Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Παρνασσός Χειμώνας 2011-2012

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Παρνασσός Χειμώνας 2011-2012

Ανοίγω θέμα νομίζω πως ξεκίνησε ο χειμώνας εκει πάνω!
    Έξω η Ελλάδα απο το ΝΑΤΟ.

Όποιος έχει φωτό ανεβάζει..
    Έξω η Ελλάδα απο το ΝΑΤΟ.

Σχολιασμός

Επιτέλους κάποιος το ξεκίνησε!!!Καλο χειμωνα παιδιά σε όλους μας...

Σχολιασμός

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΠΗΚΕ ΔΥΝΑΤΑ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΙΑ !!!![i]"

Σχολιασμός

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΠΗΚΕ ΔΥΝΑΤΑ

ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΙΑ

Σχολιασμός

Καλό χειμώνα παιδιά έλπιζω να πάει καλά διότι όποτε ρίχνει νωρίς νωρίς χιόνι μετά σαν να ξεθυμαίνει ...!!

Σχολιασμός

καλό χειμώνα να έχουμε και καλά χιόνια...να δούμε αν είναι γουρλής ο φίλος που άνοιξε την ενότητα για το 2011-2012...

<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />τα τελευταία χρόνια χιονίζει σχεδόν πάντα τον Οκτώβρη και τον Νοέμβρη ... το Θέμα είναι να ρίξει ένα καλό όπως το προ-περσινό αρχές Δεκέμβρη αλλά να το κρατήσει για να λιώσουμε (εμείς όχι το χιόνι )

"

Σχολιασμός

Ευχαριστα νέα
                <a href=http://www.snowclub.gr/forums/index.php?showtopic=14074" target="_blank">http://www.snowclub.gr/forums/index.php?showtopic=14074</a>"

Σχολιασμός

Στην επίσημη σελίδα του παρνασσού δεν έχουν βγάλει καμία ανακοίνωση

Σχολιασμός

O Σ.Γιαννόπουλος που ανέβασε το θέμα παρακολουθεί από πολύ κοντά τις εξελίξεις στο ΧΚΠ.Μόλις σήμερα βγήκε το αποτέλεσμα του διαγωνισμού.Ίσως να μην πρόλαβαν να το ανεβάσουν στο site του ΧΚΠ

Σχολιασμός

οπότε τίποτα επίσημο,μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα

Σχολιασμός

είναι φοβερό πως μερικοί προτρέχουν να ανακοινώσουν κάτι γνωρίζοντας την σημερινή κατάσταση που βρίσκεται η Ελλάδα. Σε άλλο κόσμο ζουν?
                        20 χρόνια Snow Report

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από arisk
                          O Σ.Γιαννόπουλος που ανέβασε το θέμα παρακολουθεί από πολύ κοντά τις εξελίξεις στο ΧΚΠ.Μόλις σήμερα βγήκε το αποτέλεσμα του διαγωνισμού.Ίσως να μην πρόλαβαν να το ανεβάσουν στο site του ΧΚΠ
                          καλά και ο Τοττός θα μπορούσε να παρακολουθεί το θέμα και να βγάλει ανακοίνωση.

Σχολιασμός

Παιδια η γνωμη μου ειναι οτι θα πρεπει πρωτα να ρωτατε και μετα να διαβαλετε το ονομα καποιου ποσο μαλλον οταν αυτον δεν τον ξερετε ή αν τον ξερετε και το κανετε τοτε τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα!!
                            Απλα επειδη ο ανθρωπος ξερει πραγματα εκ των εσω, προλαβε και τα ανακοινωσε και ερχετε και απο κοντα η ανακοινωση του ΧΚΠ....
                            Ελπιζω την επομενη φορα να ειστε πιο εγκρατεις και συναμα και πιο υπομονετικοι ειδικα εσυ φιλε μου ο snowreport" που λογω και της ιδιοτητα σου θα επρεπε να εισαι πιο διαλακτικος.
                            Λιγο υπομονη παιδια και θα μας τα πουνε και δω τα νεα....

"
                            Την υγειά μας ρε....
                            www.skimag.gr

Σχολιασμός

Επειδή παραπάνω αναφέρεται το όνομά μου, απλά σας πληροφορώ ότι τα πράγματα είναι έτσι όπως τα λέω είτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι! Εαν περιμένετε ανακοινώσεις και τυμπανοκρουσίες... τότε θα περιμένετε πολύ!
                              Εξάλλου το θέμα δεν είναι κρυφό ούτε από την ΕΤΑ ούτε από κανένα. Όσο για τη πληροφόρησή μου είναι κατευθείαν από τους εν Ελλάδι αντιπροσώπους της Doppelmayr αλλά και της Leitner (Νουλίκας) που ήταν η ηττημένη εταιρεία στο διαγωνισμό.

Ωστόσο δεν περίμενα από σένα Πάνο τέτοια επίθεση αφού με ξέρεις χρόνια και έχουμε περάσει πολλά μαζί!.
                              Και εαν τέλος πάντων πέρσι ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες με τον κολητό σου τον Καπτεν, εντάξει περασμένα ξεχασμένα. Εγω σας εύχομαι να έχετε ένα καλό χειμώνα και ειδικά σε σένα Πάνο να έχεις μια καλή και κερδοφόρα χρονιά!

Εαν θέλετε προς χάρην των αναγνωστών σας το δημοσιεύεται, εάν όχι το πρόβλημα είναι δικό σας και όχι δικό μου.
                              Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
                              Σωτήρης Γιαννόπουλος

Υ.Γ. Πάνο, εάν πέρσι αντάλαξα και δυο τρεις κουβέντες με τον κολητός σου τον Καπτεν δεν είναι λόγος να μου επιτίθεσαι ΕΣΥ, που με ξέρεις άλλωστε τόσα χρόνια. Ούτε βέβαια με τον Κάπτεν έχω τίποτε, περασμένα ξεχασμένα, κοιτάμε μπροστά και εύχομαι και στους δυό σας καλή σεζόν!
                              Edited by: snowreport

Σχολιασμός

Working...
                              X