Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ BOROVETS (250 Ε ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ BOROVETS (250 Ε ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ

ΣΤΙΣ 30/3 - 2/4 ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΠΟΡΟΒΙΤΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) ΚΟΣΤΟΣ 250 ΕURO ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ (ΜΕΤΑΦΟΡΑ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ)

ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΤΟ SITE WWW.SKI-CLUB.GR

VANGELIS
    http://www.ski-club.gr to site μου :)

Όταν λες θα πάμε", είσαι ένας από τους διοργανωτές? Αν ναι τότε εξήγησέ μου γιατί ακόμα και σήμερα (21 Μαρτίου) δεν ήξεραν σε ποια ξενοδοχεία θα μείνει ο κόσμος? Εμένα ύποπτο μου ακούγεται αυτό. Θέλουμε να πάμε αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο να παίρνω ως απάντηση οτι δεν ξέρουν ακόμη τα ξενοδοχεία.."
    Παν τα χιόνια, παν τα κάλλη...
    Αλλά ΞΑΝΑΗΡΘΑΝ πάλι!!

Σχολιασμός

Έτσι μου είπαν τηλεφωνικώς. Εμείς αναγκαστικά θα πάμε γιατί το Palmos που σχεδιάζαμε δεν θα πάει στις 30.
      Αλλά ΞΑΝΑΗΡΘΑΝ πάλι!!

Σχολιασμός

gia peite details re paidia.....exei paei kaneis na mas pei empeiries....

Σχολιασμός

re paidia, pame telika, to sale eiani ta Yakoda kai Malina kai ayrio feygoyme stis 7.00 apo kalimarmaro kai 7.45 to apogeyma apo khfisia.

Opoios thelei telika na erthei mporei akoma na thlefonisei, yparxoyn theseis

prolaveteee!!!!!

Perissotera sto site www.ski-club.gr

tipota poniro, opos anaferthike, oso gia ta sale itan sto site apo tin arxi ths organosis tis ekdromis

Σχολιασμός

ΛΟΙΠΟΝ, ΠΗΓΑΜΕ, ΗΡΘΑΜΕ, ΒΡΗΚΑΜΕ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ.
            ΕΤΣΙ FEVGATH?

Σχολιασμός

και μια φωτο των shalets[i]"

Σχολιασμός

Αυτή η αθλια καλύβα είναι chalet?
                Χειμώνας-σκι,Φθινώπορο-Ανοιξη ΜΤΒ,Καλοκαιρι- ατέλειωτο κολύμπι.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TheoSki
                  Αυτή η αθλια καλύβα είναι chalet?
                  χε χε χε, και μη μου πεις Βαγγέλη ότι τον έβαλα εγώ!! Ούτε τον ξέρω, ούτε με ξέρει.
                  Εντάξει σε γενικές γραμμές καλά ήταν. Οι καλύβες (ούτε εγώ θα τα έλεγα chalet) δεν ήταν άθλιες, καλές ήταν, ευρύχωρες, ζεστές, αξιοπρεπείς. Ως άθλια θα χαρακτίριζα τη συμπεριφορά του προσωπικού. Ίσως την επόμενη φορά θέλει προσεκτικότερη επιλογή ξενοδοχείου.
                  Στα συν θα έβαζα σίγουρα το καινούργιο πούλμαν που έκανε το ταξίδι υποφερτό και την ευγένεια του οδηγού. Μας άρεσε και το γκρουπάκι, γίναν διάφορες αστείες φάσεις.
                  Καλά, Βαγγέλη, γέλια που κάναμε όταν με το που μπήκες στο λεωφορείο έψαξες αμέσως να βρεις τον ταραξία" του snowrerort. Ο άντρας μου είπε "μην του πεις ότι είσαι εσύ, θα σε φάει".
                  Άντε και του χρόνου στο Bansko, όπως σου είπα και χθες.

Υ.Γ. Αν δεν με είχες αφήσει την τελευταία μέρα να περιμένω 1 ώρα το επόμενο van για το χιονοδρομικό, έ θα ταν πολύ καλύτερα. (Εμ, πώς, περίμενες να μην στην πω καθόλου???) "
                  Αλλά ΞΑΝΑΗΡΘΑΝ πάλι!!

