Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΠΩΛΕΙΤΑΙ...

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Ας περιμενουμε πρωτα να ανοιξει το Καιμακ με το καλο .....να δουμε την νεα διευθυνση...τον τροπο λειτουργιας και τις τιμες του και μετα μπορουμε να ανοιξουμε διαλογο!Ελπιζω βεβαια να μην χρειαστει ....
    ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
    fotini_kostoglou@yahoo.gr
    Facebook: Fotini Kostoglou

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από koukos
      Αρχική Δημοσίευση από gavis

Τα εξοδα μπορουν να μειωθουν εαν γινει απο τον καθενα σωστος προγραμματισμος(παρεα στις μετακινησεις,ετημασια απο το σπιτι,χαμηλες ταχυτητες........κτλ)ωστε να μην αποκλεισουμε τα δικα μας χιονοδρομικα.

Σιγουρα δεν ειναι του επιπεδου της Βουλγαριας αλλα μην ξεχνατε το τι γινεται σε αυτα τα σαββατοκυριακα......(απα-πα.....μακρια)χιλιες φορες στα δικα μας κοντινα (Β,Ελλαδος)που θα δουμε και 10-20 φιλους και θα περασουμε πολυ καλητερα[i]με τους καφεδες και τα ουζακια μας!!!!!
      Πσιτ φιλος,να ξερουμε δηλαδις,θα ερθεις να παμε φετος κανα σαββατοκυριακο Βουλγαρια παρεα η θα παμε μονοι μας;Μην στεναχωριεσαι,θα μοιρασουμε τα εξοδα!

Φυσικα θα ερθω μαζι σας αλλα δεν θα ανοιξω και δρομο στην Βουλγαρια ρε Λακη "
      ....ο τρελος του χωριου

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από koukos

Τα εξοδα μπορουν να μειωθουν εαν γινει απο τον καθενα σωστος προγραμματισμος(παρεα στις μετακινησεις,ετημασια απο το σπιτι,χαμηλες ταχυτητες........κτλ)ωστε να μην αποκλεισουμε τα δικα μας χιονοδρομικα.

Σιγουρα δεν ειναι του επιπεδου της Βουλγαριας αλλα μην ξεχνατε το τι γινεται σε αυτα τα σαββατοκυριακα......(απα-πα.....μακρια)χιλιες φορες στα δικα μας κοντινα (Β,Ελλαδος)που θα δουμε και 10-20 φιλους και θα περασουμε πολυ καλητερα[i]με τους καφεδες και τα ουζακια μας!!!!!
        Πσιτ φιλος,να ξερουμε δηλαδις,θα ερθεις να παμε φετος κανα σαββατοκυριακο Βουλγαρια παρεα η θα παμε μονοι μας;Μην στεναχωριεσαι,θα μοιρασουμε τα εξοδα!

Φυσικα θα ερθω μαζι σας αλλα δεν θα ανοιξω και δρομο στην Βουλγαρια ρε Λακη
        ουστ...ρε ουστ ... με φιλους ΒΕΝΖΙΝΟΠΩΛΕΣ και κλαίγεσαι γρηγορα ΤΡΟΧΑΔΗΝ εις πισοδεριον ....
        "
        http://www.skafotexniki.gr
        ΤΣΟΥΛΑΤΕ ΓΕΝΝΑΙΟΙ

Σχολιασμός

Πουλαει και υγραερια προεδρε......[i]"
          ....ο τρελος του χωριου

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από mario79
            Αρχική Δημοσίευση από valsam
            Συμφωνώ στο να στηριξουμε τα δικα μας Χ.Κ αλλα οπως εχω γραψει και παλαιοτερα πρεπει να μου προσφερουν και κατι σε συγκριση με τους ξενους(βουλγαρους)και με αυτα που προσφερουν σε αυτες τις τιμες ευχαριστω δεν θα παρω"!

Το εχω ξαναπει οτι γιαυτα που προσφερει το Καιμακ το πολυ 10 ευρω την καρτα και 2 ευρω οτι παρεις απο το μπαρ!

Εδω στην Ελλαδα εξακολοθουν οι περισσοτεροι* να εχουν τα ιδια μυαλα τωρα στην κριση ,π.χ οι μαγαζατορες με ρουχα τωρα που τελειωσαν οι εκπτωσεις εξακολοθουν να εχουν ταμπελες προσφορων 30-40-50% στην καινουργια κολεξιον αφου γνωριζουν οτι αν π.χ το βαλουν το μπλουζακι στην αναγραφομενη τιμη των 100ευρω κανεις δεν θα το παρει και ετσι κοτσαρουν και μια εκπτωση 50% και φθανει στα 50ευρω,εμενα μου την σπαει το ταμπελακι τις εκπτωσης και ξερετε γιατι?Γιατι ο εξυπνος ο Ελληναρας σου λεει μολις περασει η κριση θα το ξαναβαλω 100 ευρω το μπλουζακι!

