Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

XK.MAINALOY 2010-2011

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• XK.MAINALOY 2010-2011

GEIA SAS FILOI MOY.EYXOMAI KALO XEIMONA KAI KALH XIONODROMIKH SEZON NA EXOYME.DYSKOLA TA PRAGMATA KAI PALI FETOS.TOULAXISTON AS RIXEI LIGO KALO XIONAKI NA MAS APOZIMIOSEI...[i]"

Καλό χειμώνα με όχι άλλα τέτοια στο βουνό μας....
    http://www.youtube.com/watch?v=VNNoUeiNqBQ&feature=related

Σχολιασμός

χιονι θα ριξει και μια κυριακη θα την αφιερωνω σε 2 κατεβασιες εστω και ποδαρατος
      αλλο να κατεβαινεις κατσαβραχα και αλλο να κατεβαινεις το μαιναλο κυριως την ανατολικη
      ορεινα μαντρια αρκαδιας

Σχολιασμός

PAME DYNATA GIA THN PRVTH ARNHTIKH THERMOKRASIA STO BOYNO TO SAVVATO BRADY.KALH ARXH

Σχολιασμός

Καλό χειμώνα και από εμένα!!!! Μπορεί να πάω καμία βόλτα το βράδυ. Αν πάω θα σας πω θερμοκρασία!!!!

Σχολιασμός

Πήγα χτες κατα τις 23.45 και ειχε 4-5 βαθμους. Έπαιζε το θερμομετρο!!! Εκεινη την ωρα εβρεχε!!!!

Σχολιασμός

Σε ύψιστη ετοιμότητα ο Panoslevidi !!

Σχολιασμός

η μίσθωση υπάρχει ακόμα ή επεσε έξωση?
                ΜΙΖΕΡΙΑΣ ...καί σαπιοκοιλιάς(by Makaka)

Σχολιασμός

εχει πεσει εξωση μαλλον ....
                  Χαρης Αιγαλεω

Σχολιασμός

Συναδελφικους χαιρετισμους και καλη χρονια στο Μαιναλακι μας
                    "Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω καταπληκτική μόρφωση!!" Οδός Εμ. Μπενάκη, Εξάρχεια

Σχολιασμός

ξύπνα αετέ σιγα σιγα !!!!!!

Σχολιασμός

Γεια σας και απο εμενα...Καλή χιονοδρομική σεζόν να έχουμε με πολλά χιόνια για το αγαπημένο μας χιονοδρομικο.Ας ενημερώσει κάποιος αν υπάρχουν νεα για το εαν θα λειτουργήσει φέτος με σωστή διοίκηση και με τον Αετο να συμβάλει ακόμη περισσότερο στην απόλαυση μας.[i]

Ευχαριστώ
                        Edited by: Καπο "
                        -ΑΖΟΡΙΚΕ?ΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.. ΞΥΠΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
                        -ΑΣΕ ΜΕ ΡΕ ΜΑΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΦΕΤΟΣ

Σχολιασμός

elpizoume....[i]"

Σχολιασμός

http://img683.imageshack.us/i/img2766000.jpg/

Χτεσινή φωτογραφία από την κορυφή της βορεινής!!!! Με το καλό να την δούμε και κάτασπρη. Να σας ενημερώσω ότι τα καρεκλάκια είναι κρεμασμένα κανονικά όπως όταν λειτουργούν και το χειμώνα!!!! Δεν θυμάμαι αν άλλες χρονιές ήταν έτσι και με προβλημάτησε.

Σχολιασμός

τα πατάκια εννοείς... μακάρι να είχαμε καρεκλάκια... νομίζω όμως ότι γενικα δεν τα βγάζουν εκτός από όταν είναι να κάνουν συντήρηση, χώρις να είμαι σίγουρος όμως.

Σχολιασμός

Working...
                              X