Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΒΙΓΛΑ - ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2013-2014

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από Dimis_viper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλε νικο δεν βαρεθηκες να σπαμαρεις;;;; δεν βλεπεις οτι κανενας δεν σου απανταει;; ασε το θεμα καθαρο...
    Ασε το παιδί απο την χαρά του τα γράφει. Δεν θέλει να τον απαντάει κανένας γιατί και μόνος του καλά περνάει!

Σχολιασμός

Ρε φιλε νικο δεν βαρεθηκες να σπαμαρεις;;;; δεν βλεπεις οτι κανενας δεν σου απανταει;; ασε το θεμα καθαρο...
      κάνεις λάθος,μου απαντάει ο Τάσος αλλά όχι εδώ επειδή δεν έχει λογαριασμό.έτσι επικοινωνούμε εμείς.αν σε ενοχλεί το ποστ μου,πας στο επόμενο
      .

Σχολιασμός

η αρχή, άν όλα πάν καλά αύριο μεθαύριο κλπ, ακόμα 4 μέρες σερί... 2 μέρες διακοπή και άλλες 2 χιονόπτωση... και κάπως έτσι... ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
        www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Elricone Εμφάνιση μηνυμάτων
          Φέτος θα δοκιμάσω αετο δεν υπάρχει περίπτωση ...
          ετοιμάσου....

Σχολιασμός

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από airboarder Εμφάνιση μηνυμάτων
              ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
              χαχ καλο χειμωνα ...γ αυτο έγραψα στον τασο ν αρχισει να παταει,να μη μας το παρει !!! άσχετα που καποιοι τα θεωρουνε σπαμ
              .

Σχολιασμός

Και άλλες φωτό από την ομάδα του snowreport στο facebook.Party time!!!!:

vigla241113a.jpgvigla241113b.jpg

Σχολιασμός

Κύριε Τάσο πότε να στήσουμε πόρτες;!

Σχολιασμός

Έλα ρε Πισοδεράρα βάλε κι άλλο! :thumbup::thumbup::thumbup:

No SNOW ... No future !!!

Σχολιασμός

Καλό μας χειμώνα επιτέλους

nikosxts και giannisp αν θέλετε να κάνετε chat κάντε το κάπου αλλού, έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από thanassis Εμφάνιση μηνυμάτων

nikosxts και giannisp αν θέλετε να κάνετε chat κάντε το κάπου αλλού, έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό.
                        Thanasi δεν εχω καρτα ρε φιλε κ ο μονος τροπος να μιλαω με τον nikosxts ειναι εδω περα. Αν θες βαλε μου μια καρτα....

Σχολιασμός

Αντε τα πρωτα χιονια..... Ελπιζω τα δωματια που κλεισαμε για πρωτοχρονια να μην πανε χαμενα.
                          http://www.facebook.com/dimitris.gatzes
                          http://logistiki-exelixi.blogspot.com
                          http://www.logistiki-exelixi.gr
                          [SIGPIC]

Σχολιασμός

Αντε τα πρωτα χιονια..... Ελπιζω τα δωματια που κλεισαμε για πρωτοχρονια να μην πανε χαμενα.
                            Αν δεν θες να πανε χαμένα θα παμε εμεις! .

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από thanassis Εμφάνιση μηνυμάτων

thanassis εφόσον είμαστε στους κανονισμούς του φόρουμ,δε θα σε ρωτήσουμε τι θα γράφουμε.ασχολήσου με την πάρτη σου
                              .

Σχολιασμός

Cheap και Dale.. Im watching you.. Just don't..
                                Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
                                Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

Working...
                                X