Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Χ/Κ Μετσόβου 2010

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

ειχα βγαλει.....δυστηχως την κυριακη εχασα το κινητο μου στο μετσοβο...αλλα θα παρω μαζι μου την ψηφιακη αυριο οποτε θα ανεβασω
    SNOW@TIME

Σχολιασμός

Πρώτη φορά βλέπω τέτοια εικόνα (χτένια) στο Μέτσοβο.

[i]"

Σχολιασμός

Εγώ έχω χρόνια να δω τόσο χιόνι και τέτοια ποιότητα στο Καρακόλι!!

Πριν 2 εβδομάδες που βρέθηκα εκεί το χιόνι ήταν αρκετό και σε εξαιρετική ποιότητα! Έχω και μερικές φώτο..

Βλέπω τώρα έχει βάλει άλλο τόσο!!

Σχολιασμός

γεια σου ρε αη-λια.......
          σε καμμια βδομαδα με βλεπω στην ευρυτερη περιοχη......δεν κρατιεμαι.....
          Σκοπιανοί και άλλοι διαβάστε ιστορία! ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!
          ΟΡΟΣ ΤΟΜΑΡΟΣ (ΟΛΥΤΣΙΚΑ) 1974 μ. / 28-12-11

Σχολιασμός

Καλησπέρα

Θα ηθελα μια πληροφορια σχετικα με το χιονοδρομικο, μιας και δεν εχω παει ποτε.Βλεπω από το google earth τις δυο τοποθεσιες με τα lift. Το Καρακόλι ειναι φανταζομαι αυτο με το ενα lift ακριβως πανω από το Μετσοβο και η θεση Πολιτσιές λιγο πιο μετα πανω στο δρομο με 3 συρομενα. Αυτο που δεν μπορώ να βρω ειναι το Ζυγό που εχει και μια 2θεσια καρεκλα. Μπορει κάποιος να με βοηθήσει?

Κωστής

Σχολιασμός

Αυτό που βλέπεις στη πάνω φωτογραφία είναι του προφήτη Ηλία, ακριβώς έξω από το Μέτσοβο είναι το καρακόλι όσο για τον ζυγό όσο και να ψάξεις δεν θα το βρεις... ειναι το περιβόητο του Ανηλίου
              Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από kostislamprou
                Καλησπέρα

Θα ηθελα μια πληροφορια σχετικα με το χιονοδρομικο, μιας και δεν εχω παει ποτε.Βλεπω από το google earth τις δυο τοποθεσιες με τα lift. Το Καρακόλι ειναι φανταζομαι αυτο με το ενα lift ακριβως πανω από το Μετσοβο και η θεση Πολιτσιές λιγο πιο μετα πανω στο δρομο με 3 συρομενα. Αυτο που δεν μπορώ να βρω ειναι το Ζυγό που εχει και μια 2θεσια καρεκλα. Μπορει κάποιος να με βοηθήσει?

Κωστής

Το εναέριο του στη θέση Ζυγός (στο χωριό Ανήλιο) δε θα το βρείς γιατί απλά οι χάρτες του google earth είναι παλιοί ενώ το lift είναι πρόσφατο.

Σχολιασμός

και όμως οι πυλώνες φαίνονται, αρκεί να ξέρεις που να κοιτάξεις

Σχολιασμός

Σημερινές φώτο από Μέτσοβο χ/κ Πολιτσιές...

<a href=http://img411.imageshack.us/i/17032010901.jpg/" target="_blank"></a>

"

Σχολιασμός

τελειες χρησταρα !! σεβασμος στην μετσοβαρα !!

οι 4 τελευταιες ειναι δρομος?

Σχολιασμός

Δεν είναι δρόμος jim , είναι η περιμετρική αριστερά της μεγάλης πίστας που βλέπεις στο βάθος της κάμερας - Υπολογίζω περί τα 700-800 μ. - Στενή βέβαια σαν δρόμος αλλά αξίζει να κάνεις σκι μέσα στα δέντρα.

Σχολιασμός

Φοβερό το Μέτσοβο! [i]
                          Κάποια μέρα θα τσουλίσω κι εγώ στο Μέτσοβο!"

Σχολιασμός

Από την κορυφή της μεγάλης πίστας...

<a href=http://img242.imageshack.us/i/17032010902.jpg/" target="_blank"></a>

"

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από tsef
                              Δεν είναι δρόμος jim , είναι η περιμετρική αριστερά της μεγάλης πίστας που βλέπεις στο βάθος της κάμερας - Υπολογίζω περί τα 700-800 μ. - Στενή βέβαια σαν δρόμος αλλά αξίζει να κάνεις σκι μέσα στα δέντρα.
                              κριμα και εγω χαρηκα για να την οδηγησω......[i]

δεν πειραζει...ισως στο μελλον, την τσουλησω....εφοσον μαθω πρωτα βεβαια......"

Σχολιασμός

Καθένας με την τρέλα του Δημήτρη[i]- Μην ανησυχείς όμως έχει σουπερ διαδρομές κοντα στο Μέτσοβο , στο ανατολικο Ζαγόρι προς Βοβούσα-Φλαμπουράρι..."

Σχολιασμός

Working...
                                X