Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

2η συναντηση Β.Ελλαδας-Βεροια 2/12/2017

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• 2η συναντηση Β.Ελλαδας-Βεροια 2/12/2017

Εφτασε η ωρα για την δευτερη συναντηση μας εδω πανω.οπως και περυσι ετσι και φετος θα γινει στην βεροια για καφε ποτο και μετα σ αυτη την ταβερναρα με τα λουκουμοκρεατακια που μας πηγε ο σωτος.Και φετος βεροια μιας και πηγε γουρι περυσι...χαχαχα...του χρονου να μαστε γεροι βλεπουμε για που...
    ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

εγω λογο ταξιδιου δεν μπορεσα να ερθω στην πρωτη συναντηση αλλα σε αυτη θα ειμαι παρων πρωτα ο θεος!!! ξεχασες να πεις για τα παιδακια τα αρνισια που εγλυφες τα δαχτυλα σου!!!🤣🤣🤣
    tzelilis

Σχολιασμός

Βαγγελη δυστυχως δε θα μπορεσω να ερθω και ηθελα πολυ.Δουλευω εκεινη τη μερα μεσημερι με βραδυ.Ωραια η Βεροια.
      Γιωργος...Ο τελευταίος αισιοδοξος Θεσσαλονικιος :lock1::puke:

Σχολιασμός

Καλησπέρα..
        Υπέροχη η ιδέα για Βέροια Βαγγέλη! Λογικά αν όλα πάνε κατ'ευχην θα ρθω και εγώ. Ωστόσο, θέλω να μου πείτε αν θα πάμε με αμάξι ανά 4-5 άτομα πχ και να μοιραστούμε τα εξοδα, τι λέτε? Είναι νωρίς ακόμη βεβαια, αλλά θα σας πω για σίγουρα αν ρθω τις επόμενες μέρες για να τα κανονίσουμε από νωρις😄😄
        Φλεβάρης 2012: Άρχοντας!!!!!!:cool:

Σχολιασμός

δεν ξέρω και πάλι, αν θα έρθω. Θα πρέπει να είμαι Λάρισα για ένα εμβόλιο που θα κάννω, ενώ γενικά είναι κοντά στην ημερομηνία που πιστεύω ότι θα αρρωστήσω. Δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να με φέρει ο πατέρας μου. Πέρσι που μετά από πολλές συζητήσεις που τον έπεισα πέρσι, τελικά την προηγούμενη μέρα έπαθα γαστρεντερίτιδα. Γενικά το κόβω πολύ χλωμό και πάλι.
          Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
          Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
            δεν ξέρω και πάλι, αν θα έρθω. Θα πρέπει να είμαι Λάρισα για ένα εμβόλιο που θα κάννω, ενώ γενικά είναι κοντά στην ημερομηνία που πιστεύω ότι θα αρρωστήσω. Δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να με φέρει ο πατέρας μου. Πέρσι που μετά από πολλές συζητήσεις που τον έπεισα πέρσι, τελικά την προηγούμενη μέρα έπαθα γαστρεντερίτιδα. Γενικά το κόβω πολύ χλωμό και πάλι.
            Βρε Μιχαλη αν προβλέπεις ποτε θα αρρωστήσεις κιόλας εκτος απο τον καιρο, το εχεις παει πολυ μακριά
            2002!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
              Βρε Μιχαλη αν προβλέπεις ποτε θα αρρωστήσεις κιόλας εκτος απο τον καιρο, το εχεις παει πολυ μακριά
              Γενικά επειδή μου αρέσουν τα πειράματα και οι μετρήσεις, είπα να αρχίσω να καταγράφω την συχνότητα, τα συμπτώματα, και τις ημερομηνίες που αρρωσταίνω, σε συνάρτηση κιόλας με το πότε αρρώστησα την τελευταία φορά.
              Γενικά πέφτω, αρκετά έως πολύ μέσα στις προβλέψεις, για να μην πω προγνώσεις, αφού συνήθως, το λάθος πρόγνωσης δεν είναι πάνω από 5 μέρες πριν ή μετά το διάστημα.. Κατά 90% θα έχω αρρωστήσει, ότι και να κάνω μέχρι τις 5 Δεκέμβρη, από 25 περίπου Νοέμβρη.

