Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

διαμονη γύρω απο ΧΚ Βασιλιτσας

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

για τσεκαρε το ξενοδοχειο don constantino! εχει κατι δωματια που μπορουν να βολευτουν 4 ανετα

Σχολιασμός

Δε ξέρω αν είμαι περιέργος ... αλλά για τα λεφτά που ζητάνε κανενα δε μου γεμίζει το μάτι ... Αν κάποιος αποφασίσει να απομακρυνθεί λίγο παραπάνω από το Χ/Κ υπάρχουν αξιολογες προτάεις που να δικαιολογουν τη ταλαιπωρία του πήγαινε - έλα ....?

Σχολιασμός

μεχρι ποσα διαθετεις?

Σχολιασμός

Αν είναι κάτι πραγματικά ποιοτικό μπορώ να φτάσω μέχρι και 100 ευρώ την ημέρα. Αλλά ταυτόχρονα κοιτάω και για την παρέα (και για εμένα) για κάτι σε δικλινο μέχρι 60 ευρώ. Επίσης έψαξα (και ψάχνω) για ξυλινα σπιτάκια με τζακακι για διαμονή πολλών άτομων (6-8) αλλά δε βρήκα κατι ...

Σχολιασμός

με αυτες τις τιμες συμπεριελαμβανεις σχεδον ολα τα καταλυματα παντως.

ψαχνεις για χριστουγεννα - πρωτοχρονια? γιατι τοτε μπορει να ειναι πιο ακριβα

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από StavRos Εμφάνιση μηνυμάτων
              με αυτες τις τιμες συμπεριελαμβανεις σχεδον ολα τα καταλυματα παντως.

ψαχνεις για χριστουγεννα - πρωτοχρονια? γιατι τοτε μπορει να ειναι πιο ακριβα
              Όχι .. μόνο για αυτό το σκ....

Σχολιασμός

exeis pm

Σχολιασμός

Προσφορα για διαμονη στην Σαμαρινα

Αρχική Δημοσίευση από StavRos Εμφάνιση μηνυμάτων
                  exeis pm
                  40.- με πρωινο το δικλινο στον ξενωνα μας στην Σαμαρινα και για τις γιορτες. κιν 6932911340

Σχολιασμός

Εχει να προτεινει καποιος διαμονη σχετικα κοντα στο χκ? μεχρι 60ευρω οχι παραπανω καλα θα ηταν να εχει και τζακι.. Για ξενωνες κυριως οχι ξενοδοχεια που ειναι ακριβα τωρα το τριημερο

Σχολιασμός

καλησπερα,θελω και εγω να ρωτησω αν ξερει καποιος για σαλε 6-10 ατομα στην γυρο περιοχη!! να εχει τζακι κ τουλαχιστον 2 μπανια..

Σχολιασμός

Υπάρχει κάποια πρόταση για την Κυριακή 22 φεβρουαρίου για τετραμελή οικογένεια (κάπου κοντά στο ΧΚ, Σαμαρίνα, Σμίξη...)
                        Χιόνια στο καμπαναριό (ή όπου νά ναι τέλος πάντων...)

Σχολιασμός

Σαμαρινα!θα σε πιασει και ο χιονιας τυχερουληηηη!

Σχολιασμός

Να πω και εγώ ότι μιας και το χωριό μου είναι κοντά στο χιονοδρομικό κέντρο Βασιλίτσας (Πανόραμα Γρεβενών) πολλή καλή πρόταση για διαμονή είναι και το ξενοδοχείο Vasilitsa Spa Resort (http://www.e-vasilitsa.gr/)
                            Last edited by MeteoTirnavos; 19-02-15, 13:16.

"Πάντα στα χρόνια της ξηρασίας οι άνθρωποι ξεχνούσαν τα πλούσια χρόνια, και στα χρόνια της βροχής ξεχνούσαν τα χρόνια της ξηρασίας. Πάντα έτσι γινόταν"
                            John Steinbeck

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από bill snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Σαμαρινα!θα σε πιασει και ο χιονιας τυχερουληηηη!
                              Μπα... Δυστυχώς δεν βρήκα τίποτα ακόμα. Από internet δηλαδή (ούτε στο Vasilitsa Spa Resort), γιατί άλλα καταλύματα (εκτός internet) δεν ξέρω για να επικοινωνήσω.
                              Χιόνια στο καμπαναριό (ή όπου νά ναι τέλος πάντων...)

Σχολιασμός

γνωρίζει κάποιος αν υπαρχουν επιλογες διαμονης στο ΧΚ (σαλέ, καταφύγιο ή οτι άλλο υπάρχει σε απόσταση 1-2 χλμ. από τα λίφτ)
                                και σε τι κατάσταση βρίσκονται ; (καθαριοτητα, ζεστη, κλπ)
                                Last edited by as002; 03-03-15, 13:08.
                                Γιώργος

Σχολιασμός

Working...
                                X