Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

κατάσταση πίστας

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• κατάσταση πίστας

σε τι κατάσταση είναι η πίστα? έχει αρκετό χιόνι? πέτρες?"

Απ' ότι φαίνεται είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
    Δεδομένου του -15 δεν πρέπει να έχει λιώσει πολύ χιόνι.
    Αυτό φαίνεται και από τα δέντρα που το κρατάνε σταθερά.

Σχολιασμός

pedia exei liges petre sti mesi tis pistas alla genika einai kala to topio fobero treis meres elivsa sto ski anamenontai apo 2/09 nees xionoptoseis
      ΑΕΛΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Σχολιασμός

ante na riksei kana metro xioni na doume kai meis edo oi ntopioi kamia aspri mera. [i]"

Σχολιασμός

Αναμένεται χιονόπτωση από σάββατο βράδυ μέχρι και τρίτη βράδυ με διάλειμμα τη δευτέρα. Μακάρι να ρίξει 30-40 πόντους να το χαρούμε.

Σχολιασμός

idi xionizei ua balei kala distixos eimai piraia ua sas blepv apo thn kamera[i]"
            ΑΕΛΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Σχολιασμός

Χιόνισε αλλά απ' ό,τι βλέπω στην κάμερα όχι αρκετά. Πάλι φαίνεται χώμα. Πού είναι τα 40 εκ. που δηλώνουν στο snowreport? Εγώ πάντως ετοιμάζομαι για Βασίλω!

Σχολιασμός

Πηγα την Δευτερα 5/1 και ενω εδιναν 35 ποντους, ειχε με το ζορι 10. Παντου χωμα κα πετρα. Ο,τι τους γουσταρει γραφουν...

www.tattoos.gr

Σχολιασμός

οι υπευθυνοι ειναι απλα για λυπηση. καποιος πρεπει να τους ταρακουνησει απο τις θεσεις τους γιατι εχουν βολευτει πολυ ευκολα.

Σχολιασμός

ΜΑΓΚΕΣ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΛΙΓΟ...ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΑ 10 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ...ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΤΡΩΝΕ 20 ΠΟΝΤΟΥΣ ΧΙΟΝΙ....ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ 20-30 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΛΙΓΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΕ ΜΕ ΧΙΟΝΙ(ΟΧΙ ΠΕΤΡΕΣ)....
                    2 fast 2 live 2 young 2 die..

Σχολιασμός

[i]

Ρε μαγκα, που ακριβως βλεπεις τους 30 ποντους?
                      Ειχε 30 σε ολο το βουνο, αλλα οχι στην πιστα.
                      Ετοιμος ημουν να βρω τον υπεύθυνο και να τον παω να μου δειξει που ειναι η 30-35 ποντοι που ελεγε το SF.

Να προσεχεις την επομενη φορα που θα αποκαλεσεις καποιον ψευτη δημοσιως."

www.tattoos.gr

Σχολιασμός

καλημερα

ειμαι απο τα μερη σας κυριοι και ειμαι σε πολυ λυπημενος που θα μιλησω ετσι για τον τοπο μου αλλα πρεπει για να μπει μια σειρα .

καταρχην το εισιτηριο 12 ευρω κατα την γνωμη μου ειναι παραααα πολυ ακριβο για αυτες τις εγκαταστασεις που εχετε και τις υπηρεσιες που παρεχεται στον κοσμο. η πιστα ειναι εντελως στο ελεος του θεου γραφεται οτι θελετε κανετε οτι θελετε. συγκεκριμενα προχθες ειχατε τον εναν διαδρομο κλειστο και δεν αφηνατε τον κοσμο να περασει απο κει γιατι ? για να μην βγει χωμα και χαλασουμε ολοι την πιστα και δεν θα μπορει ο κοσμος να κανει χιονοδρομια ?παλι την τσεπη σας σκεφτηκατε. δεκτο αυτο καλα κανατε,αλλα εγω κυριοι ηρθα και πληρωσα 12 ευρω για να παω σε ολη την πιστα και οχι να μου επιβαλεται εσεις που θα παω .αν θελετε να γινει ετσι να με ενημερωνατε πριν βγαλω το εισητηριο οτι η πιστα λειτουργει με καποιους κανονες. δεν το κανατε αυτο και σκεφτηκατε παλι τα ταμιας να γεμισουν.

το συμαντικοτερο ομως ειναι οτι ακουσα να λενε καποιοι εκει οτι θελετε να παρετε καποια χρηματα για να κανετε παρκινγκ. ερωτω εγω τωρα : θελετε να φερεται κοσμο ενω δεν εχετε ουτε ενα ασθενοφορο για καλο και για κακο . συνεβησαν καποιοα ασχημα γεγονοτα που δεν θα ηθελα να αναφερω και ο ενας κοιτουσε τον αλλον.

λοποιν κυριοι ειναι καιρος να λαβετε σοβαρες αποφασεις και να κανετε εργα για την ασφαλεια τον τουριστων και ας εχετε το εισιτηριο 12 ευρω .τουλαχιστον να μεριμνησετε να παρεχετε ασφαλεια.

ευχαριστω καλη σας ημερα.
                        Edited by: snowboarding

Σχολιασμός

Συμφωνώ με snowboarding. Θα ήθελα να προσθέσω ότι δυστυχώς το χιονοδρομικό έχει καθαρά τουριστικό χαρακτήρα. Στη βάση του (στο τέλος της πίστας) μαζεύεται κόσμος και κοσμάκης με μεγαλο κίνδυνο σύγκρουσης με τους σκιέρ/snowboarders που κατεβαίνουν.
                          Κακώς που ο διθέσιος δεν λειτουργεί τις καθημερινές.
                          Όσο για το ύψος του χιονιού οι φωτογραφίες του tattoo jim τα λένε όλα. Μόνο αν μετρήσουμε το ύψος στα απάτητα εκτός πίστας θα βρούμε τα 35 ή τα 40εκ. που λένε στο SR. Χρειάζεται έγκυρη ενημέρωση.

Σχολιασμός

Eνημέρωση φοβερή από το Περτούλι!Σήμερα η κάμερα δείχνει χώμα μόνο και μας λένε κάτι για 15 και 25 εκ;;Ρε που τα είδανε αυτά τα εκατοστά;Μήπως μπερδεύτηκαν με τα mm της βροχής;

Eκτός αν στραβώθηκα εγώ.....Λες;;; [i] "

Σχολιασμός

όχι μόνο έχει 15 και 25 εκ. αλλά είναι και μαλακό! [i]"

Σχολιασμός

Working...
                              X