Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

2012 -2013

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Η φτώχια φέρνει γκρίνια...
    http://www.youtube.com/watch?v=olpZkEZD_3E&feature=related

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από giannis3011 Εμφάνιση μηνυμάτων
      Το οτι συμφωνω με καποιον (οπωσ καλη ωρα ο Aeras) δε σημαινει οτι θα γινω κουραστικος σχολιαζοντας το συνεχως και μαλωνοντας με ολους οσους εχουν αντιθετη αποψη...
      Αν βγαινω σε ενα φορουμ και μαλωνω ολη μερα πιστευεισ θα γινει κατι????Δε ειπα ποτε οτι διαφωνω μαζι σου απλα ειναι το υφος των γραφομενων σου...
      Που λες όλους ένας ειναι ο Dnik αν κάνω λάθος, εγώ πάντως δεν μαλώνω την γνώμη μου λέω που σε κάποιους βλέπε dnik. Τα λέω μπας και τα δει κάποιος υπεύθυνος και κάνει κάτι για το βουνό αυτό αν και από πέρσι δεν είδα να γίνεται κάτι!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ioannikp Εμφάνιση μηνυμάτων
        Που λες όλους ένας ειναι ο Dnik αν κάνω λάθος, εγώ πάντως δεν μαλώνω την γνώμη μου λέω που σε κάποιους βλέπε dnik. Τα λέω μπας και τα δει κάποιος υπεύθυνος και κάνει κάτι για το βουνό αυτό αν και από πέρσι δεν είδα να γίνεται κάτι!
        Μακαρι να το δει και να κανει κατι...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από koukos Εμφάνιση μηνυμάτων
          Η φτώχια φέρνει γκρίνια...
          Άστα κούκος πολύ γκρίνια φέρνει βλέπε και εσύ δικό σου ποστ! Άντε στην υγεία μας κάνε και λίγο γαργάρα τώρα!

1.Δεν υπήρχε το αντίστοιχο προσωπικό να κάνει την δουλειά.
          2.Δεν θελήσανε να δώσουνε χρήματα για πετρέλαια και προσωπικό.
          3.Δεν θέλανε να λειτουργήσει το Χ/Κ σαν Χ/Κ αλλά σαν κάτι άλλο-βλέπε καφετέρια,μπουζούκια,κλαμπ.

Σχολιασμός

koukos είσαι άδικος,προσωπικό υπήρχε και προσπαθούσανε τα παιδιά.Δώσε μια ευκαιρία όπως λέει ο Nesta .Από τα λάθη μαθαίνουν.
            .

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από nikosxts Εμφάνιση μηνυμάτων
              koukos είσαι άδικος,προσωπικό υπήρχε και προσπαθούσανε τα παιδιά.Δώσε μια ευκαιρία όπως λέει ο Nesta .Από τα λάθη μαθαίνουν.
              1.Η φτώχια φέρνει γκρίνα...
              2.Δεν είμαι άδικος...
              3.Δεν προδικάζω τίποτα με τα γραφόμενά μου...
              4.Ας αναλάβουν όλοι όσοι εμπλέκονται με το ΧΚ τις ευθύνες των έως τώρα πράξεών τους...
              Ανεβαίνω στο ΧΚ από τον δεύτερο χρόνο λειτουργίας του,του πούστη,όλο και κάτι θα είδα-κατάλαβα ως τώρα...

Σχολιασμός

1.Η φτώχια φέρνει γκρίνα...
                2.Δεν είμαι άδικος...
                3.Δεν προδικάζω τίποτα με τα γραφόμενά μου...
                4.Ας αναλάβουν όλοι όσοι εμπλέκονται με το ΧΚ τις ευθύνες των έως τώρα πράξεών τους...
                Ανεβαίνω στο ΧΚ από τον δεύτερο χρόνο λειτουργίας του,του πούστη,όλο και κάτι θα είδα-κατάλαβα ως τώρα...
                ποιος γκρινιάζει δηλαδή?
                .

Σχολιασμός

ποιος γκρινιάζει δηλαδή?
                  Χήρες και παντρεμένες...

