Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Τροόοδος Σεζόν 2010

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

μπορεί φέτος να μας σάπισε στα νερά αλλά από χιόνι είμαστε κάτω που το μηδέν[i]"
    www.northmeteo.gr τώρα η βόρεια Ελλάδα έχει πρόβλεψη!!!!!

Σχολιασμός

<a href=http://img132.imageshack.us/i/troodo100206103000.jpg/" target="_blank"></a>"

Σχολιασμός

Σε 1 μήνα περίπου,θα κατέβω Κύπρο για δουλειά καιθα μείνω 2 μήνες περίπου..Θα μένω μάλλον κάπου ανάμεσα Λεμεσσού και Πάφου.Αξίζει να κατεβάσω το σανίδι ή τσάμπα θα την κουβαλήσω;;;Για πείτε...
        Beati Paoli.........

Σχολιασμός

δηλαδή θα κατεβεις τέλη φεβρουαρίου!!! ωραία!! ρώτα με στα τέλη του φεβρουαρίου να σου πω αμα θα το πάρεις για να είμαι σίγουρος στο τι θα σου πω και να μην το κουβαλάς άδικα
          Πάντως άμα πήγαινες σήμερα θα σου έλεγα να το πάρεις έχει 30-40 εκατοστάκια τώρα πάνω. . .
          αλλά τον μάρτη με βίαιες ανοιξιάτικες χιονοπτώσεις έχει τύχει να βάλει σε 1 μέρα 60 εκατοστά άρα ρώτα λίγες μέρες πριν να πας να σου πω άμα σε ευνοεί η κυκλοφορία. . .!!!

Σχολιασμός

ok.Thanks [i]"
            Beati Paoli.........

Σχολιασμός

φίλε μου έβαλε σήμερα 20 ποντάκια και θα βάλει και άλλα μέχρι την κυριακή άρα πάρε την σανίδα και πήγαινε πάνω πριν να το λιώσει[i]"

Σχολιασμός

Αν λες για εμένα,δεν έχω κατέβει ακόμα κάτω...Αρχες Μαρτίου κατεβαίνω,μέχρι10-11 θα είμαι κάτω.Μάλλον στην Πάφο θα μένω..Είναι μακριά από Πάφο το χιονοδρομικό;;
                Beati Paoli.........

Σχολιασμός

ειναι αρκετά μακριά αλλά με τον καιρό που εβγαλε τώρα τα έλιωσε όλα. . . [i]"

Σχολιασμός

παρε το μαγιο μαζι σου Σπυρο και baby oil για καλυτερο μαυρισμα!
                    μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

Βρε ασταδιάλ εσύ με τα μαγιώ σου και τις κρέμες σου!!!! [i] Θα ψάξω να βρω ένα μαγιώ με snowboards πάνω τυπομένα "
                      Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Working...
                      X