Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

1.200.000 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ ΤΟΥ Χ.Κ.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Πραγματικά μία καμπίνα από την Εγνατία μέχρι το χιονοδρομικό θα έκανε τη μεγάλη διαφορά στη χώρα μας[i] και να έβαζαν και κανέναν εναέριο.."

Σχολιασμός

Καλά εγώ λέω να αφήσουν τις τηλεκαμπίνες και τα πράσινα άλογα και να ξεσκουριάσουν κανένα λιφτ που τα έφαγε ο χρόνος.

Μόλις τσουλήσει ο πρώτος, τότε να ξανασυζητήσουμε και για την τηλεκαμπίνα[i]

Αλήθεια που ακριβώς θα παρκάρουν οι χιλιάδες επισκέπτες που θα την χρησιμοποιούν; Πάνω στην Εγνατία;

"
      -
      2B OR NOT 2B = FF
      http://www.snowguide.gr

Σχολιασμός

Ρε παιδια ηρεμιστε λιγο…μιλαμε για ένα χιονοδρομικο με μεγιστο υψομετρο ~ 1870 μετρα… μπορει να βρισκεται στην καρδια της Πινδου, αλλα οσο χιονι και να τρωει, οσο κοντα και να είναι στην Εγνατια δεν παυει να είναι ένα μικρο συγκροτημα με ελαχιστες δυνατοτητες αξιολογης επεκτασης…και εγω από αυτά τα μερη ειμαι και αγαπαω οσο τιποτα άλλο τον τοπο μου , αλλα υπαρχουν 1002 αλλοι τροποι που μπορουν να στηριξουν την οικονομια και να αναπτυξουν τα μερη αυτα…

Κατά την ταπεινη αποψη μου δεν εχει ουσια να οραματιζομαστε μεγαλεπιβολα σχεδια όπως τη δημιουργια τελεφερικ από την Εγνατια στο ΧΚ…
        Ισα-ισα τετοιες σκεψεις θα επρεπε να απασχολουν μεγαλυτερα, υπαρχοντα χιονοδρομικα…κατι το οποιο δεν φαινεται να γινεται …

Φιλικα,Δημητρης
        *-*Push Your Self To The Limit*-*

Σχολιασμός

Νεότερες πληροφορίες στέλνουν την έναρξη για του χρόνου κατά πάσα πιθανότητα. Δεν υπάρχει χρόνος για να ολοκληρωθούν οι εργασίες λένε.
          -
          2B OR NOT 2B = FF
          http://www.snowguide.gr

Σχολιασμός

Κάθε χρόνο τα ίδια, το καλοκαίρι βγαίνουν φήμες ότι θα λειτουργήσει και τον οκτώβριο το μεταθέτουν για του χρόνου.

Ας είναι καλά η εγνατία, βασιλίτσα for ever
            Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν.

Σχολιασμός

egw simera anebika sto xionodromikko kentro kai diapistwsa oti exoun ksekinisei oi ergasies gia na stithoun ta 2 sirromena kai to ena baby lift.....episeis exoun oloklirwthei kai oi ergasies sintirisis sto 2thesio alla kai sto enaerio.......nomizw omws oti to megalitero problima einai to parking......mesa stis epomenes hmeres tha anevasw kai foto

Σχολιασμός

ακομα στην συντηρηση ειναι????χααχχααχαχαχαχαχαχαχχα[i]"
                SNOW@TIME

Σχολιασμός

Working...
                X