Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Εξαιρετική συμπεριφορά προσωπικού στο ΧΚ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Εξαιρετική συμπεριφορά προσωπικού στο ΧΚ

Σήμερα, λοιπόν, ανέβηκα για πρώτη φορά το 2012!! σε ΧΚ και συγκεκριμένα στα 3-5, καθώς είμαι νησιώτης και ήμουν στα πάτρια εδάφη! Ο καιρός άψογος, οι πίστες σκέτη... πούδρα και ο κόσμος πολύς στο κέντρο και λίγος στις πίστες μέχρι τις 11.
    ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΩΣΤΟΣΟ ΕΝΤΥΠΩΣΗ, ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Η ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΤΥΧΕΣ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΗΜΕΡΑ!!! Συγκεκριμένα, και ενώ απολάμβανα τις πίστες, κατά τις 10.30, στην βάση της καρέκλας συνειδητοποίησα πως η κάρτα λιφτ μου είχε κάνει "ΦΤΕΡΑ", με το συρματάκι να κρέμεται από το μπουφάν περιφρονητικά!!! Απευθύνθηκα στον ελεγκτή, πιστεύοντας πως θα χρειαστεί να αγοράσω νέα κάρτα, αλλά προς έκπληξή μου, μου είπε πως με θυμόταν!!!Στη συνέχεια ο ίδιος ο διευθυντής μου έδωσε μια άλλη κάρτα, την οποία έστειλε στα εκδοτήρια άνθρωπο να τη φέρει με snowmobile!!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ, ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΧΚ 3-5 ΠΗΓΑΔΙΩΝ, ΚΑΘΩΣ, ΠΑΡΑ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΘΑΔΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΕΠΙΤΗΔΙΩΝ, ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΞΥΨΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΚ!!!
    K2 EXTREME!!

Πολλά μπράβο! Να λέμε τα άσχημα αλλά και να επιβραβεύουμε και τα καλά!

Σχολιασμός

Μπράβο λοιπόν στο ζήλο που έδειξαν απο το χιονοδρομικό...

Εσένα μήπως το καρτελάκι έκανε φτερά επειδή έτρωγες τούμπες.....χχεχεχεχε
      sigpic

ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΡΙΣΕΩΝ

http://www.odik.gr/

Σχολιασμός

Μπραβο στην Διοικηση του χ.κεντρου.
        ....ο τρελος του χωριου

Σχολιασμός

Οχι οχι!!! Burtonstyle!! Απλα κατρακυλησα ολο το Φιλιππο, μωρε και γω ο κακομοιρης!!!
          Πλάκα κάνω!! Η καλή μέρα απο το πρωι φαινεται. Απο τη στιγμη που το κολλησα και ανεβασα τη φερμουαρ του μπουφαν συνεχεια ερχοταν στο προσωπο μου με τον αερα! Και γω συνεχεια το βαζα κατω απο το καλυμμα του φερμουαρ! Μαλλον θα ξεκολλησε απο το συρμα χωρις να το καταλαβω!!!
          K2 EXTREME!!

Σχολιασμός

Πολυ κιμπαριλικι δειξανε...μπράβο τους,και ειδικα σε τετοιους δύσκολους οικονομικά καιρούς που ζούμε!
            Μπράβο στον κύριο Ταμπουρη για την άψογη ενέργεια του!

---
            I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.623225,22.067437
            Last edited by Loof; 08-01-12, 22:01.

Σχολιασμός

Carpe diem quam minime credula postero

Σχολιασμός

μπραβο....

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από xtreme ng Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Οχι οχι!!! Burtonstyle!! Απλα κατρακυλησα ολο το Φιλιππο, μωρε και γω ο κακομοιρης!!!
                  Πλάκα κάνω!! Η καλή μέρα απο το πρωι φαινεται. Απο τη στιγμη που το κολλησα και ανεβασα τη φερμουαρ του μπουφαν συνεχεια ερχοταν στο προσωπο μου με τον αερα! Και γω συνεχεια το βαζα κατω απο το καλυμμα του φερμουαρ! Μαλλον θα ξεκολλησε απο το συρμα χωρις να το καταλαβω!!!
                  χαχαχαχαχα ωραίος.....

