Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

αποδραση

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• αποδραση

Γειασας παιδεια

Σας περιμενω φετος για μια αξεχαστη αποδραση στον Ολυμπο.

Ελατε να γνωριστουμε.

Φέτος δεν θα μας ξεφύγεις gero[i] Λέμε να ανέβουμε και να κάνουμε ένα τουρ μέχρι το σκολιό. Παίζει να δανειστούμε από εσάς ένα ζευγάρι χιονορακέτες για τον σνοουμπορντα της παρέας?"

Σχολιασμός

Αν σκέφτεστε να οργανώσετε κάτι, μη μιλάτε έτσι γενικόλογα!! Ενημερώστε...ίσως βρεθούνε άτομα που ενδιαφέρονται !!!!!
      ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΟΕΟ!
      Θεατρική Ομάδα Πολυτεχνείου

Σχολιασμός

Ετοιμαζω 4μερη εκδρομη την Κ.Δευτερα παιδες!!!! Ειμαι στην διαδικασια να κλεισω για γυρω στα 16 ατομα στο ΚΕΟΑΧ. Απο οτι εχω ενημερωθει ο δρομος πλεον μεχρι το στρατοπεδο ειναι ασφαλτος!!!!Ελπιζω αυτην την φορα να καταφερουμε με την παρεα να φτασουμε μεχρι το Σκολιο μιας και την προηγουμενη φορα ανεβηκαμε μεχρι τον Αγ.Αντωνιο!!!

Σχολιασμός

H προηγούμενη φορά τι εποχή ήταν? Και η ανάβαση ήταν στόχος να γίνει σε μία μέρα ή 2?
          Για Καθ.Δευτέρα με φουλ χιόνι υποθέτω ότι πάτε για 2ήμερη ανάβαση...
          ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΟΕΟ!
          Θεατρική Ομάδα Πολυτεχνείου

Σχολιασμός

Ζευς χρονια πολλα και καλη χρονια!!!!

Η προηγουμενη ηταν 3μερο Φωτων με πολυ καλο καιρο!!!!

Εννοειτε οτι μιλαμε για 4μερο αυτη την φορα.

Πρεπει πρωτα να κανουμε βηματα για Αγ.Αντωνιο και την 2η μερα λογικα να δοκιμασουμε για Σκολιο και οτι αλλο προκυψει.

Η αναβαση σε τετοια υψομετρα και τετοιο βουνο ειναι καπως κοπιαστικη και ειδικα για ατομα που ασχολουμαστε σχετικα ερασιτεχνικα με την ορειβασια!!!!

Σχολιασμός

Παιδεια οτιδηποτε θελεται σχετικα με ολυμπο μπορειται να με πειται. Εχουμε συλλογο εδω Χιονοδρομικό Ορειβατικο Συλλογο ο Μυτικας. Και για καταλειματα για φαγητο και το βραδυ για τα ποτακια σας μπορουμε να σας ενημερωσουμε. Ελατε να γινεται φιλοι και μελοι τοθ συλλογου μας.

Σχολιασμός

απο τα Καλυβια εχω περασει πολλες φορες, και εχω κατσει και για φαγητο, πριν την αναβαση στον Ολυμπο. Την καλυβα του Χριστακη εσεις την χτισατε?

Σχολιασμός

Nai tin kalyba tou xristaki emeis tin ftaksame apo ton oreibato syllogo kalybivn. To problima mas einai mono oti den mas tin anagnorisan san katafygio.

blades oxi den asxoloume me anarixisei.Edited by: gero24

Σχολιασμός

στην καλυβα αυτη εχω αφησει και προικα μια φορα.... εμφιαλωμενα νερα αθιχτα, ποπ-κορν και οτι αλλο δεν φαγαμε τελικα....

Σχολιασμός

Working...
                    X