Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Εκτόνωση νεύρων για το καιρικό έκτρωμα

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Φημες οτι ο Α ηταν στα προαπαιτουμενα του κουαρτετου.
    ΜΑΡΤΗΣ (ΓΔΑΡΤΗΣ) 1987 - ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ- Ποτέ δεν είναι αργά για έναν ιστορικό "Καταπιόνα Ταφοπλακίδη"
    DrKaizer-REUTERS και Coppertone για τροπικό μαυρισμα. Μια χαρα ειναι ο χειμωνας.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από giannis.mar Εμφάνιση μηνυμάτων
      Πολυ πιθανο να συνεχισει, εφοσον το κοντερ δεν σταματησε στις 40-45 μερες, που ειναι το μαξιμουμ για τετοιους αντικυκλωνες. Αυτο που με προβληματιζει, ειναι οτι ολο αυτο μπορει να ξεσπασει με μια ψυχρη ανοιξη... Αφου προηγηθει (και αν προηγηθει) η καιρικη ανυπαρξια, με μικρα απλα διαλειμματα...
      Αυτο ψιλιαζουν και τα μακροπροθεσμα γιαννη.

Σχολιασμός

Ενα αλλο γεγονος που με προβληματισε, ειναι οτι ΟΛΕΣ μα ολες τις βροχες του φθινοπωρου (για την περιοχη της Μαγνησιας αναφερομαι κυριως), τις ειχαμε υπο τη μορφη καταιγιδων με εντυπωσιακες ραγδαιοτητες, του στυλ θερμικης καλοκαιρινης ασταθειας. Λιγες μερες βροχοπτωσης αλλα με μαζεμενο νερο. Δεν θυμαμαι ποτε αλλο τετοιο φθινοπωρο για την επαρχια του Αλμυρου συγκεκριμενα. Ας ηταν μονο κανα 2-3 μερες που να ηταν ποτιστικου στυλ οι βροχες.

Καλα μετα απο την 1η του Νοεμβρη αρχιζε να ψιλοβρωμαει το πραγμα, αλλα φανταζομασταν οτι θα χει συντομη ημερομηνια ληξης. Αμ δε!

Σχολιασμός

Ειμαι περιεργος να δω ως ποτε θα συνεχισει να μας γ.... ο γ..... Αντικυκλωνας ειμαι πολυ περιεργος
          Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Spartan Εμφάνιση μηνυμάτων
            Αυτο ψιλιαζουν και τα μακροπροθεσμα γιαννη.
            Μονο με εναν νεο Μαρτη του '87 μπορει να σωθει η κατασταση (σε περιπτωση που δεν κανει καμια αξιοποιησιμη ευκαιρια μεσα στον χειμωνα. Το τονιζω. Μη πεσετε και με φατε )

Σχολιασμός

Ενα αλλο γεγονος που με προβληματισε, ειναι οτι ΟΛΕΣ μα ολες τις βροχες του φθινοπωρου (για την περιοχη της Μαγνησιας αναφερομαι κυριως), τις ειχαμε υπο τη μορφη καταιγιδων με εντυπωσιακες ραγδαιοτητες, του στυλ θερμικης καλοκαιρινης ασταθειας. Λιγες μερες βροχοπτωσης αλλα με μαζεμενο νερο. Δεν θυμαμαι ποτε αλλο τετοιο φθινοπωρο για την επαρχια του Αλμυρου συγκεκριμενα. Ας ηταν μονο κανα 2-3 μερες που να ηταν ποτιστικου στυλ οι βροχες.

Καλα μετα απο την 1η του Νοεμβρη αρχιζε να ψιλοβρωμαει το πραγμα, αλλα φανταζομασταν οτι θα χει συντομη ημερομηνια ληξης. Αμ δε!
              Καταριφθηκαν πια και οι υπονοιες μερικων!!!οτι αυτοματος ενας ζεστος και ανυδρος νοεμβριος(σαν τον φετινο)θα εφερνε βαρυχειμωνια με κρυα και χιονια τον δεκεμβριο.

Σχολιασμός

Μονο με εναν νεο Μαρτη του '87 μπορει να σωθει η κατασταση (σε περιπτωση που δεν κανει καμια αξιοποιησιμη ευκαιρια μεσα στον χειμωνα. Το τονιζω. Μη πεσετε και με φατε )
                Γιατι το γελας???????

Σχολιασμός

Καλα περιμενε το πρωτο 30αρι το Μαρτη ετσι οπως παμε

Σχολιασμός

Εγώ εύχομαι μετά από αυτόν τον χειμώνα καις ας είμαστε στην αρχή του την πιο μουντή άνοιξη με 100 ώρες ηλιοφάνειας όλο και όλο το τρίμηνο, για να μην μιλήσω για το καλοκαίρι.
                    Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                    Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από icestorm Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Καλα περιμενε το πρωτο 30αρι το Μαρτη ετσι οπως παμε
                      Σε περιπτωση που δεν αλλαξει η συγκεκριμενη καρκινιασμενη κυκλοφορια!!!!λογικο ειναι να φαμε 30αρια απο μαρτη μηνα κιολας.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από BrainA Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Φημες οτι ο Α ηταν στα προαπαιτουμενα του κουαρτετου.
                        Καλα αυτη η δρακουλεσκου με το καρε μαλλι εδω μου καθεται

Σχολιασμός

παντως κατι τετοιες καιρικα αχρωμες χρονιες εχουν σκασει και οι μεμονωμενες καιρικες φωτοβολιδες που γραψανε ιστοροια
                          ΜΑΡΤΗΣ (ΓΔΑΡΤΗΣ) 1987 - ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ- Ποτέ δεν είναι αργά για έναν ιστορικό "Καταπιόνα Ταφοπλακίδη"
                          DrKaizer-REUTERS και Coppertone για τροπικό μαυρισμα. Μια χαρα ειναι ο χειμωνας.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Εγώ εύχομαι μετά από αυτόν τον χειμώνα καις ας είμαστε στην αρχή του την πιο μουντή άνοιξη με 100 ώρες ηλιοφάνειας όλο και όλο το τρίμηνο, για να μην μιλήσω για το καλοκαίρι.
                            Α ρε Μιχαηλ επιταχυνε λιγο το project σου, μπας και κανω φανταρικο χωρις καυσωνες!!!

Σχολιασμός

Που θα παει ρε spartan....ο ουρανος θα γινει λιγοτερο γαλανος...καποια στιγμη

Σχολιασμός

Α ρε Μιχαηλ επιταχυνε λιγο το project σου, μπας και κανω φανταρικο χωρις καυσωνες!!!
                                Όχι τόσο γρήορα, αλλά με το καλό όταν θα ξεκινήσει η δημιουργία του θα κάνω προσεγμένες και γρήγορες κινήσεις, αλλά μπορεί τα αποτελέσματα να μην αρέσουν ούτε σε εσένα χαχχαχα.
                                Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                                Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Working...
                                X