Είχε πολύ αέρα..?? Ο Παράδεισος πως ήταν..?
                  sigpic

Σχολιασμός

Μπράβο τους, αλλά βέβαια κάποια στιγμή θα πρέπει να αλλάξουν αυτό το απαρχαιωμένο σύστημα (να ήταν το μόνο)... Τουλάχιστον στο πισοδέρι τα βραχιολάκια δε φεύγουν...Όχι να αγχωνόμαστε και για αυτό !

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Chris82 Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Μπράβο τους, αλλά βέβαια κάποια στιγμή θα πρέπει να αλλάξουν αυτό το απαρχαιωμένο σύστημα (να ήταν το μόνο)... Τουλάχιστον στο πισοδέρι τα βραχιολάκια δε φεύγουν...Όχι να αγχωνόμαστε και για αυτό !
                      Φίλε συνονόματε έχεις ένα δίκιο αλλά με τη παρούσα κατάσταση και αυτά καλά είναι... Τα καρτελάκια είναι το λιγότερο.. θα μπορούσε να γίνει πιο ουσιαστική αλλαγή σε λίφτ, πίστες, υποδομές.... όντως ας μην γκρινιάζουμε γιατί και τα ΧΚ με ότι μπορούν λειτουργούν... Εμένα μου έκανε εντύπωση στο Ελατοχώρι που ήμουν ότι τα καρτελάκια έγραφαν επάνω σεζόν 2009-2010... Αλλά αυτό είναι το λιγότερο...
                      sigpic

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Chris82 Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Τουλάχιστον στο πισοδέρι τα βραχιολάκια δε φεύγουν...
                        Προσωπικά αυτό το σύστημα στο Πισοδέρι το θεωρώ άθλιο. Το μπουφάν μου έχει ενσωματωμένο γάντι, οπότε το βραχιολάκι με υποχρεώνει να φοράω το μπουφάν ακόμα και όταν είμαι σε κλειστούς χώρους (!). Μια φορά που ρώτησα τον ταμία αν μπορώ εξαιτίας αυτού αν μπορώ να το βάλω σε κάποιο άλλο σημείο (πχ φερμουαρ) δεν το δέχτηκε κ μου μίλησε και πολύ αγενώς. Εντάξει ρε παιδιά, δεν έχουμε ως βασικό σκοπό της ζωής μας να σας κλέψουμε, ούτε να πουλάμε τις κάρτες σε άλλους! Δηλαδή σε όλον τον πλανήτη που τα χιονοδρομικά έχουν μαγνητικές κάρτες τι παθανε? Το επόμενο στάδιο για να είστε σίγουροι είναι να μας σφραγίζετε με κανα πυρωμένο σίδερο ή να μας κόβετε τα αυτιά σαν τα πρόβατα!

Και από εμένα μπράβο στους υπεύθυνους στα Πηγάδια!

Σχολιασμός

Στο σέλι που σου δινουν δεματικο ται ραπ για το καρτελακι? την επομενη φορα που θα παω για σκι να μην ξεχασω να παρω και κοφτακι μαζι μου

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από drbalm Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Στο σέλι που σου δινουν δεματικο ται ραπ για το καρτελακι? την επομενη φορα που θα παω για σκι να μην ξεχασω να παρω και κοφτακι μαζι μου
                            Κι ο νυχοκόφτης κάνει δουλειά!
                            http://www.youtube.com/watch?v=olpZkEZD_3E&feature=related

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Burtonstyle Εμφάνιση μηνυμάτων
                              χαχαχαχαχα ωραίος.....

Είχε πολύ αέρα..?? Ο Παράδεισος πως ήταν..?
                              Είχε λίγο αέρα, κυρίως ψηλά που δεν υπάρχουν και δέντρα να τον κόβουν. Σε κάποια στιγμή μαλιστα έκανες και ξυρισμα ανετα στο πανω σαλε!!! Αλλα αυτα τα λουσα μονο στην κοψη της κορυφης.
                              Κατω τπτ ιδιαιτερο.
                              Ο παραδεισος αρκετα καλος χωρις παγο(!!) το πρωι, μετα λιγο σκαμενος λογω φρεσκου χιονου. Πατησαν και το λουκι, αλλα μετα απο 20 χιονοδρμομους σκαφτηκε και αυτο ( φρεσκο χιονι γαρ, θελει λιγο χρονο να κατσει!). Ωστοσο ωραια πουδρε αισθηση χωρις να κολαει!!!
                              K2 EXTREME!!

Σχολιασμός

Working...
                              X