Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Χ.Κ. Βίγλας - Πισοδερίου 2012-2013 !

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Χ.Κ. Βίγλας - Πισοδερίου 2012-2013 !

Μιας και μπήκε ο Οκτώβρης καιρός να ανοίξουμε κι ένα καινούριο topic για την καινούρια σαιζόν (και αργήσαμε κιόλας ).

Με καλά νέα θα ξεκινήσει το Πισοδέρι φέτος αφού πληροφορηθήκαμε από τον κ.Νίκο Αγαθόπουλο (President) που ανέβηκε στο βουνό ότι έχουν ξεκινησει τα έργα.

1. Θα ανοιχτεί δρόμος ώστε να επικοινωνεί το χωριό Πισοδέρι με το λιφτ της πίστας Πισοδερίου.
    2. Θα ανοιχτεί δρόμος ώστε να επικοινωνεί από το συρόμενο πιατάκι λιφτ μέχρι το λιφτ της Πισοδεριου.
    3. Ήδη έχει γίνει διάνοιξη και έχει φαρδυνει ο Δασικός δρόμος και στο σημείο που επικοινωνεί με την Περιφερειακή πίστα!
    4. Θα υπάρχει κοινή ετήσια κάρτα για το Χκ Πισοδεριου και το Χκ Ανηλιου (νομίζω στα 100ευρώ.)

Λοιπον, καλή σαιζόν να έχουμε και φέτος, να είναι ακόμα καλύτερη και από την περσινή με πολλές πολλές πούρδες !

Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk 2.

No SNOW ... No future !!!

πολλοι οι δρόμοι , ελπιζω οχι για αυτοκινητα, το 1 και 2 υπάρχουν εδω και χρόνια, ελπιζω να μην εγκλημάτισαν στο 3. Λογικο τ0 4, ιδια εταιρία ειναι.
    ΜΙΖΕΡΙΑΣ ...καί σαπιοκοιλιάς(by Makaka)

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από annie_ Εμφάνιση μηνυμάτων
      Μιας και μπήκε ο Οκτώβρης καιρός να ανοίξουμε κι ένα καινούριο topic για την καινούρια σαιζόν (και αργήσαμε κιόλας ).

Με καλά νέα θα ξεκινήσει το Πισοδέρι φέτος αφού πληροφορηθήκαμε από τον κ.Νίκο Αγαθόπουλο (President) που ανέβηκε στο βουνό ότι έχουν ξεκινησει τα έργα.

1. Θα ανοιχτεί δρόμος ώστε να επικοινωνεί το χωριό Πισοδέρι με το λιφτ της πίστας Πισοδερίου.
      2. Θα ανοιχτεί δρόμος ώστε να επικοινωνεί από το συρόμενο πιατάκι λιφτ μέχρι το λιφτ της Πισοδεριου.
      3. Ήδη έχει γίνει διάνοιξη και έχει φαρδυνει ο Δασικός δρόμος και στο σημείο που επικοινωνεί με την Περιφερειακή πίστα!
      4. Θα υπάρχει κοινή ετήσια κάρτα για το Χκ Πισοδεριου και το Χκ Ανηλιου (νομίζω στα 100ευρώ.)

Λοιπον, καλή σαιζόν να έχουμε και φέτος, να είναι ακόμα καλύτερη και από την περσινή με πολλές πολλές πούρδες !

anny στο 1 και το2 τα χωματουργικα εχουν γινη ,ειναι τελειωμενα
      http://www.skafotexniki.gr
      http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=53949038923
      ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ

Σχολιασμός

Καλά αρχίσαμε!
        Με γεια η νέα κινητάρα Annie!
        Ελπίζω να τα πούμε στη συνάντηση αυτήν την Κυριακή.
        ΚΑι εσύ Agathos3 αν μπορέσεις έλα.
        Χρήστος Κυριακόπουλος

Σχολιασμός

Καλή χρόνια στο Πισοδερι...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από kyr Εμφάνιση μηνυμάτων
            Καλά αρχίσαμε!
            Με γεια η νέα κινητάρα Annie!
            Ελπίζω να τα πούμε στη συνάντηση αυτήν την Κυριακή.
            ΚΑι εσύ Agathos3 αν μπορέσεις έλα.
            Χαχαχα! Σ'ευχαριστώ πολύ Χρήστο!!
            Εννοείται, θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά!

