Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΚΛΟΠΗ ΣΚΙ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΚΛΟΠΗ ΣΚΙ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ FUN ΤΙΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΔΡΑΣΗΣ..

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/03/2011 ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ SKI ΜΟΥ SALOMON TORNADO 1.66 2010-2011 MONTELO..[i]

MAZI ME TA THLESKOPIKA ΜΟΥ ΜΠΑΤΟΝ..

ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ WC ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ..ΑΦΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..

ΣΤΟ ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ? ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ WC ΜΕ ΤΑ ΣΚΙ? ΕΛΕΟΣ..

Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΚΑΙ ΘΥΜΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΘΥΜΟ,ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ..

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΖΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΟΡΑ..

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ,ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ.

ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΙ,ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΑΝΕ..

ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ..

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ ΣΚΙ..

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ..."

αν είναι δυνατόν.

Σχολιασμός

Κρίμα ....στα βουνά κυκλοφορούν πολλά λαμόγια.Ετσι την πάτησα και γω στα πηγάδια πριν τέσσερα χρόνια και απο τότε όπου κι αν πάω τα κλειδώνω με locker.

Σχολιασμός

Κριμα...
        ...Skiing is not a hobby.....Its a way of life.....
        fotini_kostoglou@yahoo.gr
        Facebook: Fotini Kostoglou

Σχολιασμός

Πόσο τα πήρες ?

Σχολιασμός

οσο και να τα πηρε ειναι κριμα που ειπε κ η beauty....τα ειχες σημαδεψει καπως????γιατι ta tornado παιζουν πολυ....
            τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Σχολιασμός

δεν είναι η τιμή μόνο (που και τα μπαστούνια του ανθρώπου κοστίζουν πολύ), αλλά ότι αυτό γίνεται παντού ρε παιδιά... έλεος.

κρίμα φίλε, αλλά μην σώνει και καλά σε χαλάει το συγκεκριμένο ΧΚ, αυτό θα μπορούσε να συμβεί παντού... σε λίγο έχει να σου απαντήσουν εδώ άτομα που το χουν πάθει σε ολα τα ΧΚ είμαι σίγουρος. (τώρα άμα σου πώ ότι εγώ το παθα στο Serfauss // Fiss // Ladis Αυστρία που είναι και πολύ οικογενειακό μάλιστα.... βασικά είναι 3 ενωμένα ΧΚ και μου τα σούφρωσαν στο Serfauss [i])
              Edited by: airboarder "
              www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

τελικα παντου υπαρχουν κλεφτρονια.
                αυτους και τους αλλους που κανουν δολιοφθορες τη νυχτα σε αυτοκινητα δεν μπορεσα να τους ψυχολογησω ποτε.

Σχολιασμός

Πες τε μου τωρα εσεις ρε παιδια....?Αν τον βρεις αυτον τον π..στη που τα αρπαξε...του τα κοπανας τα σκι στο κεφαλι..ανετα??? [i] !Ελεος..πραγματικα...μαλλον θα ξεκινησω να παιρνω κ τον σκυλο μου μαζι στα χκ..κ να τον βαζω να φυλαει τα σκι.. "
                  Το προσωπο του καθενος ειναι ψυχης καθρεφτης...

Σχολιασμός

αυτον της φωτογραφιας?

Σχολιασμός

Ναι....(στον συστηνω..rex το ονομα του)

Σχολιασμός

θα μπεις φυλακη!

Σχολιασμός

χαχαχα!

Σχολιασμός

αμα τον αρπαξει ο rex τον κλεφτη εσενα θα κλεισουν μεσα.ενα φιλαρακι μου στη Ναουσα αντιληφθηκε στο σπιτι οτι του κλεβουν τα περιστερια στην ταρατσα.ανεβαινει πανω,τρομαζει ο κλεφτης,πηδαει στο κενο,τραυματιζεται...και στο δικαστηριο βγαινει ενοχος!!!3 χρονια τον πληρωνε τον κλεφτη.......
                            π * * * * * α Ελλαδα δεν εχουμε νομους!!!!!!

Σχολιασμός

Αν το έβρισκα το λαμόγιο θα τον έβαζα για ένα μισάωρο στο κλουβί της blondie...

[i]

ξέρει τι εννοώ ο german sepherd

"

Σχολιασμός

Working...
                              X