Ξεχαστε τα μαγκες αυτα ,ολα μιση τιμη οπως θα επρεπε να ειναι και χωρις ταμπελακια!

Και αυτα ισχηουνε για οτιδηποτε παραγουμε ,πουλαμε η προσφερουμε σαν χωρα!

Οι καραγκιοζιδες του ΔΝΤ τραβανε τα μαλλια τους γιατι ειμαστε η μονη χωρα στην οποια η κριση αντι να φερει κατακορυφη πτωση των τιμων εφερε αναδο!
            σωστος στα περισσοτερα που γραφεις και επισης οντως σχεδον καμμια τιμη δεν επεσε
            και εγω συμφωνω με αυτα που ειπες.
            Εγω ελπιζω να γινει κατι και να ριξουν λιγο τις τιμες στα ΧΚ αλλιως κανενας δεν θα παταει.
            Μια λυση ειναι να δινεις 15 / ατομο να πηγαινεις με κανα ski bus.Στην αναγκη θα το κανω και αυτο (αν και με χαλαει λιγο)
            Το αλλο ειναι οτι σε Μπανσκο ρε παιδια 2 φορε πηγα περσυ, αλλα είχε ΤΟΣΟ κοσμο που παλι δεν το χαιρεσαι
            πολυ ουρα για την γονδολα, και ΤΡΕΛΟΣ κοσμος στις πιστες.
            επιπλεον παρα πολλοι αγγλοι που πανε εντελως οπως να ναι στις πιστες, και ειναι πλεον και λιγο επικυνδυνο"

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

και καλα τον κοσμο στη γονδολα μπορεις να τον αποφυγεις ανεβαινοντας με το αυτοκινητο στο επανω παρκινγκ....τον κοσμο ομως στις πιστες, και την κατασταση των πιστων (τιγκα στα μπαμπς) δεν τον αποφευγεις με τιποτα....
              τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

οντως.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από TURMS
                  Αρχική Δημοσίευση από mario79
                  Αρχική Δημοσίευση από valsam
                  Συμφωνώ στο να στηριξουμε τα δικα μας Χ.Κ αλλα οπως εχω γραψει και παλαιοτερα πρεπει να μου προσφερουν και κατι σε συγκριση με τους ξενους(βουλγαρους)και με αυτα που προσφερουν σε αυτες τις τιμες ευχαριστω δεν θα παρω"!

Το εχω ξαναπει οτι γιαυτα που προσφερει το Καιμακ το πολυ 10 ευρω την καρτα και 2 ευρω οτι παρεις απο το μπαρ!

Εδω στην Ελλαδα εξακολοθουν οι περισσοτεροι να εχουν τα ιδια μυαλα τωρα στην κριση ,π.χ οι μαγαζατορες με ρουχα τωρα που τελειωσαν οι εκπτωσεις εξακολοθουν να εχουν ταμπελες προσφορων 30-40-50% στην καινουργια κολεξιον αφου γνωριζουν οτι αν π.χ το βαλουν το μπλουζακι στην αναγραφομενη τιμη των 100ευρω κανεις δεν θα το παρει και ετσι κοτσαρουν και μια εκπτωση 50% και φθανει στα 50ευρω,εμενα μου την σπαει το ταμπελακι τις εκπτωσης και ξερετε γιατι?Γιατι ο εξυπνος ο Ελληναρας σου λεει μολις περασει η κριση θα το ξαναβαλω 100 ευρω το μπλουζακι!

Ξεχαστε τα μαγκες αυτα ,ολα μιση τιμη οπως θα επρεπε να ειναι και χωρις ταμπελακια!

Και αυτα ισχηουνε για οτιδηποτε παραγουμε ,πουλαμε η προσφερουμε σαν χωρα!

