Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΧΙΝΟΠΤΩΣΗΣ ΣΤΟ ΠΕΡΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ...

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΧΙΝΟΠΤΩΣΗΣ ΣΤΟ ΠΕΡΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ...

ΔΩΣΤΕ ΕΚΑΤΟΣΤΑ, ΜΕΤΡΑ, ΠΟΝΤΟΥΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΨΗ...
    ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 15αριά-20 cm ΜΕ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... [i] "

Den kserw egw pisteuw perisoterro...!Gia tin poly tws trikalwn ti lete na kanei?
    priamos1

Σχολιασμός

Paides oti einai na riksei tha to riksei...egw allo thelw na mathw. An tha riksei uparxei periptwsh na anoiksei to x/k i' apla tha koitame to xioni pou tha peftei pinontas kafe apo to sale?Kai kairio erwthma: Pio sale tha leitourgei?egw 28/10 pou eixa paei sto palio den eixe polla pragmata mesa kai to new itan akoma sthn arxh, kai exoune pei kai epishma oti to kainourio tha leitourghsei authn thn sezon...Isxuei i' paramithia mas lene gia na psisoun kai alles galopoules ta xristougena?
      Čómplexíkos êimæi leó êgó... Mónkeyslëepé_r

Σχολιασμός

Εγώ πάντως θα ανεβάσω τα πέδιλα από Αθήνα.
        Είδα χθές πρόβλεψη ΕΤ3 και υπολογίζω μέχρι το ΣΚ
        30-50cm. Και μετά παγετό.Πιστεύω πως το Σάββατο το πρωί
        θα είναι έτοιμο για πάτημα.
        Όσο για το νέο σαλέ. Next year!

Σχολιασμός

Τεο μου αρέσει η αισιοδοξία σου!Απ'το στόμα σου και στου υετού τ'άυτί!Τώρα όσον αφορά το νέο σαλέ φέτος δεν θα λειτουργήσει δυστυχώς.
          CURVER

Σχολιασμός

...Ontws makari na anoiksei na tsoulisoume ligo... [i] Alla den kserw ti lete gia tin poli twn trikalwn...?"
            priamos1

Σχολιασμός

ΧΛΩΜΟ...

Σχολιασμός

To meteo.gr δίνει 48ώρες χιονόπτωση. Δεν θα μαζέψει
                40-50cm;

Σχολιασμός

ALPINΕ ρίχνει!!!!... θα τσουλήσουμε τελικά;

Σχολιασμός

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!
                    ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΣΑΛΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΗ. ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ ΠΡΙΝ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!
                    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ 40ριά ΠΟΝΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΘΕΙ ΑΠΟΨΕ Η ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!!!!!

Σχολιασμός

Alpine, καλημέρα. Πές μου κάτι ειλικρινά: Επειδή δεν έξω ξαναανέβει πάνω, χοντρικά πόσες ώρες θέλω απο Αθήνα με νορμάλ οδήγηση; 3.5-4; Έχω θολώσει απο την αναμονή χιονιού και σκέφτομαι αν ανοίξει να ανέβω ακόμη και αυθημερόν!
                      The map is full of places that only mean anything to me because of snowboarding...
                      http://www.hiddencellar.eu

Σχολιασμός

Απο Αθήνα όπως είπες κι εσύ είναι γύρω στις 4 ώρες(εξαρτάται κι από την κίνηση).Για περισότερες πληροφορίες επικοινώνησε με το 6937522512 ή 6937507584.ΠΙΝΔΟΣ mountain sports.
                        CURVER

Σχολιασμός

ΤΕΛΙΚΑ ΑΣΠΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΟ ΠΕΡΤΟΥΛΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...(ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ!)
                          ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ! ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!
                          ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ. ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΣΙΤΟ ΖΩΙΚΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΣΕ ΤΑΡΑΧΗ ΕΝ ΟΨΗ ΤΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ...
                          ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΤΟΥ ΠΕΡΤΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ...

Σχολιασμός

ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΔΩ !!!

<a href=http://skipertouli.blogspot.com" target="_blank">http://skipertouli.blogspot.com</a>"

Σχολιασμός

Παντως θα ριξει καλο πραγμα εδω λενε οτι μεσα στα τρικαλα θα ριξει γυρω στα 5 εκ!

[img]chrome://piclens/c&#111;ntent/launch.png[/img]"

Σχολιασμός

Working...
                              X