Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Που είναι τα μερομήνια οεεεο?

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από costas1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κανά δύο φωτοβολίδες μπορεί...
    Ο φετινός χειμώνας δεν με εμπνέει! Θα μου πεις, ήταν αξιόλογος ο περσινός; Όχι αλλά νομίζω ότι ο φετινός θα είναι χειρότερος. Διαισθητικά μιλάω πάντα...
    Περιμένω ο Κώστας να βάλει τα μερομηνια του προσηνεμου.
    Χειρότερος από το περσινό? Είναι εφικτό? στην Λάρισα πέρσι τον Φεβρουάριο φτάσαμε ακόμα και τους 27 βαθμούς!!
    Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
    Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Χειρότερος από το περσινό δε ξέρω κατά πόσο είναι δυνατον να συμβεί...Το Φλεβάρη κυκλοφορουσε ο κοσμος με κοντομανικο στην ΑΘηνα τα μεσημερια...

Σχολιασμός

Πάντως καλόν μην τον περιμένετε.

Είναι σαν να βγαινεις έξω και να βρέχει κουτσουλιές παντού κι όλοι να τρώνε τη κουτούκια και να ελπίζεις οτι εσύ δε θα φας κουτσουλια.

Τι πιθανότητες έχεις! Πολύ μικρές.

Σχολιασμός

Προσωπικά δεν περιμένω τα μερομήνια να μου πουν τον καιρό (έχουν μια γενικόλογη βάση που ερευνάται και καλώς ερευνάται), αλλά να ενισχύσουν αυτό που είπε ο Παναγιώτης από πάνω. Και πρώτος από εδώ έχω πει παλιότερα, τα μερομήνια τα αναρτούμε, τα διαβάζουμε, δεν διαπληκτιζόμαστε και τα βάζουμε στην άκρη, παρακολουθώντας πολλά πράγματα ακόμη για την εξέλιξη του καιρού....
          Να ας πούμε φέτος θα έχουμε La Ninia...τι γίνεται με αυτό πχ...πως συνδέεται με το φθινόπωρο, το χειμώνα, τα χαμηλά, τις βροιχές και τα χιόνια....και πάντα με την παρακολούθηση της κυκλοφορίας....

ΥΓ Πάνο αν πιστεύεις ότι πας και κοινωνας ψωμί και κρασί, καλύτερα να μην πηγαίνεις ποτέ, δεν έχει νόημα....

http://weatherparty.blogspot.gr/
          Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων

Είναι σαν να βγαινεις έξω και να βρέχει κουτσουλιές παντού κι όλοι να τρώνε τη κουτούκια και να ελπίζεις οτι εσύ δε θα φας κουτσουλια.

μα δεν τον περιμένουμε καλο. Κακο ψυχρό και ανάποδο σε σχέση με πέρσι τον περιμένουμε...
            2002!

Σχολιασμός

πέρσι ο Γενάρης δεν ήταν κακός...απλά η Αττική τα απέφυγε όλα τεχνηέντως...ακόμα και τον πανάθλιο Φλεβάρη που φορούσαμε τα κοντομάνικα για 25 μέρες είδα νομίζω μια μέρα τον Υμηττό πιο άσπρο από ό,τι τον έχω δει τα τελευταία χρόνια...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από beach-snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                Προσωπικά δεν περιμένω τα μερομήνια να μου πουν τον καιρό (έχουν μια γενικόλογη βάση που ερευνάται και καλώς ερευνάται), αλλά να ενισχύσουν αυτό που είπε ο Παναγιώτης από πάνω. Και πρώτος από εδώ έχω πει παλιότερα, τα μερομήνια τα αναρτούμε, τα διαβάζουμε, δεν διαπληκτιζόμαστε και τα βάζουμε στην άκρη, παρακολουθώντας πολλά πράγματα ακόμη για την εξέλιξη του καιρού....
                Να ας πούμε φέτος θα έχουμε La Ninia...τι γίνεται με αυτό πχ...πως συνδέεται με το φθινόπωρο, το χειμώνα, τα χαμηλά, τις βροιχές και τα χιόνια....και πάντα με την παρακολούθηση της κυκλοφορίας....

ΥΓ Πάνο αν πιστεύεις ότι πας και κοινωνας ψωμί και κρασί, καλύτερα να μην πηγαίνεις ποτέ, δεν έχει νόημα....
                Συμφωνω απολυτα. Σε οτι αφορά την κοινωνία Κωστη ως πλασμένοι κατ εικόνα και καθ ομοίωση ο κύριος ειναι συνεχως μεσα μας αρκεί να τον ψάξουμε και να τον ανασύρουμε. Ως παπαδοπαιδι ομιλώ....
                2002!

Σχολιασμός

Προσωπικα ειναι η μοναδικη φορα- χρονια που δεν θελω χιονια και βαρυχειμωνια.
                  ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ \ΚΑΚΟ\ ΜΑΣ ΚΑΙΡΟ

Σχολιασμός

Πάντα υπάρχει το καλύτερο κ το χειρότερο!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων

Φουλ της επιστημονικότητας!!!
                      ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Συμφωνω απολυτα. Σε οτι αφορά την κοινωνία Κωστη ως πλασμένοι κατ εικόνα και καθ ομοίωση ο κύριος ειναι συνεχως μεσα μας αρκεί να τον ψάξουμε και να τον ανασύρουμε. Ως παπαδοπαιδι ομιλώ....
                        Πολυ σωστα τα λες φιλε πανο.

Σχολιασμός

οπως λεμε φουλ του άσσου...
                          ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από antinod Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Προσωπικα ειναι η μοναδικη φορα- χρονια που δεν θελω χιονια και βαρυχειμωνια.
                            να πας αλλου...
                            ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από GEORGE SNOWMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
                              οπως λεμε φουλ του άσσου...
                              Γεμισαμε προφητες μεσα στο φορουμ!!!τον εχουν απολυτα σιγουρο και τον φετινο χειμωνα γιωργο(να παω να φτιαξω κολυβα σιγα σιγα?)

Σχολιασμός

θα είναι τόσο μούφα το φθινόπωρο σύμφωνα και με τους αμερικάνους μετεοπροφήτες που πιστεύω ο χειμώνας θα έχει κάποιες εκπλήξεις...

Σχολιασμός

Working...
                                X