Οι καραγκιοζιδες του ΔΝΤ τραβανε τα μαλλια τους γιατι ειμαστε η μονη χωρα στην οποια η κριση αντι να φερει κατακορυφη πτωση των τιμων εφερε αναδο!
                  σωστος στα περισσοτερα που γραφεις και επισης οντως σχεδον καμμια τιμη δεν επεσε
                  και εγω συμφωνω με αυτα που ειπες.
                  Εγω ελπιζω να γινει κατι και να ριξουν λιγο τις τιμες στα ΧΚ αλλιως κανενας δεν θα παταει.
                  Μια λυση ειναι να δινεις 15 / ατομο να πηγαινεις με κανα ski bus.Στην αναγκη θα το κανω και αυτο (αν και με χαλαει λιγο)
                  Το αλλο ειναι οτι σε Μπανσκο ρε παιδια 2 φορε πηγα περσυ, αλλα είχε ΤΟΣΟ κοσμο που παλι δεν το χαιρεσαι
                  πολυ ουρα για την γονδολα, και ΤΡΕΛΟΣ κοσμος στις πιστες.
                  επιπλεον παρα πολλοι αγγλοι που πανε εντελως οπως να ναι στις πιστες, και ειναι πλεον και λιγο επικυνδυνο
                  Δυστηχος και μακαρι να βγω ψευτης αλλα τα ski bus φετος θα τ'ανεβασουν και αυτα γιατι και αυτοι που τ'αχουν σαν ελληναρες σκεπτωμενοι κοιτανε την κριση να την πληρωσει ο αλλος και οχι αυτοι..........ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛ..... ΜΑΣ.....Κ.Τ.Λ!

Εγω ευτυχως αποφευγω το Σ.Κ στο Μπανσκο και κανονιζουμε και παμε δευτερα-τριτη η Κυριακη απογευματινη και δευτερα(δουλεια δικη μου!)και ειναι καλα!

Σ.Κ δεν λεει με τιποτα,εδω τις καθημερινες ειναι σαν το Σ.Κ στα δικα μας να'ναι καλα οι Αθηναιοι που ανεβαινουν κατα εκατονταδες (και το εχω ξαναγραψει και εχω κατηγορηθει αλλα ρε παιδια τοση ταλαιπορια για να πατε στο Μπανσκο?με ελαχιστα λεφτα περισοτερα και με αεροπλανακι ειστε σε 2 ωριτσες στις αλπεις!)"

Σχολιασμός

αμα τι φυσας φιλε βαλσαμ πας κ αργεντινη το καλοκαιρι....εδω λεμε που θα μας ερθει φτηνοτερα κ μας λες γι αεροπλανα???

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από miscelano
                      αμα τι φυσας φιλε βαλσαμ πας κ αργεντινη το καλοκαιρι....εδω λεμε που θα μας ερθει φτηνοτερα κ μας λες γι αεροπλανα???
                      Τι να φυσας,πλακα μας κανεις?

Εδω με 98 ευρω εχει πανε-ελα απο Ελ.βενιζ.-Μοναχο,και δωματια απο 30 ευρω το δικλινο!

Δηλ. για βουλγαρια ποσα δινετε (και ποσες ωρες-μερες κανετε να φθασετε)???????????

Σχολιασμός

και αθηνα πως θα παω ρε φιλε????και το 98 ευρω που λες το αποφασιζεις σημερα, το κλεινεις και φευγεις αυριο????η το κλεινεις απο τωρα για γεναρη????που δεν ξερεις αν θα εχεις δουλεια κ τετοια????μπανσκο παω σε 3 ψρες απ το σπιτι μου, κλεινω δωματιο με σαουνες,υδρομασαζ, θερμαινομενη πισινα κα με 20 ευρω το δικλινο.....αλπεις ποιο καλα ειναι σιγουρα αλλα οχι ποιο φτηνα....

Σχολιασμός

γενικα αν κατσεις να σκεφτεις σχεση προσφορας / τιμης αλπεις δεν συγκρινεται
                          κατα τα αλλα εχεις δικιο
                          εναλλακτικη λυση να πας οδικως αλπεις

Σχολιασμός

Τελικα πλακα μου κανει!

Καλα αφου για τους Αθηναιους μιλουσα εσυ τι απαντησες?

Φυσικα για μας τους θεσ/νικης ειναι κοντα το μπανσκο και συμφερει αλλα αν ειχα με 98 ευρω εισητηριο για Μοναχο σιγα μην πηγαινα στο μπανσκο,φαντασου λεω να χρειαζοταν να οδηγω και 12 ωρες η ν'αμαι σε κανα τραινο,ουτε με σφαιρες!Edited by: valsam

Σχολιασμός

κανω τον δικηγορο του διαβολου εγω

Σχολιασμός

Εγω σε 12 ωρες οδικος απο θεσ/νικη θα'μαι αλπεις (το'κανα το 96)και ο Αθηναιος θα'ναι Μπανσκο αλλα με πολυ λιγοτερη κουραση και σχεδον τα ιδια λεφτα ο Αθηναιος θα μπορουσε να'ειναι στις Αλπαρες.

Καταλαβες?

Σχολιασμός

Working...
                                X