Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΚΑΠΝΑ TΣΙΓΑΡΩΝ ΣΤΟ ΣΑΛΕ ΤΟΥ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

...κάνει παράσιτα το σήμα....
    Edited by: NICOLAS
    :)

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από PRESIDENT
      Αρχική Δημοσίευση από mafia
      Αρχική Δημοσίευση από NICOLAS
      να σου πω εγώ γιατί να πας....:

<a href=http://img190.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=13012010128.jpg" target="_blank">http://img190.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=13012010128.jpg</A>
      Και γ@μω τις φωτο!!!
      Υπαρχει κανας χαρτης με τις πιστες? Την Κυριακη θα ανεβω πρωτη φορα και θελω να ξερω που να παω!!!

χχχαχχααχχ...μην φοβάσαι φιλε μου μαφια ....κανενας δεν ΧΑΝΕΤΑΙ στο καιμακ ..........

Edited by: KAPTEN "
      ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
      fotini_kostoglou@yahoo.gr
      Facebook: Fotini Kostoglou

Σχολιασμός

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και την ενημερωση!!!
        RIDE HARD OR DIE FAST!!!

Σχολιασμός

καλά να περάσεις. Όταν βλέπεις παράσιτα βάζε φίλτρο"..."

Σχολιασμός

Veneziano αν πάς Καιμάκ και πετύχεις τέτοιο καιρό , όταν κατέβεις στην πόλη αγόρασε και κάνα λαχείο! [i] Καλώς ήρθες!

Φοβερές οι φωτό του Nicolas!

p.s Θα κανονίσουμε καμιά σύναξη όλοι μαζί Καιμάκ φέτος? Beauty κανόνισε..."

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από tirol

Veneziano αν πάς Καιμάκ και πετύχεις τέτοιο καιρό , όταν κατέβεις στην πόλη αγόρασε και κάνα λαχείο! [i] Καλώς ήρθες!

Φοβερές οι φωτό του Nicolas!

p.s Θα κανονίσουμε καμιά σύναξη όλοι μαζί Καιμάκ φέτος? Beauty κανόνισε...
              ...μπααα... για λαχείο...χλωμό...θα έχει εξαντλήσει όλη την τύχη του στο βουνό...

Edited by: NICOLAS "

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από NICOLAS
                να σου πω εγώ γιατί να πας....:

<a href=http://img190.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=13012010128.jpg" target="_blank">http://img190.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=13012010128.jpg</A>
                ΩΡΑΙΕΣ ΦΟΤΟ...............ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΡΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ!!!!!!

ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ!!!ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΝ ΣΤΟ ΣΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΑ,ΤΑ ΞΕΧΝΑΝΕ ΟΛΑ!!!!!!ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ......."

Σχολιασμός

έτσι... κι εγώ μαζί...[i]"

Σχολιασμός

Σύμφωνοι, έχω πετύχει και εγώ τέτοιο καιρό αλλά ήταν 1 φορά σε σύνολο 5, που έχω ανέβει στο Καιμάκ, άσε που η Κρέμαση ήταν πάλι κλειστή (δεν την έχω βρεί ποτέ μα ποτέ ανοιχτή!!). Αντε τώρα να κάνεις 600 χλμ αλέ-ρετουρ και να πάθεις vertigo στην ομίχλη. Κανένα σχόλιο για τη τσιγαρίλα στο σαλέ και τα καρτελάκια που τα κρεμάς με σύρμα από το μπουφάν (ούτε σκέψη για ηλεκτρονικό ski-pass?)

Σχολιασμός

έχεις καιρό να πας...
                      έχει ηλεκτρονικό ski-pass...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από veneziano

και τα καρτελάκια που τα κρεμάς με σύρμα από το μπουφάν (ούτε σκέψη για ηλεκτρονικό ski-pass?)

Φιλε μου μηπως μπερδευεσε???? Στο καιμακ εχει ηλεκτρονικο ski-pass!!!!!!!!!!

Στα 3-5 εχουν ακομα την καρτα με το συρμα...Edited by: beauty
                        ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
                        fotini_kostoglou@yahoo.gr
                        Facebook: Fotini Kostoglou

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από veneziano

Σύμφωνοι, έχω πετύχει και εγώ τέτοιο καιρό αλλά ήταν 1 φορά σε σύνολο 5, που έχω ανέβει στο Καιμάκ, άσε που η Κρέμαση ήταν πάλι κλειστή (δεν την έχω βρεί ποτέ μα ποτέ ανοιχτή!!). Αντε τώρα να κάνεις 600 χλμ αλέ-ρετουρ και να πάθεις vertigo στην ομίχλη. Κανένα σχόλιο για τη τσιγαρίλα στο σαλέ και τα καρτελάκια που τα κρεμάς με σύρμα από το μπουφάν (ούτε σκέψη για ηλεκτρονικό ski-pass?)
                          απο προπερσι εχεις να ερθεις στο καιμακ?
                          ....ο τρελος του χωριου

Σχολιασμός

...[i] μάλλον για άλλο Χ/Κ λέει που σου περνάνε και βραχιολάκι... "

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beauty
                              Αρχική Δημοσίευση από saldek
                              Φίλε nesta μην εναντιώνεσαι με τον Πέτρο....
                              Αυτό θα το συνειδητοποιήσεις σε λίγο καιρό,και γιατι το λέω αυτό....
                              Πρίν ένα μήνα είχε γίνει το ίδιο περιστατικό και στα 3-5 Πηγάδια και
                              ο πέτρος ήταν αυτός που μίλησε με σκληρή γλώσσα για το χιονοδρομικό
                              ,

......και σε μια εβδομαδα απαγορευτηκε το καπνισμα στο σαλε....!!!!!!!Εντυπωσιακο!!!

Ελπιζω με την επιστολη του αυτη να αλλαξει και σε 'μας το σκηνικο ωστε να μπορουμε ανετα να απολαμβανουμε και ....τον καφε μας!!

Για βάλεις νέα λιφτ χρειάζεται λεφτά, <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P></O:P> Για να ανοίξεις νέες πίστες χρειάζεται λεφτά, <O:P></O:P> <O:P> </O:P> Και Ναι, είναι όντως εντυπωσιακό και το πιο εντυπωσιακό είναι ότι δεν έχει κανένα κόστος.<O:P></O:P> <O:P> </O:P> Επίσης Εντυπωσιακό είναι ότι δεν θα ξοδεύονται χρήματα για εξαερισμό και Εντυπωσιακά λιγότερα χρήματα για την Θέρμανση.<O:P></O:P> <O:P> </O:P> Άσε που έρευνες έχουν δείξει πως οι καπνιστές όταν βρίσκονται σε χώρο που δεν καπνίζουν τότε πίνουν και τρώνε πολύ περισσότερο με αποτέλεσμα να παρατηρείτε Εντυπωσιακή αύξηση του τζίρου.

<O:P></O:P>
                              Edited by: Aeras "
                              Σταματήστε το κάπνισμα στα Σαλέ των Χιονοδρομικών, δεν ειναι απλες καφετεριες, είναι γεμάτα με αθλητές και μικρά παιδιά.

Σχολιασμός

Φέτος δεν ανέβηκα ακόμα. Αν έβαλαν μπράβο. Πάντως το βουνο έχει δυνατότητες, κάτι είχα ακούσει ότι θα βάλουν καρεκλάκι από πιο χαμηλά.

Σχολιασμός

Working...
                                X