Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

X.Κ.Καλαβρύτων - Χειμώνας 2012-13

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• X.Κ.Καλαβρύτων - Χειμώνας 2012-13

Καλημέρα παίδες,

πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω το θέμα για φέτος, μιας και δεν βλέπω κανέναν από τους παλιούς γουρλήδες γύρω! Ελπίζω να έχουμε μια φορτωμένη χρονιά, με πολλά χιόνια, οικονομική δυνατότητα να ανεβούμε πολλές φορές στο Χ.Κ.Κ. και τη Στύγα (δεν ξέρω πως... αλλά...) μόνιμα ανοιχτή...

καλη σεζον να εχουμε παιδες με πολλα χιονια,πολλες πουδρες και την υγεια μας πανω απ'ολα για να τα χαρουμε ολοι μας!
    μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

αντε καλη σεζον να εχουμε ...με πολλες πουδρες ..υγεια οπως λεει και ο λιαπος και λεφτα για να τα χαρουμε...πολλα θελω ε.

Σχολιασμός

Εσύ θες λίγα... η κυβέρνηση θέλει πολλά...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Bjorg_RFC Εμφάνιση μηνυμάτων
          η ... θέλει πολλά...
          Επ! Τέτοιες κακές λέξεις δεν λέμε εδω!Και μέχρι να πέσει το χιονακι...σερφακι κι Άγιος ο θεός! Ολέ!

Σχολιασμός

Σερφ ναι.... μακάρι να είχα ελεύθερο χρόνο! Τον φυλάω όλον για το χειμώνα.

Σχολιασμός

Καλημέρα παίδες,

πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω το θέμα για φέτος, μιας και δεν βλέπω κανέναν από τους παλιούς γουρλήδες γύρω! Ελπίζω να έχουμε μια φορτωμένη χρονιά, με πολλά χιόνια, οικονομική δυνατότητα να ανεβούμε πολλές φορές στο Χ.Κ.Κ. και τη Στύγα (δεν ξέρω πως... αλλά...) μόνιμα ανοιχτή...
              Καλημέρα και από μένα... αφου ξεμπλόκαρα τον λογαριασμό μου...Άντε να χιονίσει να ζωντανέψει το φόρουμ... Το σίγουρο είναι Bjorg_RFC ότι θα ξέρουμε ποιός θα είναι ο γκαντέμης αν δεν ρίξει τα καλούδια φέτος....χαχαχαχαχαχα...πράγμα που απεύχομαι.....

Σχολιασμός

Γενικά δεν με λες και γκαντέμη...

Σχολιασμός

Καλή σεζόν και από εμένα μάγκες!!!!....Υγεία,λεφτά,λέφτά και λέφτα εύχομαι για όλους μας!!!
                  Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Γενικά δεν με λες και γκαντέμη...
                    Γκαντεμη δεν σε λέει,απλά μας λέει ποιον θα ρίξουμε στην πυρά!Εκανες το λάθος φίλε κι ανοιξες θέμα, θα το πληρώσεις :ρ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από snowspir Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Καλή σεζόν και από εμένα μάγκες!!!!....Υγεία,λεφτά,λέφτά και λέφτα εύχομαι για όλους μας!!!
                      Δεν ξέρω πόσο αισιόδοξο μπορεί να ακούγεται, αλλά στην Ελλάδα του σήμερα, ο μόνος στον οποίο μπορείς να ελπίζεις πλέον να σου φέρει λεφτά, είναι ο Αϊ Βασίλης!

Αρχική Δημοσίευση από liapos7 Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Γκαντεμη δεν σε λέει,απλά μας λέει ποιον θα ρίξουμε στην πυρά!Εκανες το λάθος φίλε κι ανοιξες θέμα, θα το πληρώσεις :ρ
                      ... μετράει αντίστροφα το ρολόϊ ή ακόμα; Αν κρίνω από την ως τώρα "τύχη" μου... είναι πιθανότερο να έχουμε "χιονοστιβάδα" κι όποιον πάρει ο Χάρος... παρά να μην έχουμε χιόνι... Θα δούμε George!
                      Last edited by Bjorg_RFC; 25-11-12, 14:20.

Σχολιασμός

ναι ρε συ,λες κι αν δεν εχουμε χιονι θα φταις εσυ!

(btw, δεν μου λες και τιποτα νουμερα για τζοκερ...)

Σχολιασμός

Αυτά τα κρατάω για μένα... ξέρω τα νούμερα του σούπερ τζακ ποτ που μαντεύω πως θα είναι την Πρωτοχρονιά...!

Σχολιασμός

mias kai anoiksate to post....tha to egkainiasw me liges kalokairines fwtografies.....etsi gia na exoume apopsh tou poso omorfotero ginetai to bouno twn xeimwna.....
                            (Autes einai trabhgmenes apo tis 05.30 to prwi mexri tis 08.00...kai itan poly k@#vla....)

Attached Files
                            Δεν υπαρχει καλυτερη αισθηση απο την προσμονη να κανεις αυτο που σε τρελαινει

Σχολιασμός

Ωραίος ο Μοναχός... αν χάραξουν κάποτε και καμιά νέα πίστα δεν θα μας χάλαγε... (με τί χρήματα θα μου πεις... λέμε τώρα!)

Σχολιασμός

Working...
                              X