Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Συγχαρητηρια στο Σαλέ !!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Συγχαρητηρια στο Σαλέ !!!

Για δεύτερη φορά φέτος στο Ελατοχώρι και αυτή την φορά και με τον μικρό μου

Θέλω να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στο Σαλέ του Χιονοδρομικού, που σέβεται τους επισκέπτες και διατηρούν τον χώρο καθαρό από τσιγαριλίκι και άλλα ευτράπελα που δυστυχώς συνεχίζουν να συμβαίνουν σε άλλα χιονοδρομικά της Βορείου Ελλάδος !

Έτσι, μετά το Μπαρλιφτ στα Πηγάδια και το επανω μερος του Σαλέ του Πλατιτσα στο Σελί, έχουμε τώρα και το Ελατοχωρι που να μπορούμε να πηγαίνουμε με τα παιδιά μας.

σας ευχαριστούμε !!!

Σταματήστε το κάπνισμα στα Σαλέ των Χιονοδρομικών, δεν ειναι απλες καφετεριες, είναι γεμάτα με αθλητές και μικρά παιδιά.

Επειδη στην Ελλαδα πρεπει δυστυχως να επιβραβευονται τα αυτονοητα, να συνυπογραψω κι εγω τα παραπανω, για να ενισχυθει και αυτη η προσπαθεια των ανθρωπων του ΧΚ.

Σχολιασμός

συνυπογράφω και γω

Σχολιασμός

μας εχουν φτασει στο σημειο να επιβραβευουμε τα αυτονοητα!!!!αυτα που επρεπε να γινονται ετσι και αλλιως!!!!!ακομη και ετσι.......μπραβο και ......... μακαρι να κρατησει αυτο στο ελατοχωρι και να να παραδειγματιστουν και αλλοι!!!!!!

Σχολιασμός

Εμεις σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια και την στηριξη σας στο να ειμαστε ΝΟΜΙΜΟΙ!!!!
          (μονο στην Ελλαδα θα μπορουσε να συμβει αυτο, δηλαδη να πρεπει να εξηγησεις οτι κρατας τον νομο και δεν καπνιζεις σε κλειστους χωρους... )

και παλι σας ευχαριστουμε
          (προς αποφυγην παρεξηγησεων και εγω καπνιστης ειμαι αλλα βγαινω εξω για το τσιγαρο)

Σχολιασμός

Συγχαρητηρια και απο μενα οχι μονο στο σαλε αλλα και σε ολη τη διοικηση του Χ/Κ για τη καλη λειτουργεια του εως τωρα....
            sigpic

Σχολιασμός

ένα απ΄τα καλύτερα video που κυκλοφορούν ! μπράβο
              H2 0 & -10c = :weather_3:sigpic

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Aeras Εμφάνιση μηνυμάτων
                Για δεύτερη φορά φέτος στο Ελατοχώρι και αυτή την φορά και με τον μικρό μου

Θέλω να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στο Σαλέ του Χιονοδρομικού, που σέβεται τους επισκέπτες και διατηρούν τον χώρο καθαρό από τσιγαριλίκι και άλλα ευτράπελα που δυστυχώς συνεχίζουν να συμβαίνουν σε άλλα χιονοδρομικά της Βορείου Ελλάδος !

Έτσι, μετά το Μπαρλιφτ στα Πηγάδια και το επανω μερος του Σαλέ του Πλατιτσα στο Σελί, έχουμε τώρα και το Ελατοχωρι που να μπορούμε να πηγαίνουμε με τα παιδιά μας.

σας ευχαριστούμε !!!

Πολύ ωραίο βίντεο. Πάντα τέτοιες μέρες στο βουνό νάχουμε!
                Θά ήθελα τη γνώμη σου για τα backlash.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ermis Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Πολύ ωραίο βίντεο. Πάντα τέτοιες μέρες στο βουνό νάχουμε!
                  Θά ήθελα τη γνώμη σου για τα backlash.
                  Δεν είναι τα Backlash αλλά τα Coomback.
                  http://www.youtube.com/watch?v=olpZkEZD_3E&feature=related

Σχολιασμός

διαβαζει κανεις απο παρνασσο?

Σχολιασμός

Φανταστικη μερα σημερα,ολο το ΧΚ σε πληρη λειτουργια ολα τα λιφτ ολες οι πιστες. Το χιονι φανταστικο,ο ηλιος να βαραει,τιμες σουπερ (7 πεδιλα,13 λιφτ) απλα θεικη ημερα! Να μην ξεχασω να πω ενα μπραβο στο προσωπικο που βοηθαει παντα αλλα ακομα περισοτερο οταν το ζητησεις.

Σχολιασμός

Working...
                      X