Snow Report Forum
Δεν έχετε συνδεθεί και υπάρχουν περιορισμοί

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 25

Θέμα: κατεβασια απο την κορυφη

Senior Member Το avatar του χρήστη xon xon
    Περιοχή
    δασος
    Παιδια το ακουσα και ζηλεψα...θα ηθελα φετος να ανεβω με παιζοπορεια μεχρι το καταφυγιο...να διανυκτερευσω εκει και το πρωι να ανεβω κορυφη και να τσουλισω μετα με το snowboard ολη τη πουδρα μεχρι κατω οσο χιονι εχει....για αυτο θα προτημουσα να παω καπου τον ιανουαριο-φεβριυαριο

οποιωσ ενδιαφερεται η μπορει να με βοηθσει για τηλ.καταφθγιων κτλ ασπει γιατι δεν ειμαι γνωστης του συγκεκριμενου βουνου,,,,,ευχαριστω.....
    NO SNOW NO FUNNY.....

Senior Member Το avatar του χρήστη Κώστας Πολίτης
    Περιοχή
    Φωκίδα
    o apost ίσως μπορεί να βοηθήσει που ανεβαίνει στο βουνό συχνά και έχει κάνει ορειβατικό σκί εκεί.

θα με ενδιέφερε κι εμένα!

Super Moderator
    Περιοχή
    ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 170μ.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tirol
    o apost ίσως μπορεί να βοηθήσει που ανεβαίνει στο βουνό συχνά και έχει κάνει ορειβατικό σκί εκεί.

θα με ενδιέφερε κι εμένα!
    θα κανεις το φωτογραφο απο χαμηλα ε?

Senior Member Το avatar του χρήστη Κώστας Πολίτης
    Περιοχή
    Φωκίδα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από KAPTEN
    θα κανεις το φωτογραφο απο χαμηλα ε?

οχι ρε.. θα με ενδιέφερε να δώ τις φωτό τους! σιγά μην ξεπαγιάσω κιόλας να κάνω τον φωτογράφο! χαχα...

λοιπόν.. ο apost θα μας πεί και θα οργανώσει μια εξόρμηση Ζήρεια για ορειβατικό!

αλλά δεν τον βλέπω τελευταία...

Senior Member
    Περιοχή
    ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
    Εδώ είμαι!!! Ξεμπλέκω σιγά - σιγά από τα κρασιά και θα τα λέμε συχνά πλέον. Πετάω τη σκούφια μου για ανάβαση - κατάβαση κορυφής με σκι - σνοουμπορντ. Αναλαμβάνω να σας ενημερώνω για το βουνό και να προτείνω κατάλληλες ημερομηνίες. Η δουλειά μπορεί να γίνει και με μονοήμερη από Αθήνα, αλλά αν προτιμάτε διανυκτέρευση το κάνουμε κι αυτό!
    "Κρεμάστε τους ανάποδα
    να δουν το ψέμα αλήθεια"
    www.takismichopoulos.gr

Senior Member Το avatar του χρήστη xon xon
    Περιοχή
    δασος
    εσυ ξερεις apost.αναλογως ποση ωρα ειναι η αναβαση.εγω ειχα παει πριν καμια 5ετια με τους προσκοπους και ειχαμε μεινει στο β καταφυγιο απ οτι θυμαμαι και θα ταν ωραια να το κανονισουμε καπως ετσι μηπως υπαρχει και περισσοτερη πουδρα το πρωι.δεν ξερω βεβαια αν ειναι ακομα σε λειτουργα το καταφυγιο αυτο και αν ναι , αν πρεπει να κλεισουμε καπωσς τηλεφωνικος κτλ.

Τα ειχε αναλαβει τοτε ολα ο αρχηγος μου [i]
    τις ημερωμηνιες τις αφηνω πανω σου που λογικα ξερεις καλα ποτε ασπριζει το βουνο.....
    "
    NO SNOW NO FUNNY.....

Senior Member Το avatar του χρήστη ismael
    Περιοχή
    μέγαρα
    ψήνομαι κ εγώ, από <a href=http://forum.snowreport.gr/forum_posts.asp?TID=14403&amp;KW=freeride+%E6%DE%F 1%E5%E9%E1" target="_blank">παλιότερα,</a> μιας και εδώ κ 2 χρόνια είμαι κάτοικος λεχαίου και βλέπω τη ζήρεια άσπρη κάθε χειμωνιάτικο πρωινό.
    νομίζω οτι θα ενδιαφερόταν και ο N.G.K. (ξυλοκαστρίτης....) καθώς και κάποιοι φίλοι μου από κόρινθο...
    μειονέκτημα οτι δεν γνωρίζω το βουνό και θα ήθελα να είναι στην παρέα κάποιος που το ξέρει για να συμμετέχω σε κάτι τέτοιο.
    μπορείς να πεις καμμιά λεπτομέρεια (αποστάσεις, χρόνος ανάβασης/κατάβασης δυσκολία διαδρομής κλπ)?
    "
    μικροαστοί, θα σας φάνε τα παιδιά σας....

Senior Member Το avatar του χρήστη N.G.K
    Περιοχή
    xilokastro
    ΠΑΙΔΙΑ ΗΕΛΛΟ ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙ...ΜΟΥ ΠΗΡΕ 4 ΩΡΕς ΚΑΙ ΚΑΤΙ...ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΒΑΤΙΚΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ...ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 2 ...ΕΧΩ ΞΑΝΑΝΕΒΕΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙ ΠΑΝΩ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΕ SNOWMOBIL ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟς..ΕΜΕΙΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΑΤΑΒΑΣΗ ΜΕς ΤΗ ΠΟΥΔΡΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΠΑΝΩ ΕΜΕΙΝΑ ΣΕ ΣΚΗΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΔΑΚΩΣΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ..ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟς ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΕς ΤΟΤΕ ΕΔΩ..ΚΑΙ ΓΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑ..ΑΛΛΑ ΦΕΤΟς ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΙΟς ΘΕΛΕΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ...[i]"

Super Moderator
    Περιοχή
    ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 170μ.
    για κανε την οργανωση ,και γω μεσα ειμαι[i]"

Senior Member Το avatar του χρήστη ismael
    Περιοχή
    μέγαρα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από KAPTEN

για κανε την οργανωση ,και γω μεσα ειμαι[i]
    μόνο αν κατέβεις με το σανίδι!!!
    "
    μικροαστοί, θα σας φάνε τα παιδιά σας....

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας