Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

"ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2011-12" ΝΕΑ-ΚΑΙΡΟΣ"

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ........[i] ΤΑ ΠΙΑΣΑΜΕ 35..."
    no freeride no life!!!!!
    no kitesurfing no life!!!!
    no snowkite no life!!!!
    no snow no future!!!!

Σχολιασμός

Καλη νεα αρχη να ευχηθω και εγω απο την μερια μου στο Φαλακρο.
      Ιορδανη περιμενουμε ενημερωση με τις εξελιξεις....
      Καλη χιονοδρομικη περιοδο σε ολους με υγεια!!!
      εμείς οι βλάχοι όπως λάχει

Σχολιασμός

Σε τι υψόμετρο ξεκινάει το χιόνι? Αξίζει να ανέβει κανεί για βόλτα έστω και μονοήμερη από Αλεξανδρούπολη? Υπάρχουν π.χ. όμορφες διαδρομές και γενικά κάτι να κάνεις αν δε λειτουργεί το χκ για σκι?

Σχολιασμός

Να ενημερώσω το χκ ανοίγει για τα εγκαίνια και για καφέ. Έχει 5 με 10εκ χιόνι. Δεν ανοίγει για χιονοδρομία ακόμα. Με το πρώτο καλό χιόνι θα ανοίξει για χιονοδρομία. Πληροφορίες στο www.falakro.gr
          Οι τιμές για τα λιφτ δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα.
          <ΦΑΛΑΚΡΟ>

https://www.facebook.com/groups/falakrodrama/
          https://www.facebook.com/xkfalakro?fref=ts
          http://www.falakro.gr/

Σχολιασμός

πολυ καβαλα επεσε.που ησασταν ρε κρυμμενοι

να ευχηθω και εγω καλη επιτυχια στην καινουργια διευθυνση του φαλακρου.
            Μήπως,ο κακός μας ο καιρός,ήταν μέχρι χτες???

Σχολιασμός

Καλή αρχή το γεγονός ότι ήδη λειτουργεί ανανεωμένο site δείχνει ότι κάτι αλλάζει.

Σχολιασμός

ΜΗΝΥΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 15/12/2011 09:45
                Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες συντήρησης των εγκαταστάσεων του Χιονοδρομικού Κέντρου Φαλακρού. Είμαστε έτοιμοι και λειτουργούμε τις εγκαταστάσεις μας με ασφάλεια, για να υποδεχθούμε τους φίλους του βουνού.

Αυτό το μήνυμα, μου δίνει μία ελπίδα... Δεν περιμένω πολλά φέτος (από το ίδιο το Χ/Κ, από τον καιρό, από την κρίση...) αλλά τουλάχιστον βλέπω μια αχτίδα φωτός...

Σε συνδυασμό με την πρόβλεψη που ειδα για τις επόμενες μέρες...

Άντε καλή χρονιά...

Σχολιασμός

Κανένα νέο από επάνω? Πώς πάει η χιονόστρωση??? Πότε το βλέπετε να τσουλάμε???

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από snowpar Εμφάνιση μηνυμάτων
                    Κανένα νέο από επάνω? Πώς πάει η χιονόστρωση??? Πότε το βλέπετε να τσουλάμε???
                    http://www.falakro.meteodrama.gr/

Σχολιασμός

pisteuw file snowpar pempth me paraskeuh ama sinexisei me xiona kati tha ginei,an oxi tote apo tis arxes tou alou xronou sigoura.apo alex/poli eisai?

Σχολιασμός

αντε γερα να δουμε!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis23 Εμφάνιση μηνυμάτων
                          pisteuw file snowpar pempth me paraskeuh ama sinexisei me xiona kati tha ginei,an oxi tote apo tis arxes tou alou xronou sigoura.apo alex/poli eisai?
                          Όχι φίλε μου, τυχαίνει να είμαι φαντάρος Αλεξ/λη και μένω εδώ προς το παρόν. Έχω άδεια και έτσι ψάχνομαι πού θα πάω..

Σχολιασμός

pos kai emeines edw re file? sinithws feugoune oloi ama exoune adeia :P tespa..kai gw strato eimai edw pera gamata....h kaluterh lush einai falakro file m kai oikonomikh gt ola ta alla einai 500 xiliometra makria..k gw perimenw, savato mpas kai xionisei falakro kai anoiksoune oi pistes k tsoulisoume, gia afthimeron kata pasa pithanotita.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis23 Εμφάνιση μηνυμάτων
                              pos kai emeines edw re file? sinithws feugoune oloi ama exoune adeia :P tespa..kai gw strato eimai edw pera gamata....h kaluterh lush einai falakro file m kai oikonomikh gt ola ta alla einai 500 xiliometra makria..k gw perimenw, savato mpas kai xionisei falakro kai anoiksoune oi pistes k tsoulisoume, gia afthimeron kata pasa pithanotita.
                              Χαχα! Το οτι κάθομαι εδώ είναι μεγάλη ιστορία άστο, αλλά να σου πω κάτι? Χριστούγεννα στη Θράκη-Μακεδονία δεν θα ξανακάνω ποτέ λογικά...Εμπειρία! Κι εσύ εδώ είσαι φαντάρος???

Σχολιασμός

no file monimos gmst !!! mporei na katalava gia pio logo kathises ti na pw....elpizw pantos na xionisei kai na anoiksei kanena falakro gt dn eimai katholou kalaaaa..... !!!!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X