Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9-11/01

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Η τρέλα φτάνει σπίτι της... Στα λημέρια σου γιατρέ

ΠΟΥΔΡΑ. Τελευταία φορά που έκανε αξιοπρεπή χιονόστρωση (Γενάρης 2010) ήμουν εδώ. Εκείνο φαντάζει πέτσα πλέον

Σχολιασμός

• Σίνδος 07:40 σήμερα
      http://
      CRAZY FOR SNOW !!!

Σχολιασμός

• οι κεντρικοι δρομοι ειναι καθαροι εγνατια τσιμισκη παραλιακη ,οι υπολοιποι με χλαπατσα η παγο .καλα στις συκιες πλην των κεντρικων που περνανε λεωφορεια που εχουν χλαπατσα ,στα στενα κανεις πατιναζ...και ειναι και ολο κατηφορες ανηφορες .
        δεν βαζεις αλυσιδες σε παιρνει η κατηφορα και οπου στουκαρεις ,βαζεις ,λυπασαι τα λαστιχα και τις αλυσιδες .
        σημερα μαλλον θα το παρκαρω καπου κεντρικα για να βγαλω τις αλυσιδες.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
          να πω και την αμαρτια μου...την καλοβλεπω την ανοδο να ζεσταθεί λιγο το κοκκαλακι μας....
          Κυριε Βαγγελη,σας ευχαριστω πολυ.μου ενεργοποιησαν τον λογαριασμο μου!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από merlin1986 Εμφάνιση μηνυμάτων
            Κυριε Βαγγελη,σας ευχαριστω πολυ.μου ενεργοποιησαν τον λογαριασμο μου!!
            καλως ηρθες.απλα μη με λες κυριε βαγγελη.σκετο βαγγελη...
            ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

Σχολιασμός

• https://www.youtube.com/watch?v=8o6RRkDe-R4

απο το φορουμ είναι?
              ΜΟΝΟ ΧΙΟΝΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΧΕΣ!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από civilathens Εμφάνιση μηνυμάτων
                https://www.youtube.com/watch?v=8o6RRkDe-R4

απο το φορουμ είναι?
                Στον ιστορικό για την Αθήνα Φεβρουάριο 2017 πρέπει να κάνω κάτι πολύ πιο τρελό. Το μαγιό είναι ντεμοντέ πλέον.
                Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
                που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
                και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
                διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
                το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από seth13 Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Στον ιστορικό για την Αθήνα Φεβρουάριο 2017 πρέπει να κάνω κάτι πολύ πιο τρελό. Το μαγιό είναι ντεμοντέ πλέον.
                  αν βγεις γυμνος θα σε παιξει μεχρι και το cnn...χαχαχαχα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                    αν βγεις γυμνος θα σε παιξει μεχρι και το cnn...χαχαχαχα
                    Θα έβγαινα αν δεν είχα πρόβλημα με το νόμο. Ωστόσο, έτσι και κάτσει ο ιστορικός δεν μπορείς να φανταστείς τι θα γίνει. Ήδη τα οργανώνω στο μυαλό μου και έχουμε πει και κάποια πράγματα με τον Brain.
                    Ω, Πολυπρόσωπε Μεγάλε Αττικέ Χιονιά,
                    που δημιούργησες την Χιονοκαταιγίδα
                    και καβαλάς τον Αζορικό ώστε να απωθεί τα χαμηλά του Ατλαντικού,
                    διώξε τον Ήλιο και φέρε μας Aegean Snow Effect,
                    το οποίο θρέφει τα προσήνεμα πληρώματα.

Σχολιασμός

• Η σκιά κανει δουλεια ! Παραςκευη μεςημερι ! Έλαιοραμα ( σύνορο Τουμπας-Πυλαίας)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σχολιασμός

• Κι εδώ ότι είναι στη σκιά δεν έχει φύγει, παρόλο που φτάσαμε στους 6 σήμερα..
                        10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

• το ιδιο και δω η σκια κραταει καλα!!!ο ηλιος μας τα χαλαει λιγο ,αλλα δεν πειραζει

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Pupazzo di Neve Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Δεν ξερω που μενεις εσυ.. Πάντως Μαιάνδρου- 25 μαρτιου ειναι ολα ασπρα δρομοι τα παντα..
                            μ αρεσει που ρωτας που μενει...ακομη να τους μαθετε ?και στο ναοκαστ εκει..τι βιτσιο ειναι αυτό ρε παιδι μου

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από euosmitis Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Διπλα μενω.Ενταξει εχει μια σκονη,κλαιν μαιν.χιονοπτωση κανονικη δεν εχουμε ακομα,μυγακια πεφτουν με αυξομειωσεις.Θελουμε νιφαδες οπως αυτες της Αθηνας χθες.
                              ΚΟΦΤΟ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΑΝ ΞΑΝΑΤΡΟΛΑΡΕΙΣ ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.ΤΕΛΟΣ

Σχολιασμός

• Ασε το παιδι ησυχο.

Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                                ΚΟΦΤΟ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΑΝ ΞΑΝΑΤΡΟΛΑΡΕΙΣ ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.ΤΕΛΟΣ

Σχολιασμός

Working...
                                X