Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Τελευταία νέα.....

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Τελευταία νέα.....

Πάρτε μια γεύση για το τι γίνεται τελευταίες μέρες στο Νομό μας...

http://pelladothe.blogspot.com/2011/08/100000.html#comments

Αρχική Δημοσίευση από frontlineman
    Πάρτε μια γεύση για το τι γίνεται τελευταίες μέρες στο Νομό μας...

http://pelladothe.blogspot.com/2011/08/100000.html#comments
    για 2000 δε μου φτάνουν ρε γμτ, να το πάρω να κάνω μόνος μ ρε γμτ.... [i]

τι λές ρε Ηλία.... γμσ τα ρε φίλε...
    "
    www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

σκουρα τα πραγματα

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

μαυρη μαυριλα θα ελεγα εγω.....
        live to ride another day.....

Σχολιασμός

Όχι μόνο για το Καιμακ αλλά για όλα τα χκ της χώρας θα έλεγα εγώ. Όσο περνούν τα χρόνια τόσο υποβαθμίζονται τα χιονοδρομικά μας χωρίς να φαίνεται αχτίδα φωτός.

Σχολιασμός

αυτο το χκ μονο ο τοττης αν το παρει μπορει να το αναστησει.....αλλα 100 χιλιαρικα το χρονο αμφιβαλω αν μπορει να τα βγαλει...
            τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

miscelano ποιος είναι ο τοττης;
              - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + -

Σχολιασμός

τοττης ποιοτης... [i]
                διαχειρηζεται το χκ πισοδεριου....
                "
                τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

’, ο γνωστός Τόττης! Είπα να ρωτήσω να είμαι σίγουρος. [i]

Κάνει καλή δουλειά στο Πισοδέρι;"
                  - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + -

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από _3D_

’, ο γνωστός Τόττης! Είπα να ρωτήσω να είμαι σίγουρος. [i]

Κάνει καλή δουλειά στο Πισοδέρι;
                    Πολύ καλή. Το γνωρίζει το σπορ, το αγαπάει και το δείχνει.
                    "
                    "You must be the change you wish to see in the world" Mahatma Gandhi

Σχολιασμός

μονο αν εχει σε μια εταιρεια και τα δυο τοτε ισως τα βγαλει περα

αλλα και παλι δεν το πιστευω γιατι συνηθως σε αυτες τις περιπτωσεις χαντακωνονται και τα δυο
                      μακαρι να γινει κατι

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Σίγουρα ένας ιδιώτης (π.χ. τόττης) θα ήταν πολύ καλό να μπορούσε να το πάρει. Θα βελτίωνε πάρα πολύ τις παροχές και τη λειτουργία. Πλην όμως τα χιονοδρομικά μας δεν πάσχουν μόνο ως προς τη λειτουργία. Οι εγκαταστάσεις τους είναι απαρχαιομένες και γενικά οι υποδομές τους τουλάχιστον ξεπερασμένες. Σ' αυτόν τον τομέα ο ιδιώτης που θα πάρει τη χρήση τους, ελάχιστα πράγματα μπορεί να κάνει. Δεν μπορεί π.χ. να αλλάξει έναν αναβατήρα. Οι περισσότεροι αναβατήρες στην Ελλάδα είναι 30-40 χρόνων. Πρέπει να αλλάξει συνολικά η πολιτική για τον, έτσι κι αλλιώς, υποβαθμισμένο ορεινό (χειμερινό και καλοκαιρινό) τουρισμό στην Ελλάδα. Όμως μεγαλη κουβέντα ανοίγουμε και άκρη δεν θα βγάλουμε.

Σχολιασμός

Και η συνέχεια :
                          <a href="http://www.karatzova.com/index.php?opti&#111;n=com_c&#111;ntent&amp;view=ar ticle&amp;id=237:2011-09-16-12-28-49&amp;catid=59:2011-08-18-08-43-25&amp;Itemid=128" target="_blank">
                          Παραμένει κλειστό το κεντρικό σαλέ του χιονοδρομικού Βόρας.</a>"

Σχολιασμός

δύσκολη χρονιά φέτος σε όλα τα ΧΚ μου φαίνεται, και πολύ άσχημο να ξεκινάμε έτσι.... άς ελπίσουμε να στρώσουν τα πράγματα παντού, αν και εν μέσω κρίσης... [i]"
                            www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

Σημαντική είδηση αυτή που μας μετέφερες Vox_Balenae.

Αρχική Δημοσίευση από airboarder
                              δύσκολη χρονιά φέτος σε όλα τα ΧΚ μου φαίνεται, και πολύ άσχημο να ξεκινάμε έτσι.... άς ελπίσουμε να στρώσουν τα πράγματα παντού, αν και εν μέσω κρίσης... [i]
                              Δημήτρη μου έτσι είναι ακριβώς ,παραπάνω από δύσκολη θαλεγα, πιο κρίσιμη από ποτέ.
                              Να ελπίσουμε σίγουρα αλλά ας δούμε αν υπάρχουν και τα αντανακλαστικά των υπευθύνων της χιονοδρομίας ,όποιοι και αν είναι αυτοί......
                              Edited by: j.s. "

Σχολιασμός

Working...
                              X