Σχολιασμός

Χήρες και παντρεμένες...
                    παντρέψου να ησυχάσουμε
                    .

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ioannikp Εμφάνιση μηνυμάτων
                      ioannikp, μη βιάζεσαι και εσύ.Ακόμα κανένα χιονοδρομικό δεν άνοιξε για χιονοδρομία,κάτσε να λειτουργήσουν και μετά κάνε τις παρατηρήσεις σου στους υπεύθυνους.
                      .

Σχολιασμός

Χήρες και παντρεμένες...
                        παντρέψου να ησυχάσουμε
                        Μάλλον δεν το πιασες...

Σχολιασμός

Μάλλον δεν το πιασες...
                          χρόνια πολλά δε μου είπες..
                          .

Σχολιασμός

ανοιγει παλι Σαββατο μπορει...με μετεριζι......αντε καλα...παλι τα ιδια ..μια πιστα 800 μετρα διπλα στο καφε για να βλεπουν 10 σκιερ σαν ατραξιον για τον καφε τους...αισχος............
                            Παρτε με απάνω στα βουνά τι θα με φάει ο κάμπος!!

Σχολιασμός

ΜΗΝΥΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 06/12/2012 10:29

Kαλό χειμώνα
                              Υπήρξε έντονη χιονόπτωση αυτές τις ημέρες αλλά δε μας ξέχασε και ο φίλος μας ο βοριάς ο οποίος δημιούργησε τα γνωστά προβλήματα στους δρόμους και στις πίστες. Γίνονται πάντως προσπάθειες να ανοίξει το χιονοδρομικό το Σάββατο 8/12 με Μετερίζι, Σ2, σχολές και baby lift. Αύριο θα υπάρξει τελική ενημέρωση.

Φέτος, λόγω της κρίσης αλλά και του περσινού αρνητικού χειμώνα, θα υπάρξει μια αισθητά χαμηλότερη τιμολογιακή πολιτική. Η ημερήσια κάρτα θα είναι 10 ευρώ και 5 ευρώ για παιδιά έως 12 ετών, φοιτητές και συλλόγους (ίδια τιμή και τα σαβ/κα!!!). Μόνο τις γιορτές (21-12 έως 7-1) θα γίνει 15 και 8 ευρώ αντίστοιχα. Δε θα υπάρχει ετήσια κάρτα (για να μη δημιουργούνται προβλήματα αναξιοπιστίας λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που έχει το Καϊμακτσαλάν). Κάποιες ετήσιες θα εκδοθούν μόνο για δημόσιες σχέσεις, για συλλόγους και για τις σχολές. Επίσης, θα δοθούν ετήσιες κάρτες αξίας 40 ευρώ μόνο σε όσους είχαν πέρυσι ετήσιες κάρτες.

Παρόμοια τιμολογιακή πολιτική θα ακολουθηθεί και σε όλες τις επιχειρήσεις που δραστηριοποιούνται στο Καϊμάκ. Να τονίσω ότι έγινε τιτάνια προσπάθεια από κάποιους ανθρώπους για να λειτουργήσει το χιονοδρομικό. Υπάρχει μεγάλη οικονομική στενότητα και ζητάμε τη κατανόηση σε όποια προβλήματα προκύψουν. Θα προσπαθήσουμε πάντως για τη καλύτερη εξυπηρέτηση των χιονοδρόμων.
                              Με τιμή,

Ομάδα snowmotion και επιχειρήσεων Καϊμακτσαλάν.

No SNOW ... No future !!!

Σχολιασμός

πολύ καλές οι κινήσεις αυτές, φαίνεται κάτι να αλαζει προς την σωστή κατεύθυνση,

και μην ξεχνάμε ότι.... διαδρομες σαν του Καιμακ, πουθενα στην Ελλάδα !

Σταματήστε το κάπνισμα στα Σαλέ των Χιονοδρομικών, δεν ειναι απλες καφετεριες, είναι γεμάτα με αθλητές και μικρά παιδιά.

Σχολιασμός

Working...
                                X