Και το λέω στα σοβαρά, και όχι για πλάκα. Όσοι με ξέρουν από κοντά τους το έχω αποδείξει πολλές φορές έμπρακτα..
              Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
                Γενικά επειδή μου αρέσουν τα πειράματα και οι μετρήσεις, είπα να αρχίσω να καταγράφω την συχνότητα, τα συμπτώματα, και τις ημερομηνίες που αρρωσταίνω, σε συνάρτηση κιόλας με το πότε αρρώστησα την τελευταία φορά.
                Γενικά πέφτω, αρκετά έως πολύ μέσα στις προβλέψεις, για να μην πω προγνώσεις, αφού συνήθως, το λάθος πρόγνωσης δεν είναι πάνω από 5 μέρες πριν ή μετά το διάστημα.. Κατά 90% θα έχω αρρωστήσει, ότι και να κάνω μέχρι τις 5 Δεκέμβρη, από 25 περίπου Νοέμβρη.

Και το λέω στα σοβαρά, και όχι για πλάκα. Όσοι με ξέρουν από κοντά τους το έχω αποδείξει πολλές φορές έμπρακτα..
                Μιχαλη μου παραδινομαι και υποκλίνομαι!!!μετά τα μερομηνια εχουμε και τα μεραρρωστια....χαχα να εισαι καλα και εύχομαι να πέσεις εξω την μέρα συνάντησης και να εισαι καλα!
                2002!

Σχολιασμός

μιχαηλ ποια ειναι αντιεμπορικη ημερομηνια για αρρωστια?..να την κανουμε την μεθεπομενη συναντηση κατα κει ρε παιδι μου
                  ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

Σχολιασμός

χαχαχα...θεουλης ο Μιχαλάκης!!!!
                    ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                      μιχαηλ ποια ειναι αντιεμπορικη ημερομηνια για αρρωστια?..να την κανουμε την μεθεπομενη συναντηση κατα κει ρε παιδι μου
                      Άσε μη μας κολλήσει τίποτα και κάθε φορά που έχουμε συνάντηση αρρωσταίνουμε.....χαχαχαχαχαχα
                      Μετεωρολογικός Σταθμός Μακροχωρίου:
                      http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/
                      Κάμερες Μακροχωρίου:
                      http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/makrohori.jpg
                      http://www.stravon.gr/makrochori/

Σχολιασμός

Άντε να δούμε και φέτος αν μας φέρει γούρι και το συνεχίζουμε...χαχα...πάντως για μένα δεν έφερε γούρι περισσότερο αφού χιόνισε περισσότερο σε όλη την υπόλοιπη χώρα παρά εδώ....χαχα
                        Μετεωρολογικός Σταθμός Μακροχωρίου:
                        http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/
                        Κάμερες Μακροχωρίου:
                        http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/makrohori.jpg
                        http://www.stravon.gr/makrochori/

Σχολιασμός

μιχαηλ αυτο ισως λεγεται κ ψυχαναγκασμος χαχαχα θετικη ενεργεια θελει..ειναι το χομπι που αγαπαμε!!!
                          tzelilis

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Αρχές φελβάρη
                            Αρχική Δημοσίευση από tzelilis Εμφάνιση μηνυμάτων
                            μιχαηλ αυτο ισως λεγεται κ ψυχαναγκασμος χαχαχα θετικη ενεργεια θελει..ειναι το χομπι που αγαπαμε!!!
                            Μωρέ όλα συνήθεια είναι, απλώς έτυχε στις συναντήσεις όχι μόνο να είναι ημερομηνία που είμαι άρρωστος, αλλά στο ζενίθ των συμπτωμάτων!, Αλλιώς κατά τα άλλα, έχω συνηθίσει πλέον, οπότε κανένα θέμα!

Σχολιασμός

Ελατε Φλωρινα!!

Σχολιασμός

Working...
                              X