Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΣΑΜΑΡΙΝΑ 2012-2013

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Καλημερα! Εχω μια ερωτηση. Λαρισα-Σαμαρινα ποση ωρα ειναι με το αυτοκινητο (υπο ευνοικες συνθηκες)? Επισης καποιος ερχομενος απο Αθηνα συμφερει να παει Λαμια-Καρδιτσα-Τρικαλα-Γρεβενα-Σαμαρινα ή Λαρισα-Τρικαλα-Γρεβενα-Σαμαρινα;

Σχολιασμός

• Εγω απο Γιαννενα είμαι.Βγαίνεις από την έξοδο στα Γρεβενά στο la strata και έχει μια ταμπέλα.(εχω φωτο) που λέει σαμαρίνα.Και εδώ έρχεται η ερώτηση.Πόση ώρα είναι από την έξοδο της Εγνατίας.Ενας φίλος μου είπε 1 ώρα και 30 λεπτά.Ισχύει;
      Last edited by SnowLover; 28-07-13, 14:02.
      Χιόνια που δε λιώνουν κι άλλα περιμένουν

Σχολιασμός

• Τόσο πολύ; 50 χιλιόμετρα είναι από όσο ξέρω από τη διασταύρωση. Όποιος γνωρίζει

Σχολιασμός

• Να σου πω πως το εβγαλε 1:30 λεπτά δεν ξέρω.θα τον ρωτήσω πάλι και θα σου πώ
          Η ταμπέλα

2013-07-07 21.01.37.jpg

Σχολιασμός

• Διονυση καλησπερα.
            Επειδη εχω παει αρκετες φορες επανω κ μενουμε κοντα σου προτεινω να πας απο Λαμια.
            Ειναι πανω απο 100 χλμ η διαφορα κ συμφερει.
            Οτι άλλο θες ρωτησε με.
            ΤΕό
            DAVIS 6163 Pro2- Fan Aspirated & Radiation Shield
            cyclogenesis.gr/kifissia

Σχολιασμός

• Διονύση πήγα πάνω.έχει καλό δρόμο μέχρι το χωριό αλλα σε κάποια σημεία έχει πέσει. Επίσης η απόσταση είναι 46 km και το έκανα γύρω στα 50 λέπτα. Εσυ υπολόγισε χοντρικά 1 ώρα

Σχολιασμός

• ΣΥΝΤΟΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟ
                http://viewsofgreece.gr/travel/?p=12...action_ref_map=[]

Σχολιασμός

Working...
                X