Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Σύντομη αναδρομή στο παρελθόν για να εκτιμήσουμε το παρόν!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

η επιτυχια ενος προιοντος φαινεται απο τις πωλησεις .απο τις αρχικες πωλησεις ,και σε βαθος χρονου απο την αυξηση η οχι των πωλησεων.
    το αν ειναι επιτυχημενο η οχι το snowreport θα το καταλαβετε απο τα μελη του τα ενεργα.ποσα ηταν το 2000 ποσα το 2005 τ.και το 2010 το 2017.και ποσα ποσταρισματα εχουν γινει .οπως επισης και απο τις επισκεψεις .ολα αυτα τα στατιστικα ειναι πολυ ευκολο να τα βρουν οι υπευθυνοι,για να μη λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.
    αυτη ειναι η γνωμη μου.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από SUMMERSNOW Εμφάνιση μηνυμάτων
      η επιτυχια ενος προιοντος φαινεται απο τις πωλησεις .απο τις αρχικες πωλησεις ,και σε βαθος χρονου απο την αυξηση η οχι των πωλησεων.
      το αν ειναι επιτυχημενο η οχι το snowreport θα το καταλαβετε απο τα μελη του τα ενεργα.ποσα ηταν το 2000 ποσα το 2005 τ.και το 2010 το 2017.και ποσα ποσταρισματα εχουν γινει .οπως επισης και απο τις επισκεψεις .ολα αυτα τα στατιστικα ειναι πολυ ευκολο να τα βρουν οι υπευθυνοι,για να μη λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.
      αυτη ειναι η γνωμη μου.
      χαρη να λάβεις ομως στο στατιστικό αυτο το ποσοι χρησιμοποιούσαν ή ειχαν Ίντερνετ τοτε και ποσοι σημερα. Το 2005 το ποσοστο ηταν πολυ χαμηλό. Ειναι λοιπον λαθος να κάνουμε σύγκριση στατιστική του τοτε με το τωρα!
      2002!

Σχολιασμός

καλησπερα κ απο μενα....δεν γραφω πολυ αλλα παρακολουθω το φορουμ χρονια....το πιο σημαντικο πραγμα για μενα ειναι ο σεβασμος της γνωμης του καθενος.να σεβομαστε αυτο που λεει ο καθενας κ να λεμε την αποψη μας.ΧΩΡΙΣ χαρακτηρισμους ΧΩΡΙΣ προσωπικες επιθεσεις κ ΧΩΡΙΣ μπηζτες
        tzelilis

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από SUMMERSNOW Εμφάνιση μηνυμάτων
          αυτη ειναι η γνωμη μου.
          Katheti.ptwsi ta tekeyta.xronia..kapote kaname 600.000 monadika.klik.se kakokairies
          καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Σκοπός μου ήταν απλά να υπενθυμίσω το πόσο πολύ έχει βοηθήσει το συγκεκριμένο φόρουμ στο να γνωρίσουμε πιο καλά το αγαπημένο μας ενδιαφέρον και μαζί με εμάς να το αγαπήσει πολύς κόσμος. Ταυτόχρονα υποχρεώθηκαν σε εισαγωγικά οι μετεωρολόγοι να κάνουν αναλυτικότερες και λεπτομερείς προγνώσεις κερδίζοντας οι ίδιοι οι πολίτες. Στήθηκαν δίκτυα σταθμών έχοντας σήμερα πλήρη εικόνα απ όλη την επικράτεια κλπ κλπ. Μεγάλο το ειδικό βάρος λοιπόν του φόρουμ και καλό είναι να το έχουμε υπόψη μας όλοι πριν γράψουμε ένα ποστ.

Πάνο (Βατικιώτη) μπορεί να οδηγούσες στην Αττική Οδό και να ένοιωσες ρίγος συγκίνησης όταν άκουγες τις αναφορές των μελών του καιρικού φόρουμ από παραγωγό ραδιοφωνικού σταθμού αλλά όσο και αν γίνομαι γραφικός θα επαναλάβω πως στη συνέντευξη με τον Πιτσιρίκο δεν έκανες καμία αναφορά στην ενότητα του καιρού. Είχες άλλες προτεραιότητες προφανώς εκείνη την εποχή. Να θυμίσω επίσης ότι οι καιρικοί σε κυνήγαγαν για να συμμετάσχεις στις εκδηλώσεις και τις συναντήσεις που διοργάνωναν ενώ στις άλλες ενότητες τους κυνηγούσες εσύ στα βουνά και τα λαγκάδια από το ξεκίνημα κι όλας της λειτουργίας του φόρουμ.

Κώστα και Πάνο φυσικά και δεν ετοιμάζω με αυτό το θέμα την επιστροφή μου πρώτον γιατί παρότι δεν συμμετέχω δεν έχω νοιώσει ποτέ πως έχω φύγει και δεύτερον γιατί δεν έχω σκοπό να γράψω. Ίσως στο μέλλον να ευνοήσουν οι συνθήκες, αυτή την στιγμή πάντως σίγουρα δεν ευνοούν.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
              χαρη να λάβεις ομως στο στατιστικό αυτο το ποσοι χρησιμοποιούσαν ή ειχαν Ίντερνετ τοτε και ποσοι σημερα. Το 2005 το ποσοστο ηταν πολυ χαμηλό. Ειναι λοιπον λαθος να κάνουμε σύγκριση στατιστική του τοτε με το τωρα!
              μην εισαι γκρινιαρης ρε.χαχαχ,βρισκεις το ποσοστο αυξησης αυτων που ειχαν ιντερνετ τοτε και τωρα ,και αναλογως βγαζεις το αποτελεσμα για σημερα.
              δεν λεω πως οτι βρεις θα ειναι ακριβεστατο.αλλα σιγουρα θα καταλαβεις αν υυπαρχει αυξητικη πορεια η οχι.
              γενικα οποιος κοιταξει τα στατιστικα του φοροθμ θα βγαλει πολλα χρησιμα συμπερασματα.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                Katheti.ptwsi ta tekeyta.xronia..kapote kaname 600.000 monadika.klik.se kakokairies
                600.000ποτε εγιναν?ποσα εγιναν τα τρια τελευταια χρονια σε κακοκαιριες ?ποσα εγιναν στην αριαδνη ας πουμε .
                ενα νουμερο απο μονο του δεν λεει και πολλα.ας πουμε τα 600,000 κλικ που λες ,σε τι κακοκαιρια εγιναν?μηπως το 2008 η 2004 που εγραφε ολη η αττικη?
                οπως καταλαβαινεις ολα ειναι σχετικα .
                ας πουμε στην αριαδνη μπορει να ειχες λιγοτερα κλικ αλλα κατανενημενα πανελλαδικα .απο εβρο ως φλωρινα ,απο κερκυρα ως Ροδο.
                για να μην το κουρασω αλλο ειναι παραπολλες οι παραμετροι που πρεπει να κοιταξεις.και θελει χρονο για να τα ψαξεις και να παρουσιασεις το αποτελεσμα.

υ.γ. την κινηση που ειχε στην αριαδνη δεν την ξαναειδα οσα χρονια ειμαι στο φορουμ

Σχολιασμός

Working...
                X