Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Χ.Κ. 2011-2012

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Για παρασκευή το κόβω αδύνατο. Ήθελα να ανέβω κι εγώ. Για Σάββατο δεν ξέρω αλλά και το Σάββατο θα έχει κακό καιρό.

Σχολιασμός

Πρόγραμμα για ΣΚ

Παιχταράδες μου η πρόβλεψη βγήκε (οκ στον κουβά το Πήλιο). Λοιπόν αν παίζεται δυνατά και είστε νότιοι Σάββατο δέντρα Άρτεμης (Χελμός). (Βέβαια εδώ θα τεθεί και θέμα αξιοπιστίας ΧΚΚ, γιατί ωραία τα φωτορομάντζα σε λιακάδα, αλλά ο καλός Ο Καπετάνιος στην φουρτούνα φαίνεται). Για Κυριάκη του κουτρούλι ο γάμος παντού(παρνασσό, καλάβρυτα κλπ).Και από Δευτέρα περιμένουμε να καθίσουν τα χιονάκια για hike & ride.
      Με τιμή!! (ένας άσχετος φοπουμάκιας)

Σχολιασμός

Σιγά σιγά δείχνει να μας ξεχνάει ο ήλιος απο αύριο ειδικά στα χιονοδρομικά της ΒΔ χώρας οπου νωρίς το πρωί θα ξεκινήσουν χιονοπτωσεις μέτριας έντασης . Οι άνεμοι θα είναι σε χαμηλά επίπεδα και οι θερμοκρασίες ιδανικές για επίσκεψη σε χιονοδρομικό.
        tartara

Σχολιασμός

Αυριο και μεθαυριο θα ξαναδωσει χιονο-ρεσιταλ το Βελουχι!!!

http://weatherparty.blogspot.gr/
          Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
            Αυριο και μεθαυριο θα ξαναδωσει χιονο-ρεσιταλ το Βελουχι!!!
            Κώστα χρόνια πολλά, οχι μόνο το βελούχι αλλά πολλά βουνά μας χαρίζουν όμορφες εικόνες μεσα Απριλίου! Δυστυχώς όμως τα πιο πολλά ΧΚ έχουν κλείσει και δεν μπορούμε να εκμεταλευτούμε αυτές τις όμορφες εκπλήξεις.

Σχολιασμός

Working...
            X