Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

πως μπορώ να ερθω???

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• πως μπορώ να ερθω???

καλησπέρα σε όλους...είμαι φοιτητής Καβάλα και για όταν χιονήσει θέλω να ξέρω πως μπορώ να έρθω στο χιονοδρομικό την στιγμη που δεν έχω δικό μου αυτοκίνητο. επειδή υπάρχει η δυνατότητα να μένω Σέρρες θέλω να ξέρω απο εκεί τι δυνατότητες έχω...
    Ευχριστω προκαταβοληκά!!!

Υ.Γ. οτιδήποτε άλλες πλροφορίες σχετικά με την περιοχή είναι αποδεκτές.
    εμείς οι βλάχοι όπως λάχει

καλα ρε παιδια τοσοι το ειδετε το μνμ κανεις δεν ηξερε να απαντησει??? αλλα καλιο αργα παρα ποτε...θαπεριμενω απαντησεις...

Σχολιασμός

ρωτα σε κανένα άλλο ποστ για βασιλίτσα, καιμακ, πισωδερι που μπαίνουν περισσότεροι

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από vlaxos
        καλα ρε παιδια τοσοι το ειδετε το μνμ κανεις δεν ηξερε να απαντησει??? αλλα καλιο αργα παρα ποτε...θαπεριμενω απαντησεις...
        Είμαστε πόντιοι και δε γουστάρουμε τους βλάχους [i] ( πλάκα κάνω ε ! )
        Παλαιότερα έβγαινε κάθε κυριακή λεωφορείο απο το expert sport, αλλά λόγω της μειωμένης κίνησης μπορεί και να το έχουν σταματήσει. Δεν είμαι σίγουρος όμως, για αυτό καλύτερα να καλέσεις τους ίδιους στο 23210 22481, αφού πρώτα με το καλό ανοίξει το χιονοδρομικό. Παρόλο που η απόσταση είναι σχετικά μικρή 25 χλμ , δυστυχώς αυτός είναι και ο μοναδικός τρόπος για να ανέβεις επάνω."

Σχολιασμός

επιτελους φως!!! ευχαριστω kosser!!! βρε παιδια για καιμακ και πισοδερι να σας πω και εγω αν θελετε απο εκεινα τα μερη ειμαι...ευχαριστω παντως!!!

Σχολιασμός

Working...
          X