Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

2011-2012

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

τρέλα πάνω, χαμός γίνεται

Σχολιασμός

τι γίνεται πάνω?

Σχολιασμός

70cm στο χωριό και παίζει να έχει 1 μέρο στο αρσούμπασσι.

Σχολιασμός

Πυκνη χιονοπτωση συνεχομενα στο Σελι.1 μετρο το χιονι μεσα στο χωριο με -4

Σχολιασμός

ενα μέτρο ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ???????? WOW!!! http://www.youtube.com/watch?v=iYKjhXA7BM4

Σχολιασμός

δεν θα μπορειτε να ανεβειτε στο χιονοδρομικο...

Σχολιασμός

αυτό πάθαμε!

Σχολιασμός

Ανεβήκαμε χθές στο ΧΚ. Οι πίστες στο Αρσούμπαση καλοπατημένες με ελάχιστες πετρούλες στην αρχή πιθανός λόγο ανέμων. Το λούκι λίγο ανακατομένο το χιόνι για εμένα (θα μπορούσαν να το πατήσουν καλύτερα). Εγώ την πάτησα σαν αρχάριος έσφιξα τη μπότα και το πόδι όταν το κατάλαβα ήταν σαν αυγό. Καλά να πάθω μετά από τόσο υπομονή για την πρώτη κατεβασιά θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη. ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ!!!! Grrrrrr!!!!!!!
                  Τέλος πάντων δεν θα γρινιάξω άλλο γιατί τα πέρασα υπέροχα στο καταφύγιο του ΕΟΣ Θεσσαλονίκης.
                  Το τσίπουρο καλό η παρέα καλή οι τιμές λογικότατες και ο φίλος Γιώργος εξυπηριτικότατος.
                  Αυτά από εμένα
                  Χ Ι Ο Ν Ι Α ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από alakoyf Εμφάνιση μηνυμάτων
                    Ανεβήκαμε χθές στο ΧΚ. Οι πίστες στο Αρσούμπαση καλοπατημένες με ελάχιστες πετρούλες στην αρχή πιθανός λόγο ανέμων. Το λούκι λίγο ανακατομένο το χιόνι για εμένα (θα μπορούσαν να το πατήσουν καλύτερα). Εγώ την πάτησα σαν αρχάριος έσφιξα τη μπότα και το πόδι όταν το κατάλαβα ήταν σαν αυγό. Καλά να πάθω μετά από τόσο υπομονή για την πρώτη κατεβασιά θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη. ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ!!!! Grrrrrr!!!!!!!
                    Τέλος πάντων δεν θα γρινιάξω άλλο γιατί τα πέρασα υπέροχα στο καταφύγιο του ΕΟΣ Θεσσαλονίκης.
                    Το τσίπουρο καλό η παρέα καλή οι τιμές λογικότατες και ο φίλος Γιώργος εξυπηριτικότατος.
                    Αυτά από εμένα
                    Πραγματικά το καταφύγιο του ΕΟΣΘ τα σπάει! Ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα, με το τσίπουρο να ρέει άφθονο! Αυτά είναι!
                    Σέλι forever!

Σχολιασμός

• και παρόλο που γίνεται χαμός, σε εξυπηρετούνε ΚΑΙ γρήγορα ΚΑΙ με χαμόγελο ΚΑΙ κόβουν και αποδείξεις!

Σχολιασμός

Working...
                      X