Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Απεβιωσε το μελος Scuba Snow

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Δεν μπορώ να το πιστέψω... κρίμα και άδικο... στην συνάντηση στο Κρυονέρι καθόμασταν δίπλα και μου είχε κάνει εντύπωση η ευγένεια του και η καλοσύνη του. Συλλυπητήρια στους δικούς του, να είναι καλά να τον θυμούνται και εμείς στο φόρουμ να προσπαθησουμε να κρατήσουμε την μνήμη ζωντανή όπως τον Άγγελο που πήγε να συναντήσει. Καλό παράδεισο Μάκη!
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    ΧΑΛΚΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Σχολιασμός

πολύ σωστή και ανθρώπινη η σιγή του φορουμ που πρότεινε ο Κώστας.. Πολύ κρίμα για τον άνθρωπο που έφυγε πρόωρα. Συλληπητήρια στην οικογένειά του, όσο γλυκειά, τόσο σκληρή αυτή η ζωή...

Σχολιασμός

Συλληπητηρια στην οικογενεια του,ο θεος να τον αναπαυει αιωνια.

Σχολιασμός

Αν και δεν τον γνώρισα από κόντα, αυτό που μου κανε εντύπωση στον συγχωρεμένο πέρα από τον ήρεμο τόνο που έγραφε ήταν οι αναμνήσειςπου είχε από παλιές κακοκαιρίες ειδικά τέλη 1970 κ 1980 που οι περισσότεροι εδώ ή δεν ζούσαν ή ήταν μικροί για να τα θυμούνται
          Με το νι και με το σίγμα τα θυμόταν και όχι μόνο για Αθήνα αλλά για όλη την Ελλάδα. όλα χιόνια παγωνιές βροχές μέχρι και κάτι καταιγίδες το καλοκαίρι και χωρίς να χρειάζεται να ψάχνει στατιστικά και τέτοια.Πρέπει να χε πάρα πολύ καλή μνήμη και πολλές εμπειρίες.
          Καλό ταξίδι να χει!!!
          ΝΟΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΞΕΧΡΕΩΣΕΣ ΑΚΟΜΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ!!!!

Σχολιασμός

Συλληπητηρια στους δικους του. Τον γνωρισα στην συναντηση στα μελισσια πριν 2 χρονια. Φοβερη μνημη με τους χιονιαδες. Οτι και να πουμε ειναι λιγο. Τον πρωτο μεγαλο φετινο χιονια πρεπει να του τον αφιερωσουμε.

Σχολιασμός

Μεγάλο κρίμα, μακάρι να ζούσε άλλο τόσο. Συλληπητήρια στην οικογένειά του.

Σχολιασμός

Τα συλλυπητήρια μου για το μέλος του φόρουμ

Σχολιασμός

Δεν τον ειχα γνωρισει προσωπικα τον θυμαμαι ομως απο τη παρουσια του στο φορουμ.
                  Καλο Παραδεισο φιλε scuba snow
                  Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Ο Θεός να τον αναπαύει!

Καλό παράδεισο!

Σχολιασμός

Θερμα συληπητηρια!!!Αυτη ειναι η ζωη την μια μερα εδω την αλλη στα αστερια....Ευχομαι να ζησουμε ενα χειμωνα οπως θα τον ηθελε!
                      Καιροφιλος!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Σε ενδειξη τιμης και στη μνημη του συνδαιτυμονα Μακη Βιτσεντζατου (scuba-snow), θα ελεγα να τηρησουμε σιγη μηνυματων, έως αύριο το μεσημέρι που είναι η εξόδιος ακολουθία του (κηδεία)....
                        Οσο μπορει ο καθενας ας συμμετασχει....
                        Κώστα τώρα είδα το μήνυμα, εννοείται, συμφωνώ μαζί σου...
                        Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                        Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Μόλις τώρα διάβασα το τραγικό νέο για τον Μάκη...
                          Σοκαρίστικα πραγματικά.
                          Καλό Παράδεισο Μάκη και πολλή δύναμη στην οικογένειά σου!

Σχολιασμός

Τα συλληπητήρια μου,κρίμα πραγματικά που ακόμη ένας νέος άνθρωπος χάνει τη ζωή του,καλή δύναμη στους δικούς του και να ναι καλά να τον θυμούνται !
                            Μετεωρολογικός σταθμός Ανατολικού Ηρακλείου: http://penteli.meteo.gr/stations/heraclioneast/

Μετεωρολογικός σταθμός Πυραθίου: http://penteli.meteo.gr/stations/pyrathi/

Σχολιασμός

Εγω θυμαμαι μια φωτογραφια που ειχε ανεβασει,με την χιονοτρελαμενη μητερα του που την ειχε χασει και αυτον μωρο,και μας ειχε συνγκηνισει ολους.Καλο παραδεισο φιλε.
                              NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

πολυ δυσαρεστο νεο.αλλο ενα σοκ μετα τον αγγελο στην οικογενεια μας.Ηταν απο τους πρωτους ανθρωπους που ειχα γνωρισει καπου το 2011-12 στον πρωτο μου καφε-γνωριμια με τα παιδια απο αθηνα,ειχαμε κατσει στο μοναστηρακι και θυμαμε ποσο ευχαριστος ανρθωπος ηταν γεματος ζωη.καλο παραδεισο να χεις...
                                ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

Σχολιασμός

Working...
                                X