Σχολιασμός

Ελπίζω και εγώ να τα καταφέρω και να έρθω! Υπάρχει επίσης βάσιμη πιθανότητα, να αρχίσουν πάλι τα δρομολόγια Θεσσαλονίκη - Φλώρινα - Θεσσαλονίκη με το τραίνο!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από annie_ Εμφάνιση μηνυμάτων

1.Πιό σωστό είναι να φτιαχτεί ένα πάρκινγκ δίπλα στο καρεκλάκι.
                2.Σωστό.
                3.Αδιάφορο.
                4.Αδιάφορο.
                5.Ας φτιάξουν το τέλειωμα της Πισοδερίου να μην παίρνει ο κόσμος τα πέδιλα ανά χείρας!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=olpZkEZD_3E&feature=related

Σχολιασμός

Φέτος καλα είναι να χτυπησω μια επίσκεψη...

Σχολιασμός

Καιρός είναι βρε Αντώνη!

3. Για εμένα που κάνω snowboard και αρκετά παιδιά που κάνουν snowboard και το εχουμε συζητησει δεν είναι καθόλου αδιάφορο. Ίσα ίσα..
                    4. Όπως επίσης η κοινή κάρτα δεν είναι καθόλου αδιάφορη, αφού υπήρχαν αρκετοί που το πρότειναν. Και αφού θα υπάρχουν 2 ΧΚ της ίδιας "εταιρείας" είναι η πιο σωστή κίνηση που θα μπορούσε να γίνει.

Last edited by annie_; 05-10-12, 18:55.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Loof Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Φέτος καλα είναι να χτυπησω μια επίσκεψη...
                      Αντώνη πάμε παρέα στους.... δυτικομακεδώνες!

Σχολιασμός

Και εγώ ,και εγώ !
                        Χρήστος Κυριακόπουλος

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από dimit Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Αντώνη πάμε παρέα στους.... δυτικομακεδώνες!
                          Αρχική Δημοσίευση από kyr Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Και εγώ ,και εγώ !
                          Άντε μπράβο κανονιστε το επιτέλους! Και πολύ αργησατε βρε παιδιά!
                          Αντε βρε Dimit κι ένας με snowboard επιτέλους! Έχω μπλέξει εδώ με τους σκιέρ!τς τς τς..

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Agathos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
                            anny στο 1 και το2 τα χωματουργικα εχουν γινη ,ειναι τελειωμενα
                            Ακόμα καλύτερα!

Αρχική Δημοσίευση από Dim Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Ελπίζω και εγώ να τα καταφέρω και να έρθω! Υπάρχει επίσης βάσιμη πιθανότητα, να αρχίσουν πάλι τα δρομολόγια Θεσσαλονίκη - Φλώρινα - Θεσσαλονίκη με το τραίνο!
                            Κι αυτό καλό κι εγώ το άκουσα. Κακώς το είδα σταματήσει από την αρχή.
                            Dim μήπως ξέρεις για ποτέ λένε ότι θα αρχίσουν τα δρομολογια?

Σχολιασμός

Καλή σεζόν να έχουμε κι από μένα, με πολλά πολλά χιόνια κι ευχάριστες χιονισμένες στιγμές...

Άννυ, η επαναλειτουργία της σιδηροδρομικής γραμμής, προσανατολίζεται για τις 14 Οκτωβρίου, όπως μας λένε οι επίσημες πηγές. Κρατάμε όμως μικρό καλάθι, γιατί πολλές φορές έχει αναγγελθεί η λειτουργία της, αλλά ακόμα δεν είχαμε αποτέλεσμα...

Ίδωμεν...

Σχολιασμός

Working...
                              X