Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

νεα σεζον 2012-2013

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• νεα σεζον 2012-2013

μιας και φαινονται τα πρωτα χιονια καλη σεζον για το ομορφο χιονοδρομικο περτουλιου και ελπιζω να βοηθησει ο καιρος αλλα και η ψυχολογια του κοσμου μιας και η κριση εχει δημιουργησει στον κοσμο πολλα προβληματα. οσο γινεται να υπαρχουν προσφορες στη γυρο περιοχη και βελτιωση των υπηρεσιων
    ΑΕΛΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

το χιονοδρομικο πλέον ειναι ενα απο τα πλεον χειροτερα!!!
    ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.........
    Θα ανοιξει???
    η καμερα???
    Τιμοκαταλογος???
    Νεα??

.................. σιγη ιχθυος αντιλαμβανομαι!!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ

Σχολιασμός

Κάμερες από το χιονοδρομικό υπάρχουν εδω http://www.elaticam.com/ και είναι και live streaming... Επίσης υπάρχει και σελίδα στο facebook όπου ενημερώνουν σχετικά με το χιονοδρομικό http://www.facebook.com/pertouli.gr?fref=ts

Σχολιασμός

αυριο στο χκ περτουλιου θα βρισκεται για να σκιαρει ο παλιος σερβος αθλητης ntrago!!!!τυχεροι αυτοι που θα τον δουνε απο κοντα και θα τον χειροκροτησουν!!!!!

Σχολιασμός

Να πάρει η ευχή θα λείπω, ενημερώνομαι όμως για την πορεία του καθότι μιλάμε συχνά στο τηλέφωνο

Σχολιασμός

και μενα τωρα μου τηλ και μου ειπε πως θα ειναι εκει αυριο!!!δεν το ξερα ουτε εγω!!!!!!μη ρωτατε πως θα τον αναγνωρισετε........θα καταλαβετε απο τον αερινο τροπο που θα κατεβαινει!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από mario79 Εμφάνιση μηνυμάτων
              και μενα τωρα μου τηλ και μου ειπε πως θα ειναι εκει αυριο!!!δεν το ξερα ουτε εγω!!!!!!μη ρωτατε πως θα τον αναγνωρισετε........θα καταλαβετε απο τον αερινο τροπο που θα κατεβαινει!!!!
              Ε τετοιο θέαμα δεν χάνεται!!!θα παω κ εγώ να τον θαυμασω απο κοντά κ να σκιάρω δίπλα του.....
              sigpicTOMBA LA BOMBA!!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TOMBA Εμφάνιση μηνυμάτων
                Ε τετοιο θέαμα δεν χάνεται!!!θα παω κ εγώ να τον θαυμασω απο κοντά κ να σκιάρω δίπλα του.....
                να πας να δεις και τιποτα μπας και βελτιωθεις λιγο γιατι εμαθα πως αρχιζουν να σε περνανε πολλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σχολιασμός

Καλή ημέρα σήμερα με ελάχιστη ουρά εως τις 12 το πρωί.Πολύ καλό πάτημα πιστών απο το προσωπικό-άριστο σφικτό χιόνι.......2,5 ωρες σκι το πρωι...ενας καφές κ στις 14.00 .....σπίτι.Το Περτούλι .........ότι πρέπει για κοντινό,γρήγορο "ξεκάρφωμα"........... κ για καφεδάκι με υπέροχη θέα!!....μακριά από τη πόλη.

Σχολιασμός

θα σε κανουμε ανταποκριτη..........για κει εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σχολιασμός

Σήμερα στο Περτούλι..όχι μεγάλες ουρές στο λίφτ έκανα 2 ώρες σκι (10.30-12.30)...την 1η ώρα το χιόνι σχετικά μαλακό,μετά αρκετά μαλακό,είχε υψηλές θερμ/σιες...στις 12.30 άρχισε να βρέχει..στη συνέχεια καταιγίδα.....έτσι μετά στο σαλέ(ένα απο τα ομορφότερα στα Ελληνικά χιονοδρομικά με σπέσιαλ σοκολάτα-ρόφημα!!-φροντίζει ο Άκης) ....

Σχολιασμός

Working...
                      X