Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 2015-2016

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε kchris69. Δυστυχώς απο ότι φαίνεται και απο της θερμοκρασίες της ερχόμενης εβδομάδας, ο καιρός δεν μας θέλει φέτος....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Mokelle Εμφάνιση μηνυμάτων
      Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε kchris69. Δυστυχώς απο ότι φαίνεται και απο της θερμοκρασίες της ερχόμενης εβδομάδας, ο καιρός δεν μας θέλει φέτος....
      οχι απλα δε μας θελει....μας εχει αρρωστησει!!! καλο καλοκαιρι!

Σχολιασμός

Καλο καλοκαίρι και επισήμως..

Σχολιασμός

Αδιανόητα πράγματα φέτος
          Κοντομανικο Φλεβάρη μήνα και πέτρες με χώματα στα Χκ μέχρι τις κορυφες

Σχολιασμός

Μάλλον θα ξανατσουλήσουμε από την άλλη εβδομάδα.

Σχολιασμός

Παρόλο την μερική χίονωση εφέτος στο χκ Καλαβρύτων ,η διεύθυνση δεν ρίσκαρε ούτε στιγμή στην έστω μερική επαναλειτουργία του χκ ,λειτουργώντας σαν «επαγγελματίες» και χωρίς να μπαίνουν στην πρόκληση άλλων «ανοικτών» χκ ανά την επικράτεια , αποφεύγοντας και διασφαλίζοντας έτσι την ακεραιότητα των επισκεπτών-χιονοδρόμων.

Σχολιασμός

Πάντως σε ένδειξη σεβασμού προς τον πελάτη, θα πρέπει κάτι να κάνει το ΧΚΚ για όσους αγοράσαμε τη φετινή σεζον, είτε ετήσια κάρτα, είτε εβδομαδιαία εισιτήρια.
                Ναι μεν πολύ δύσκολη χρονιά για τη Διοίκηση, τους εργαζόμενους κλπ, αλλά αν δεν λάβουν, με οποιοδήποτε τρόπο, υπόψην όσους χάσαμε χρήματα φέτος προπληρώνοντας τη σεζόν, είναι σίγουρο πως την επόμενη χρονιά δεν θα αγοράσει κανείς, ούτε ετήσια κάρτα, ούτε εβδομαδιαία εισιτήρια...

Σχολιασμός

http://www.snowreport.gr/snowcam/kalavrita/live2.html

Σχολιασμός

Γεια σου φίλε kapten.
                    Απλά ενημερωτικά, μπορείς να μας πεις πως θα είναι Διοικητικά φέτος το ΧΚΚ?
                    Ευχαριστώ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από xionopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Γεια σου φίλε kapten.
                      Απλά ενημερωτικά, μπορείς να μας πεις πως θα είναι Διοικητικά φέτος το ΧΚΚ?
                      Ευχαριστώ
                      Καλημέρα, 'όπως και πέρυσι δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι.
                      Κάτι για νέα πίστα πήρε το αυτί μου θα το ανακοινώσουν σύντομα.

Σχολιασμός

Έτσι για την την ιστορία...

17-01-06, 20:35
                        stavrakas

Junior MemberΕγγραφή09-09-2005ΠεριοχήnafplioΜηνύματα26

Καλά είδα? Ανοιξε η Στυγα 1? Μήπως με γελανε τα ώτα μου? Αν πήγε κάποιος πάνω μπορεί να πεί λεπτομέρειες? Είναι στρωμένη κατ' αρχήν η είναι χωράφι οργωμένο? Ξέρω ότι για να στρωθεί θέλει δέσιμο το ράτρακ με συρματόσχοινο με τον πυλώνα που είναι ψηλά στο τέλος! Εκαναν τέτοια πράγματα οι Καλαβρυτινοί καθημερινή?????
                        Περιμένω νέα! "

ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ....ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ FZ6S!

Σχολιασμός

Και εγω πουδρες ονειρευομαι που τα τελευταια 3 χρονια εχω φαει με το σταγονομετρο

Μαζεψα πλανα απο των τελευταιων ετων που το βουνο ηταν στα καλα του
                          και εφτιαξα αυτο το μονταζακι ελπιζοντας οτι θα ξαναδουμε το αγαπημενο μας βουνο
                          ετσι συντομα

Σχολιασμός

ωραιο βιντεακι ,με πολυ ωραια πλανα
                            με τι καμερα τραβας?

Σχολιασμός

sony handycam 50 fps την πιο φτηνη 220 ευρο κανει με 60Χ zoom

Σχολιασμός

Γεια σου Κώστα με τα ωραία σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X