Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΜΕΤΣΟΒΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 25-3-07

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΜΕΤΣΟΒΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 25-3-07

To σαββατοκυριακο που μας περασε ήμουν Μετσοβο. Η κατασταση του χιονιου ηταν τελεια για την εποχη καθω ειχε παρα πολυ χιονι. Εχω ομως τρια παραπονα απο το χιονοδρομικο:

1) Δεν λειτουργουσαν τα καρεκλακια!? Επεσε δεντρο πανω στα σχοινια λενε. Και ποσες μερε κανει να αποκατασταθει μια τετοια ζηιμια? Ολοκληρη βδομαδα?

2) Σε τηλεφωνο που εκανα να δω αν δουλευουν τα καρεκαλακια μου ειπαν ναι και ξαναπηγα και δεν δουλευε ΤΙΠΟΤΑ!?

3) Υπηρχε τοσο πουδρα στις πιστες σε πολλα σημεια που δεν επρεπε.

Τεσπα απο το ολοτελα κατι ηταν και αυτο αλλα θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερα.

Kamia photo dn evgales?????
    *-*Push Your Self To The Limit*-*

Σχολιασμός

δυστηχως εβγαλα μια δυο και καποια videakia αλλα ειναι απο κινητο και δεν θα μπορεσουν να δειξουν τπτ ιδιατερο καθως ηταν και σκοτεινα γιατι χιονιζε και δεν φαινονται πολλα πραγματα.

Παντως πολυ χιονι. Οταν επιανα πουδρα βυθιζομουν με το σανιδι 30 ποντους κατω Αμα ξαναβρω λεφτακια συντομα μπορε να την ξανακανω για πανω μεσα στο επομενο σουκου για μετσοβο ή βασιλιτσα!

Σχολιασμός

kanena neo apo to xionodromiko ??prosthese katholou xionaki ??poiotita xioniou?? lift anixta ?? xeroume mexri pote tha leitourgei ??
        thanks ek ton proterwn..!

Σχολιασμός

Φιλε μου εγω Αθηνα μενω. Ειχα παει πανω μονο για σαββατοκυριακο οποτε δεν μπορω να ξερω τι παιζει με το χιονι και τα λιφτ τωρα.

Τελικα λογω ελειψης λεφτων δεν θα μπορεσα να παω παλι αυτο το σαββατοκυριακο.Και κρατιεμαι για να σκασω κανενα διημερο βασιλιτσα ή μετσοβο μετα το Πασχα που λενε τα παιδια οτι θα ριξει και αλλο χιονακι.

Παντως απο οτι βλεπω στο snowreport τα καρεκλακια τα δειχνουν ακομα κλειστα....Αλλα το χιονι πιστευω θα εχει κρατησει καμποσο γιατι ειχε αρκετο οταν πηγα. Εκτος αν εβρεξε τι να πω.

Σχολιασμός

Η κατασταση δεν ειναι κ τοσο καλη....Σημερα ημουν περαστικός από Μέτσοβο και καταφερα να παρω μια photo,που πιστεύω ειναι αρκετά κατατοπιστική!!!!
            [i]"
            *-*Push Your Self To The Limit*-*

Σχολιασμός

οντως καμια σχεση με οταν πηγα εγω... τοτε δεν υπηρχε σημειο που να μην ειναι ασπρο.

Σχολιασμός

ekleise to metsovo ????

Σχολιασμός

έκλεισε δεν έκλεισε θα ξανανοίξει πιστεύω Πε-Παρ αν πέσει σήμερα και αύριο καλό χιονάκι......
                  ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΟΕΟ!
                  Θεατρική Ομάδα Πολυτεχνείου

Σχολιασμός

pwpw ayrio feygw gia metsovo..elpizw ayti tin wra na rixnei kala patsavouria..
                    an xerei kaneis tpt apo ekei apanou an reply giati me exei piasei ena psiloanxos

Edited by: deathmaster

Σχολιασμός

Το απόγευμα στην εθνική Ιωαννίνων-Τρικάλων, στο ύψος του Μετσόβου ακινητοποιήθηκαν αυτοκίνητα, και κινούνταν μόνο με αλυσίδες.

Δεν ξέρω άν βοηθάει αυτό.
                      Κλειστόν

Σχολιασμός

Working...
                      X