Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

''s.r Φορουμικη'' κοινωνική δράση!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Παιδια συμφωνω για τα γριαδια και το πλιάτσικο που γινεται απο οργανώσεις. Το θέμα ειναι εμεις τι κάνουμε. Μην το τραβάμε πολυ. Ας αποφασίσουμε και ας το προχωρήσουμε άμεσα.....
    2002!

Σχολιασμός

Τι γινεται ρε παιδια απ τη δραση περασαμε στην αδρανεια;; Δεν βλεπω να κινειται κατι
      Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
        Τι γινεται ρε παιδια απ τη δραση περασαμε στην αδρανεια;; Δεν βλεπω να κινειται κατι
        σε καμια αδρανεια δεν περασε Πανο...απλα τελευταια μου χουν φυγει τα πεταλα απο προβληματα στη δουλεια...μεσα στη βδομαδα θα προχωρησω στη προταση μου...
        ειχα μιλησει με τον Δημητρη(j.s) για καταθεση χρηματων σε τραπεζικο λογαριασμο δικο μου...για διαφορους λογους δεν θελω να προχωρησω σε αυτην την λυση,οποτε μεσα στη βδομαδα θα προχωρησω σε προταση για συλλογη ''αγαθων'' και προσφορα τους σε καποιο ιδρυμα...θα προχωρησουμε λογικα και σε χρηματικη προσφορα αλλα αυστηρα μεσω των γνωστων ''ρακομελατων'',οποτε αυτο μπορουν να το κανουν και μελη που εχουν φιλικες σχεσεις στη Σαλονικα...δηλαδη προσφορα ενος χρηματικου ποσου μεταξυ φιλων σε καποιο ιδρυμα χωρις καταθεση σε καποιο λογαριασμο μελους του φορουμ...ελπιζω μεχρι το τελος της βδομαδας να εχω την τελικη προταση μου...
        ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Παίδες έχουμε κατι νεωτερο στο θέμα ; καποια εξέλιξη ;
          carpe diem - αδραξε την ημερα

If I have seen further it is by standing on the shoulders of giants

Σχολιασμός

Για να μην ρωτάω μονο σαν ξύπνιος , αν καποιος έχει μια ιδέα κ πνίγεται χρονικά ας μου στείλει πμ μήπως μπορέσω να βοηθηςω να μοιράσουμε χρόνους
            carpe diem - αδραξε την ημερα

If I have seen further it is by standing on the shoulders of giants

Σχολιασμός

Υπάρχει κάποια κίνηση;;

Σχολιασμός

Στο κοινωνικο φαρμακειο στο Ελληνικο εχουν ελλειψεις σε βρεφικα γαλατα σειρας 3. Αν γινοταν κατι προτεινω να ηταν προς τα εκει.
                Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Ωσπου να γινει κατι οργανωμενο.....ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!!ΑΜΕΣΑ!!!!!

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/...o.4719204.html
                  ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Eγώ για το άλλο έχω μαζέψει ρούχα καλά και για μικρά παιδάκια, οπότε όταν μπούμε σε διαδικασία που αφήσαμε δυστυχώς πίσω (πολλά τα προβλήματα δεκτόν για όλους μας), να αρχίσουμε το μάζεμα και να πάμε μια ομάδα να τα παραδώσει....ό,τι θέλει ο καθένας....ρούχα, παιγνίδια, χρήματα....

http://weatherparty.blogspot.gr/
                      Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Οταν οργανωθουμε σωστα και οποτε καποιος εχει κατι να προτεινει το επαναφερουμε...εν οψει χειμωνα το ξεστικαρω το θεμα!
                        ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Working...
                        X