Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ

Λοιπόν πριν λίγο λόγω κάποιου αρκετά σοβαρού συμβάντος αποφάσισα να φύγω αμεσα από δω που παραθεριζω και να πάω κάπου αλλού για τις τελευταίες 3 μέρες των διακοπων μου. ...
    Σκέφτομαι να πάω κάπου που να είναι στο δρόμο μου από Μονεμβασια για Αθήνα και να μην ξεφύγω πολύ. ....
    Πχ. Αστρος Ναύπλιο Λεωνίδιο κτλ.....
    Για βοηθειστε αν ξέρετε κανένα καλό κατάλυμα ή άλλη περιοχή γιατί επειγομαι....
    Ας μείνει εδώ μέχρι αύριο βράδυ το θέμα και μετά ας σβηστει. ..
    Ευχαριστω

http://ilaeira-resort.gr/

Δεν ξέρω αν είναι στο δρόμο σου κι δεν ξέρω αν θες βουνό ή θάλασσα αλλά είναι ότι καλύτερο στην γύρω περιοχή.
    Ο χειμώνας αν δεν πιάσει κι ο χιονιάς αν δεν πλακώσει,
    ούτε λάδι, ούτε στάρι, ούτε ανθούς η γη θα δώσει.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από OASIS Εμφάνιση μηνυμάτων
      http://ilaeira-resort.gr/

Δεν ξέρω αν είναι στο δρόμο σου κι δεν ξέρω αν θες βουνό ή θάλασσα αλλά είναι ότι καλύτερο στην γύρω περιοχή.
      Έχω διανυκτερεύσει εκεί. Είναι πολύ καλό και απέχει περίπου 25 λεπτά από το πεδινό Ξηροκάμπι Λακωνίας.
      Κωνσταντίνος, Πάτημα Χαλανδρίου (246m)
      Αθήνα
      https://www.flickr.com/photos/ndimensi/sets/

Σχολιασμός

θα του προτείνουμε 50 επιλογές στον άξονα Μονεμβασιά Αθήνα και τελικά θα μας πεί "τελικά πήγα Ζαχάρω" ή κάτι τέτοιο

Λοιπόν εγώ προτείνω Γέρακα Λακωνίας. Τα άγνωστα"φιόρδ" της Ελλάδας !

Σχολιασμός

Παραλιο Αστρος Κυνουριας, Γιωργη, και θα με θυμηθεις....

4 ουσιαστικα παραλιες χιλιομετρων, για ολα τα γουστα, συν κοντινες εχτρα υπεροχες (Κρυονερι, Ξηροπηγαδο)....

Ομορφο μερος που θυμιζει νησι, για βολτα, κλπ και οικογενειακα.....τιμες αστειες, για μερος στεριανο και στα 175 χλμ απο Αττικη....

Και κοντα και βουνο (για κανα παϊδι μεσημερι η καμια βολτα στο ελατοδασος) Αι Γιαννης και λιιιιιγο πιο μακρια, Καστανιτσα.....
          ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ....ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από yakutia Εμφάνιση μηνυμάτων
            θα του προτείνουμε 50 επιλογές στον άξονα Μονεμβασιά Αθήνα και τελικά θα μας πεί "τελικά πήγα Ζαχάρω" ή κάτι τέτοιο

Λοιπόν εγώ προτείνω Γέρακα Λακωνίας. Τα άγνωστα"φιόρδ" της Ελλάδας !

Χαχαχα. Έτοιμος ήμουν να το πω εγώ....

ΥΓ. Ωραίος μέρος ο Γέρακας!
            Last edited by gakhun; 07-07-17, 09:51.

Σχολιασμός

Πήγα Γέρακα παιδιά. ....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Kouvanos Εμφάνιση μηνυμάτων
                Παραλιο Αστρος Κυνουριας, Γιωργη, και θα με θυμηθεις....

4 ουσιαστικα παραλιες χιλιομετρων, για ολα τα γουστα, συν κοντινες εχτρα υπεροχες (Κρυονερι, Ξηροπηγαδο)....

Ομορφο μερος που θυμιζει νησι, για βολτα, κλπ και οικογενειακα.....τιμες αστειες, για μερος στεριανο και στα 175 χλμ απο Αττικη....

Και κοντα και βουνο (για κανα παϊδι μεσημερι η καμια βολτα στο ελατοδασος) Αι Γιαννης και λιιιιιγο πιο μακρια, Καστανιτσα.....
                Γιωργη για εκεί σκέφτομαι και εγώ ....
                Θα πάω και θα ψάξω εκεί για να μείνω. ...

Σχολιασμός

Τί βεντέτα άνοιξες και φέυγεις άρον άρον βρε? (Καλά μη πεις πλάκα κάνω) Καλή συνέχεια στις διακοπές!
                  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΔΙΩΞΕΣ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣ...
                  ΠΑΛΙ ΔΙΩΞΙΜΟ ΘΕΛΟΥΝΕ

Σχολιασμός

Απο Ξιφια σε Γερακα.Περνα και απο Λεονταρι Αρκαδιας,να μην εχει παραπονο και το ζωικο βασιλιο της ξηρας
                    Καλα να περασεις στο υπολοιπο των διακοπων σου
                    Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
                    http://gr-news-365.blogspot.gr/
                    http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Σχολιασμός

Περυσι ημουν μονεμβασια..Καθε μερα μπανιο στα αμπελακια και εξορμησεις στα περιξ..Ο γερακας θεωρειται το φιορδ της Ελλαδας...Γιωργη τραβα βλυχαδα για μπανιο..Σχετικα μακρυα απο μονεμβασια...Ανηφοριες πολλες αλλα οταν δεις τη παραλια θα καταλαβεις..Απο γερακα πας...Αν ρωτησεις θα σου πουν..Λιγος κοσμος μια καντινα 5-6 ομπρελες και τρομερα νερα και κρυα...Απλη υδονη..

Σχολιασμός

Γράφτε, γράφτε κι άλλα εσείς για την περιοχή που ρώτησε και ο Χελμός θα είναι τώρα στα Τζουμέρκα :d

Σχολιασμός

Χαχαχαχαχα.........λήξη συναγερμού. .....τελικά θα κάτσω εδώ που είμαι. .....όλα κομπλε

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από ΧΕΛΜΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Χαχαχαχαχα.........λήξη συναγερμού. .....τελικά θα κάτσω εδώ που είμαι. .....όλα κομπλε

χαχα σωστός όλα παιζουν εκτός απ το να πας εκεί που ρωτάς

εγώ πάντως προτείνω το τόπικ να πάει στα μόνιμα

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από yakutia Εμφάνιση μηνυμάτων
                              χαχα σωστός όλα παιζουν εκτός απ το να πας εκεί που ρωτάς

εγώ πάντως προτείνω το τόπικ να πάει στα μόνιμα
                              Χαχαχαχαχ ποτε δεν ξέρεις τι προκύπτει μέχρι τη Δευτέρα που γυρίζω. ...

Σχολιασμός

Working...
                              X