Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

anoixto xionodromiko.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• anoixto xionodromiko.

to xionodromiko tha prepei na menei anoixto oles tis hmeres pou to epitrepoun oi kairikes sin8ikes k oxi mono savatokiriaka k meres pou exei programatismenes ekdromes.einai dynaton na exei 2 metra xioni kai kalo kairo kai na vgainei anakoinwsi oti 8a paramenei kleisto to xionodromiko tis kathimerines?

Αρχική Δημοσίευση από skatsimpouxeri Εμφάνιση μηνυμάτων
    to xionodromiko tha prepei na menei anoixto oles tis hmeres pou to epitrepoun oi kairikes sin8ikes k oxi mono savatokiriaka k meres pou exei programatismenes ekdromes.einai dynaton na exei 2 metra xioni kai kalo kairo kai na vgainei anakoinwsi oti 8a paramenei kleisto to xionodromiko tis kathimerines?
    Φίλε skatsimpouxeri πρώτα απ' όλα καλώς ήρθες και καλώς σε βρήκαμε.

Δεύτερον θα σε παρακαλούσα να μην χρησιμοποιείς greeklish. Αν δεν μπορείς, υπάρχουν gadgetάκια που το κάνουν για εσένα.

Και τέλος, μιας και είσαι καινούργιος και ίσως να μην το είδες, υπάρχει ήδη σχετικό θέμα ενημέρωσης,
    όπου τα μέλη παραθέτουν τις απόψεις τους.

Αυτά.... Και πάλι καλώς ήρθες!
    Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
    Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

Saturday!New powder day!Σε λειτουργία οι αναβατηρες με τιμή κάρτας 8 ευρώ.Κατάσταση πιστών απάτητες .Οι δρόμοι καθαρίζονται συνεχώς,Πιθανώς να χρειάζονται αλυσίδες τις πρώτες πρωινές ώρες.

Σχολιασμός

Working...
      X