Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Νέα λευκή σεζόν... 2011-2012

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Νέα λευκή σεζόν... 2011-2012

Κατ' αρχάς σαιζόν ή σεζόν; μιας και απ' όσο γνωρίζω η λέξη προέρχεται από τα Γαλλικά (ξενόφερτη), τότε την γράφουμε απλά, και είναι άκλιτη, άρα σεζόν..... τέσπα όπως και αν γράφεται, θα είναι δύσκολη σίγουρα, αλλά θα μας βρεί εκεί.

Ωρα λοιπόν, να αρχίσουμε την γλυκιά αναμονή για τον επερχόμενο λευκό (ας ελπίσουμε) χειμώνα που θα καλύψει όλη την ασχήμια, γιατί όλα τα άλλα.... μας τα χουν βάψει μαύρα!

Ας έχουμε το πάθος μας, να μας μαζέψει πάλι στο forum, και να μας δίνει λίγες στιγμές ... μακρυά από όλα όσα συμβαίνουν αυτήν την περίοδο... μέχρι να ΞΑΝΑ-ΑΣΠΡΙΣΕΙ το μάτι μας να ξανακαρβάρουν τα πέδιλα μας (άντε και οι σανίδες σας... ) και να ξαναβουτήξουμε στις πούδρες σαν άλλοι σκρουτζαίοι, όπου νομίζω ότι αισθανόμαστε ότι δεν μας αγγίζει τίποτε! αυτό ... δεν νομίζω να μπορούν να μας το πάρουν.

Και επειδή ο καιρός τα τελευταία χρόνια μας χρωστάει... ΦΕΤΟΣ, θα ΞΕΧΡΕΩΣΟΥΜΕ ΛΕΜΕ! και για οικονομία, θα ανεβαίνουμε με λεωφορεια πάνω....

άντε να μαζευόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεε
    καλή... σεζόν! στο Πισοδέρι μας και σε όλα τα ΧΚ!

Edited by: airboarder "
    www.xsports.gr - Δημήτρης

Καλή σεζόν(ωραία ετυμολογική ανάλυση[i]) να χουμε Δημήτρη.
    Δυσκολεύουν οι συνθήκες και πολύ μάλιστα ...όπως θυμάμαι όμως ,πίσω στο 1985 που άρχισα να παίρνω τα βουνά ,για αρκετά χρόνια ανεβαίναμε με δανεικές φόρμες ,λεωφορείο και γενικά μοιραζόμασταν διάφορα...Θα δούμε τι θα κάνουμε ,η αγάπη για την φύση και το άθλημα θα μας βοηθήσει να βρούμε λύσεις.....
    "

Σχολιασμός

Εγώ Δημήτρη πιστεύω να βρούμε τρόπους και να απολαύσουμε και φέτος την ξεγνοιασιά που μας προσφέρει το ορεινό λευκό τοπίο!

Σχολιασμός

Θα χαλαλισουμε κάποια αλλά πράγματα για το άθλημα που αγαπάμε πραγματικά!

Σχολιασμός

οπως τα χαλαλαμε καθε χρονο [i]
          καλη σεζον παιδια!!!!!!!
          "
          τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

Καλή σεζόν!!! οσο γίνεται περισσότερα χιόνια please!!

Σχολιασμός

ααααααιιιιιιιιιντε να ξεκιναμε να ονειρευομσατε λευκα σιγα σιγα

πολυ ωραιο μηνυμα airboarder
              χιονια στο καμπαναριο

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Stavros151515
                ααααααιιιιιιιιιντε να ξεκιναμε να ονειρευομσατε λευκα σιγα σιγα
                [i]

Αρχική Δημοσίευση από vasilitsa freak
                Καλή σεζόν!!! οσο γίνεται περισσότερα χιόνια please!!
                ας μας χρωστάει και κάποιος ρε παιδί μου σ'αυτή τη χώρα... και αυτός είναι ο... καιρός... κάτι μου λέει ότι θα φάμε καλά φέτος... τουλάχιστο χιόνι... (είναι και light! ) και μάλιστα τα spread του, ανένηκαν τρελά. Αν δε βαρέσει χρεωκοπία, θα είμαστε οι πρώτοι που θα αποπληρώσει....
                "

Σχολιασμός

Απο τους πολιτικούς δεν πρόκειται να δούμε άσπρη μέρα,τουλάχιστον ας δούμε απο τον καιρό,το έχουμε ανάγκη όλοι εμείς οι ναρκομανεις του χιονιού!ας ρίξει 5 μέτρα χιόνι όπως στη φωτογραφία του Δημήτρη,και ας πάμε όλοι απο overdose...δεν θα μας χαλάσει καθόλου πιστεύω μέσα σε έναν απρόβλεπτο χειμώνα που έρχεται με κακές διαθέσεις!

Σχολιασμός

Απο τους πολιτικούς δεν πρόκειται να δούμε άσπρη μέρα,τουλάχιστον ας δούμε απο τον καιρό

+1.000

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Άντε και κακό χειμώνα παιδιά!"
                      Χρήστος Κυριακόπουλος

Σχολιασμός

χαίρομαι που μαζευόμαστε..... [i]
                        μπαίνουμε στο κλίμα. Άλλωστε με παρέα, ο ένας τσιγκλάει τον άλλον και έχουμε group dream expectations... Να σας πώ ότι ακόμα kitesurfing κάνω, ακόμα μέχρι σήμερα; Ναι, αλλά το μυαλό μου είναι σε πούδρες, offpiste και snowkitting ^%$^%$^%$ τρέλα μου....
                        "

Σχολιασμός

Να 'μαι κι εγώ!! [i]

Άντε και καλή σεζόν να έχουμε με πολύ περισσότερο χιόνι από το περσινό!
                          Edited by: annie_ "

No SNOW ... No future !!!

Σχολιασμός

καλώς το κορίτσι....

I happen to know a lot of people that used to snowboard ..... you're not too well informed
                            "

Σχολιασμός

Δημήτρη έχεις κανένα νέο τι γίνεται επάνω; Λογικά θα έρθουμε το ΠΣΚ 7-9/10 για να ετοιμάσουμε το κατάλυμά μας ( άραγε τα τροχόσπιτα πληρώνουν τέλος;)

Κάτι είχε ακουστεί για τεχνητό σε όλη την κεντρική; Ισχύει; Ο διαγωνισμός έγινε;"

Σχολιασμός

Working...
                              X