Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΧΚ Ανήλιου-Ζυγός

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

προσωπικα μου φτανει και μου περισευει η Βασιλιτσα....και οτι γινει καλο θα ηταν να γινει εκει...
    *-*Push Your Self To The Limit*-*

Σχολιασμός

Τώρα με την εγνατία μια χαρά είναι η βασιλίτσα (πάντα ημουν fan) για μας 1.5 ώρα και ξεκούραστα χλμ. , αλλά όταν έχει ξεκινήσει ένα έργο δεν είναι κρίμα να μη τελειώσει;

Εδώ μας έπιασε να κάνουμε οικονομία τόσα χρήματα τρώγονται και πετάγονται από το παράθυρο αυτα που είναι για ανάπτυξη θα μας χαλάσουν.

Αν δεν γινόταν το έργο στον ζυγό έχετε την εντύπωση ότι τα χρήματα θα πήγαιναν για βελτίωση και ανάπτυξη άλλου χιονοδρομικού; δεν νομίζω.
      Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από tirol
        αυτό που θέλω να πώ, είναι καλύτερα να υπάρχει ένα και μοναδικό καλό οργανωμένο Χ.Κ

σε μια περιοχή, παρά 10 που θα υπολειτουργούν η θα λειτουργούν 5 μέρες την σεζόν!

herman αν θεωρείς μεγάλη απόσταση την 1.30' και ανασφαλής το ταξίδι στην εγνατία.. οκ!

ίσως να έχουμε και την ίδια άποψη, γι αυτό θέλω κι εγώ ένα Χ.Κ σπίτι μου...

Τα 45min είναι στην Εγνατία και τα υπόλοιπα στο επαρχιακό δρόμο προς Βασιλίτσα .
        Καλά είναι τα μικρά περιφερικά χιονοδρομικά αλλά θα πρέπει να στηριχτούν από τις τοπικές κοινωνίες . Λέγοντας τοπικές κοινωνίες δεν εννοώ μόνο τις τοπικές αυτοδιοικήσεις αλλά και όλους τους επαγγελματίες των περιοχών . Να αποδείξουν ότι θέλουν το χιονοδρομικό για την ανάπτυξη της χιονοδρομίας (να κάνουν σκι ) και όχι να αποτελεί μια τουριστική ατραξιόν της περιοχής ( έχουμε καλό τυρί , γάλα , κρασί , σουβενίρ , φλοκάτες και ένα χιονοδρομικό " )

"

Σχολιασμός

Συμφωνοι παιδια απλα πρεπει να στηριζουμε και ο εκαστοτε ανθρωπος τον τοπο του και οταν ειναι τοσο ωραιος και αναξιοποιητος σε πιανει κατι..Ενα ****το..
          Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

Τωρα οντως δεν υπαρχει γυρισμος...τουλαχιστον να λειτουργησουν οσο το δυνατον καλυτερα...

....δεν ξερω αν ακουσατε τπτ...αλλα ονειρευονται και οι Τζουμερκιωτες Χιονοδρομικο...Ε Λ Ε Ο Σ...σε λιγο θα θελουν και οι Κερκυραίοι στον Παντοκράτορα χιομοδρομικο εφάμιλλο του Καιμακ [i] "

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από puppy
              Τωρα οντως δεν υπαρχει γυρισμος...τουλαχιστον να λειτουργησουν οσο το δυνατον καλυτερα...

....δεν ξερω αν ακουσατε τπτ...αλλα ονειρευονται και οι Τζουμερκιωτες Χιονοδρομικο...Ε Λ Ε Ο Σ...σε λιγο θα θελουν και οι Κερκυραίοι στον Παντοκράτορα χιομοδρομικο εφάμιλλο του Καιμακ [i]

Και ενα στην Παρνηθα να δουμε να αποτελειωθουμε!"

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Gianniwtis

....δεν ξερω αν ακουσατε τπτ...αλλα ονειρευονται και οι Τζουμερκιωτες Χιονοδρομικο...Ε Λ Ε Ο Σ...σε λιγο θα θελουν και οι Κερκυραίοι στον Παντοκράτορα χιομοδρομικο εφάμιλλο του Καιμακ [i]

Και ενα στην Παρνηθα να δουμε να αποτελειωθουμε!
                η παρνηθα ειχε το παλαιοτερο χιονοδρομικο στην ελλαδα, απο την δεκαετια του 20 υπαρχει. δεν λειτουργησε παρα πολυ αλλα υπηρχε, οι εγκαταστασεις του (οτι ειχε απομεινει) καηκαν το 07.
                "

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από amateur11
                  Αρχική Δημοσίευση από Gianniwtis

Και ενα στην Παρνηθα να δουμε να αποτελειωθουμε!
                  η παρνηθα ειχε το παλαιοτερο χιονοδρομικο στην ελλαδα, απο την δεκαετια του 20 υπαρχει. δεν λειτουργησε παρα πολυ αλλα υπηρχε, οι εγκαταστασεις του (οτι ειχε απομεινει) καηκαν το 07.

"
                  Το blog μου για καιρικες εκτιμησεις και οχι μονο:
                  http://westmacedoniaweather.blogspot.com/
                  WEST MACEDONIA POWER...

Σχολιασμός

Σημερα ημουν στο Μετσοβο και ρωτησα σχετικα με το Χιονοδρομικο.
                    Μου ειπαν τα εξης:Οτι το νεο χιονοδρομικο θα ειναι ετοιμο σε λιγοτερο απο 1μιση μηνα.
                    Και να τα διασταυρωσω αυτα που μου ειπαν ρωτησα 2 διαφορετικα μαγαζια.
                    Εν αναμονη λοιπον τα ΧΙΟΝΙΑ....

Σχολιασμός

test
                      Fairy Tale

Σχολιασμός

Οντως...ενα test πρεπει να γινει στο ΧΚ [i] ..αλλα δεν το βλεπω να γινεται φετος.."

Σχολιασμός

Κανα νεο παιδια απο το Χ.Κ. Ζυγου???Καμια πληροφορια?

Σχολιασμός

Δεν έγινε κάτι τόσα χρόνια που πετούσαν τα λεφτά, τωρα που δεν υπάρχει φράγκο μη περιμένεις τίποτα.

Σε λίγο θα δούμε να κλείνουν χιονοδρομικά, ήδη ακούστηκαν φήμες για Βασιλίτσα [i]"
                            Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν.

Σχολιασμός

.. Edited by: christok
                              SNOW@TIME

Σχολιασμός

Δειχνει οτι εχει ανοιξει ο Ζυγος??????
                                SNOW@TIME

Σχολιασμός

Working...
                                X