Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΑΒ/ΚΟ...!!!!!!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΑΒ/ΚΟ...!!!!!!!

Ενα τραγικό Σαβ/κο στο Καιμακ.....ενα βουνο της ντροπης!!!!! Δυστηχως ανεβηκα να κανω σκι με δεδομενο τον καλο καιρο.....και....ξοδεψα τα ωραια μου λεφτουδακια τσαμπαααααααα!!!!Ξεκινησα το Σαββατο απο θεσ/νικη και στο δρομο πηρα τηλ στο Χ.Κ να μαθω τι γινεται επανω....''εχουμε πολυ καλο καιρο....λειτουργουν ολα εκτος απο κρεμαση'' μου ειπε ο υπαλληλος......φτανω στον Αγιο Αθανασιο για να αφησω τα πραγματα μου στο δωματιο και εκει μαθαινω οτι ο δρομος για το Χ.Κ ειναι κλειστος!!!!!!!!!!!Ανοιξε στης 1.30 το μεσημερι....παει το Σαββατο
    Ξημερωνει η Κυριακη....τηλ στης 9.00 το πρωι....''εχουμε καλο καρο ....λειτουργουν ολα''......Φτανω επανω και βλεπω κλειστη την καρεκλα....και ξαναπαιρνω τηλ και μου λενε παλι....΄'ολα λειτουργουν κανονικα!!!!!!!
    Πια ολα μωρη?????? στο παρκιγκ ειμαι και βλεπω τι γινεται.....
    ΨΕΜΑΤΑ......ΨΕΜΑΤΑ......ΨΕΜΑΤΑ.....ΨΕΜΑΤΑ.....ΑΙΣΧ Ος....Η καρεκλα ανοιξε τελικα στης 12.30.....πληρωσα και ολοκληρη καρτα για 2 πιστες.....
    Δηλαδη ολα τα υπολοιπα Χ.Κ που δεχτηκαν πολυ περισοτερο χιονι και λειτουργησαν κανονικα και καθημερινες ?????
    ΑΙΣΧΟΣ.....ΑΙΣΧΟΣ......ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ....ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!
    ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
    fotini_kostoglou@yahoo.gr
    Facebook: Fotini Kostoglou

κριμα
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

τα λεφτα μας πισω για τις ετησιες

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

κριμα οντως.και εγω δεν μπορω να πω οτι εχω καλες εμπειριες απο το καιμακ γιαυτο και δεν ξαναπαω εκει,παρολο που ειναι πολυ ωραιο βουνο για χιονοδρομια,αλλα το εχουν καραξεφτιλισει.

Σχολιασμός

Aπαράδεκτο!!!!!!!!!!!!!Ήμουν και γω πανω σήμερα και το έζησα αυτό που λες Φωτεινή.Τα έριξα τα γαμοσταυρίδια μου και έφυγα κατά τις 3.Κρίμα....κρίμα...

Σχολιασμός

κρίμα ρε παιδιά... ;(
            www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

Παιδιά άνοιξα ειδικό θέμα. Το θέμα είναι σοβαρότατο. Κανεις πια δεν μπορεί να μας κοροϊδεύει. Τα λεφτά μας πίσω φυσικά απο ετήσιες αλλα κυρίως να δράσουμε προς συνετισμο. Η διοίκηση να καταλάβει ότι δεν είμαστε μπανανία. Να έρθουμε σε επαφή μαζι τους ως φόρουμ.
              Παρτε με απάνω στα βουνά τι θα με φάει ο κάμπος!!

Σχολιασμός

Πραγματικα θλιβερο να ακους τετοια πραγματα.Και για ενα χιονοδρομικο που τις χρονιες που στεναζε ολη η Ελλαδα απο ελλειψη χιονιου μας χαριζε χαρα με το χιονι που ειχε.

Σχολιασμός

φανηκε απο την αρχη φετος...εκτος απο τα παρτυ δεν τους νοιαζουν και πολλα αλλα...

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Είναι τραγικοί πραγματικά!Και την ειχαμε πιστέψει πολύ τη νέα διοίκηση....

Σχολιασμός

Working...
                    X