Σχολιασμός

sto borovets εχει 2 μεγαλα σαλε διπλα στα λιφτ με 300 δωματια τουλαχιστον και τωρα να υποθεσω ειναι αδεια

οτι ωρα και να πας βρισκεις δωματια

αν ριξετε μια ματια στο σιτε του βοροβετς θα τα δειτε

ειναι και τελος σαιζον οτι θελετε θα βρειτε
                    ορεινα μαντρια αρκαδιας

Σχολιασμός

xe,xe,
                      ζηλευεις που δεν ήουν ε?
                      γι΄αυτο οι κακιούλες....?
                      Παντως εμεις περασαμε απιθανα...

Σχολιασμός

δεν ειναι για, σένα fevgath αλλα για το προηγούμενο περι καλυβας σχόλιο.

Πάντως σε πολλαά σημεια εχεις δίκιο, κυριως για την συμπεριφορά του προσωπικου. Αλλά πεινάνε οι άνθρωποι... και αυτό δυστυχώς ισχυει σε ολο το Βοροβιτς, οχι μονο στο ξενοδοχείο μας. Πηρα τιμές και απο τα μεγάλα ξενοδοχεία για την οργανωση της εκδρομής αλλά θέλαν υπερβολικα πολλά χρηματα.
                        Πάντως του χρόνου πιστευω οτι θα είναι καλύτερα σίγουρα, οπως είπες.

Σχολιασμός

Γειά σου Βαγγέλη!

Και εμεις ετοιμαζόμαστε για εκδρομή στο Μπόροβετς αρχες Ιανουαρίου και λέγαμε να μεινουμε σε ενα απο τα Μollina i Jagoda.
                          Πως ήτανε? Ηταν ταλαιπωρια που είναι μακρια από τις πίστες; το μερος εκει γύρω λεει; Τετοιο πραγμα ομως ψαχνουμε με μικρά σπιτάκια. Στο κέντρο ειδες τίπτα;
                          Σε ευχαριστω!
                          Νατασσα

Σχολιασμός

νατασσα, σου απαντησα εν μερει στο τοπικ του μποροβετς . τα εχω πει κ γραψει αρκετες φορες εκει , γι αυτο αν θες ψαξε εκει στις περασμενες σελιδες , σιγουρα θα βρεις απειρες πληροφοριες κ αρκετες απαντησεις σε αποριες σου. αν παλι κατι δε σε καλυψει εδω ειμαστε (ή μαλλον στο εκει τοπικ)
                            χιονια στο καμπαναριο

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από nat
                              Γειά σου Βαγγέλη!

Και εμεις ετοιμαζόμαστε για εκδρομή στο Μπόροβετς αρχες Ιανουαρίου και λέγαμε να μεινουμε σε ενα απο τα Μollina i Jagoda.
                              Πως ήτανε? Ηταν ταλαιπωρια που είναι μακρια από τις πίστες; το μερος εκει γύρω λεει; Τετοιο πραγμα ομως ψαχνουμε με μικρά σπιτάκια. Στο κέντρο ειδες τίπτα;
                              Σε ευχαριστω!
                              Νατασσα
                              Λοιπον επειδή το θεμα μποροβιτς το έχω μελετήσει πολυ γεωγραφικά να σου πω μερικά στοιχεία για να σε βοηθήσω.τα mallina και jagoda είναι όμορφα γραφικά ξύλινα αλλα πολυ μακριά απο το κέντρο και τις πίστες σχεδόν 2,5 χιλιόμετρα.προσωπικά δεν θα το συνιστούσα.ξύλινα ακριβώς κέντρο και πάνω στις πίστες έχει το alpin hotel 3* και πίστευω σε καλές τιμές.δεν ξέρω αν είναι λίγο παλιά.επίσης λίγο πιο μακριά απο το κέντρο αλλα κοντά σε πίστες έχει ωραία ξύλινα φινλαδικα σπιτάκια το hotel yastrebets & spa 4* σύγχρονα αλλα πίστευω τσιμπημενα στις τιμές.πίστευω να βοήθησα,αν χρειαστείς κάτι άλλο εδώ είμαστε.

Σχολιασμός

Working...
                              X