Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

3-5 Πηγάδια 2011-2012

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Σε περιμένω Annie!
    Ελπίζω να έχουμε ένα δυνατο χειμώνα με πολλα χιονια να το χαρούμε δεόντως!

Σχολιασμός

για να δουμε φετος μηπως και τα καταφέρω να κανω καμια βολτα προς τα κει

Σχολιασμός

Α βλέπω τα Πηγαδια θα φορεθουν πολυ φέτος...όλος ο καλός ο κόσμος μαζεύεται.Ως Snowreporter θα πρέπει να οργανωσω πράγματα!
        Βλέπω το STAR να είναι κάθε σ/κ πάνω να μας έχει πρώτο πλάνο μαζί με τον Ψινακη...

Σχολιασμός

Κανόνισε Αντώνη θέλουμε και κόκκινα χαλιά vip και κάμερες κλπ! [i]
          "

No SNOW ... No future !!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από annie_
            Αnnie δεν θελουμε κοκκινα χαλια....κοτλε χαλια..θελουμε κ vips θεσεις απο τωρα στον διθεσιο εναεριο "
            Το προσωπο του καθενος ειναι ψυχης καθρεφτης...

Σχολιασμός

Μην στεναχωριεσαι Annie,έχω τον Μπακα του STAR κονε απο διακοπές στην Πάρο το 2007."

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από german sepherd
                Αnnie δεν θελουμε κοκκινα χαλια....κοτλε χαλια..θελουμε κ vips θεσεις απο τωρα στον διθεσιο εναεριο
                Θανο με την φετινή κρίση σίγουρα θα μας έχουν στρωμενα κόκκινα και κοτλε χαλια!!!κοτζαμ γαμπρό έχουμε χειριστή ρατρακ τι άλλο θελουμε;"

Σχολιασμός

Αααα ωραία ιδέα Θάνο!![i]
                  Λοιπόν Loof θέλω καρεκλάκι στο εναέριο με χαραγμένο το όνομα μου και ένα ροζ μαξιλαράκι!!! Ζητάω πολλά???
                  "

Σχολιασμός

Αντώνη ,βρές και για μένα ένα μέρος με καλή οπτική γωνία ,ξέρεις την αδυναμία μου ναπαίρνω διαρκώς βίντεο!!
                    Καλά , φωτό με Αννυ και ροζ μαξιλαράκι όλα τα λεφτά!

Σχολιασμός

Ετσι ρε παιδια [i] ξεκινησαμε με πολυ θετικη ενεργεια...κ αυτο ειναι καλο..!!!!Που να φτασει κ ο Δεκεμβριος δηλ.....!"
                      Το προσωπο του καθενος ειναι ψυχης καθρεφτης...

Σχολιασμός

Τετοια κανετε με φτιαξατε αγρια και πηγα εβγαλα ετησια για φετος!
                        Αnnie θα κανονισω το καρεκλακι νουμερο 89 να γινει δικο σου με ροζ μαξιλαρακι!
                        Δημητρη κοντα στο 4 θα σου εχω τριποδα στημενο για τρελα πλανα...

Σχολιασμός

<a href=%20" target="_blank">http://eleytheriadhs.blogspot.com/2011/09/blog-post_30.html</a>
                          Οχι ρε Ηλια,σε θελουμε και σενα δυνατο για φετος στην παρεα μας!"

Σχολιασμός

[i] ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ να έχουμε!!!

Μια ζωή το πίστευα αλλά τελικά...δυστυχώς είναι αλήθεια.
                            Άσπρη μέρα ΜΟΝΟ στα βουνά θα δεις

"

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από j.s.
                              Αντώνη ,βρές και για μένα ένα μέρος με καλή οπτική γωνία ,ξέρεις την αδυναμία μου ναπαίρνω διαρκώς βίντεο!!
                              Καλά , φωτό με Αννυ και ροζ μαξιλαράκι όλα τα λεφτά!
                              [i]

Αρχική Δημοσίευση από Loof
                              Τετοια κανετε με φτιαξατε αγρια και πηγα εβγαλα ετησια για φετος!
                              Αnnie θα κανονισω το καρεκλακι νουμερο 89 να γινει δικο σου με ροζ μαξιλαρακι!
                              Δημητρη κοντα στο 4 θα σου εχω τριποδα στημενο για τρελα πλανα...
                              Σ' ευχαριστώ πολύ Αντώνη!!

"

Σχολιασμός

Δημήτρη(dolomites) καλή σαιζον και σε σένα!
                                Αντώνη ,έτσι για να βοηθήσω λίγο ,ανέλαβε η κόρη μου την εύρεση ροζ μαξιλαριού για την Αννυ μας.Εσύ συνεχίζεις με τα υπόλοιπα!

Σχολιασμός

Working...
                                X