Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Ενοικίαση εξοπλισμού

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Ενοικίαση εξοπλισμού

Παιδιά καλησοέρα. Είναι η 1η μου φορα Βασιλίτσα κ ανεβαίνω Τετάρτη- Κυριακή. Θα ήθελα να μάθω που νοικιάζεται σχετικά καλό εξοπλισμό και οικονομικό. Θέλω για την κοπέλα μου . Π.χ Καλάβρυτα κ Παρνασσό νοικιάζω πάντα απο κάτω γιατί στο χ.κ βαράνε απο τιμές. Ισχύει κ εδώ το ίδιο? Όνομα μαγαζιών? Αν θέλετε γράψτε και για καμια ταβέρνα ..

Φίλε καλημέρα, στη Βασιλίτσα δεν έχεις πολλές επιλογές από που θα νοικιάσεις εξοπλισμό πριν το ΧΚ δεν έχει μαγαζιά οπότε ότι βρεις εκεί.
    Για φαγητό, έχει στο καταφύγιο στο ΧΚ , στο Δίστρατο στη Σαμαρίνα και στη Σμίξη οι τιμές πάνω κάτω δεν έχουν μεγάλες διαφορές.
    Καλά να περάσετε, αν πάτε καταφύγιο δώσε χαιρετίσματα στον Διονύση (υπεύθυνος καταφυγίου)

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από KAPTEN Εμφάνιση μηνυμάτων
      Φίλε καλημέρα, στη Βασιλίτσα δεν έχεις πολλές επιλογές από που θα νοικιάσεις εξοπλισμό πριν το ΧΚ δεν έχει μαγαζιά οπότε ότι βρεις εκεί.
      Για φαγητό, έχει στο καταφύγιο στο ΧΚ , στο Δίστρατο στη Σαμαρίνα και στη Σμίξη οι τιμές πάνω κάτω δεν έχουν μεγάλες διαφορές.
      Καλά να περάσετε, αν πάτε καταφύγιο δώσε χαιρετίσματα στον Διονύση (υπεύθυνος καταφυγίου)
      Ευχαριστώ.Άρα κατευθειαν εξοπλισμό στο χ.κ

Σχολιασμός

Working...
      X