Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Καλοκαιρινή κακοκαιρια-weathermaniac-....ΑΝΑΦΟΡΕΣ 15-18/7....

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αμφίπολη Σερρών απίστευτη καταιγίδα....τρομερό νερό!!!

http://weatherparty.blogspot.gr/
    Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Καλοχώρι Θεσσαλονίκης πριν λίγο....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
        Ποτίδαια Χαλκιδικής τώρα, ρίχνει πολύ νερό συνοδεία κεραυνιδίων....πόλεμος...

ΥΓ Μήπως να με ρωτούσατε κι εμένα?.....
        διαφωνεις?θες να το αφαιρεσουμε δηλαδη?...ΥΓ μετα ομως θα παει σερι weathermaniac1-2-3-4 ktl ktl...σικουελ θα γινει
        ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

Σχολιασμός

Πλάκα κάνω Ευάγγελε....
          Μακάρι να μην συμβούν άγρια κι επικίνδυνα πράγματα, κάτι που είναι αρκετά δύσκολο....

Σχολιασμός

Καλημέρα με αρκετή υγρασία και με τα σημάδια του βοριά να ειναι εμφανή .Δεν αποκλείω στην περιοχή της Λιβαδειάς να βγαλει μια πρωινή Βροχουλα εξαιτίας του ΒΑ ρεύματος και των νεφώσεων που έρχονται απο την Β. Ευβοια .Ανατολικοτερα θα δροσιστούμε μόνο απο το αεράκι σημερα...
            Αέρα να `σαι τιμωρός, να `σαι και παιχνιδιάρης κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, να `ρθεις να μου την πάρεις, για να κοιτάει από ψηλά,του κόσμου τη ραστώνη, να ξεχαστεί σαν των βουνών το περσινό το χιόνι.

Σχολιασμός

Καλημερα!!!Παμε για μπανιο στη λεκουνα...καλος καιρος χωρις ιδιαιρερη ζεστη..Παιδες δειξτε προσοχη απο αυριο...Μεγαλο στοιχημα η αττικη

Σχολιασμός

Καλημέρα, κάποια αρκετά και απειλιτικά νέφη στην Λάρισα, αφού μιλάμε για πυκνούς και χαμηλούς σωρείτες αυτή την στιγμή.Ελάχιστη 25 βαθμοί.
                Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

60χλμ ριπές το μελτεμι και φοβερή δροσιά για μέσα Ιουλίου. ....

Σχολιασμός

Χαμός στα Μεσάγκαλα εχθές από καταιγίδα. Αυτή την στιγμή τεράστιες αναπτύξεις βορειοανατολικά της Λάρισας
                    αλλά έχουμε και 30 βαθμούς με 60% υγρασία, πιο δύσκολα ζεσταινόμουν στον καύσωνα
                    Last edited by [weathermaniac]; 15-07-17, 13:13.
                    Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                    Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

30 βαθμοι καταμεσημερο χωρίς ίχνος υγρασιας και με δροσερότατο μελτεμι

Σχολιασμός

Ρε παιδιά που θα χιονίσει τελικά, Αυτό είναι το ερώτημα
                        Γιώργος Ξηρολίβαδο Βεροιας 1217μ
                        http://penteli.meteo.gr/stations/palaioskilitsi/

Σχολιασμός

Σκέφτομαι μόνο τα καημένα τα παιδιά που κανόνισαν τις διακοπές του για Σκιάθο/Ποσείδι αυτές τις ημέρες... Δε θα ήθελα με τίποτα να μου γινόταν εμένα αυτό.

Σχολιασμός

Εχουν τον Ντανο στη σκιαθο...Δε μασαει..και με τυφωνα νουμερο 5 τα βαζει το παλικαρι...Εμ...μου θελανε οι απανταχου ντανιτσες σκιαθο..και οι φραγκοφονιαδες ξενοδοχοι του νησιου εκτιναξαν τις τιμες...Παρτε τωρα στη μαπα αυτο που ερχεται...Αλλα μη φοβαστε τα σταυροκοπηματα του εθνικου ηρωα Ντανου θα σας σωσουν...

Σχολιασμός

Που κολάει ο ντάνος φίλε μου; Η σκιάθος είναι γνωστό στέκι φοιτητών...

Σχολιασμός

Βρε Φιλιππακο τη λατρευω τη Σκιαθο...Αλλου το παω εγω...Τεσπα...Ο καθεις οπως στρωνει κοιμαται...Η σκιαθος ειναι φετος 260% πανω φετος σε σχεση με το 2016..Υπεροχο νησι αλλα κοσμος με μυαλο μπιφτεκιου...Αντι να μου προβαλλουν τις κουκουναριες και το καθε αξιοθεατο,περιμεναν να βγει πρωτος ο ντανος για να διαμορφωσουν τις τιμες...Καλα να παθουν τωρα...Εδω κολλαει..το οπως στρωνεις κοιμασαι..Και για ντοπιους και για ταξιδιωτες...Ασε που με τις φετινες τιμες μεταξυ μας δεν πολυπηγαινουν φοιτητες...Ο ντανουκος εστειλε στο θεο τις τιμες...Εχω κολλητο με ξενοδοχειο στις κουκουναριες..κατι ξερω...

Σχολιασμός

Working...
                                X