Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Μακροπροθεσμα μοντελα.

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac
    ;n2548720]
    oi χιονοστοιβάδες είναι από χιόνι όμως. Αυτό έλειπε να νιώθω τύψεις που μου αρέσει μια καταιγίδα περισσότερο από το χιόνι. Πρόσεχε απλά μην κλειδωθείς έξω από το σπίτι σου όταν θα χιονίσει με τις πιτζάμες σου και παγώσεις από το κρύο. Δεν θα προλάβεις να νιώσεις τύψεις
    Θες να το γυρισουμε στις εξυπναδες? Δεν εχω προβλημα.
    Να σε ενημερωσω λοιπον οτι δεν φοραω πιτζαμες. Οι δικες σου, συμφωνα με τον τροπο γραφης σου, φανταζομαι, πως θα ειναι καπως ετσι..

Σχολιασμός

• καμία εξυπνάδα, αυτά είναι γεγονότα. Εσύ όμως το γύρισες στις εξυπνάδες χωρίς να το κάνω εγώ.

το παίζετε και ανώτεροι μερικοί από εσάς που προτιμάτε το χιόνι από την καταιγίδα επειδή προκαλεί λιγότερες καταστροφές και επειδή νιώθετε "συμπόνια" για τον συνάνθρωπό σας και καλά. Δεκάρα δεν δίνετε.

Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
      Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac
        ;n2549408]καμία εξυπνάδα, αυτά είναι γεγονότα. Εσύ όμως το γύρισες στις εξυπνάδες χωρίς να το κάνω εγώ.

το παίζετε και ανώτεροι μερικοί από εσάς που προτιμάτε το χιόνι από την καταιγίδα επειδή προκαλεί λιγότερες καταστροφές και επειδή νιώθετε "συμπόνια" για τον συνάνθρωπό σας και καλά. Δεκάρα δεν δίνετε.
        Ηρεμησε νεαρε, μας χωριζουν τουλαχιστον τριαντα χρονια. Μη με προκαλεις.
        Κι αν εσυ τωρα ξεκινησες να σπουδαζεις και νομιζεις οτι εγινες καποιος, εγω εχω γραψει χιλιομετρα στο πανεπιστημιο και μετα και στον επαγγελματικο μου χωρο.
        Λιγη ταπεινοτητα δε βλαπτει.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ANTONIS 64 Εμφάνιση μηνυμάτων

Ηρεμησε νεαρε, μας χωριζουν τουλαχιστον τριαντα χρονια. Μη με προκαλεις.
          Κι αν εσυ τωρα ξεκινησες να σπουδαζεις και νομιζεις οτι εγινες καποιος, εγω εχω γραψει χιλιομετρα στο πανεπιστημιο και μετα και στον επαγγελματικο μου χωρο.
          Λιγη ταπεινοτητα δε βλαπτει.
          κανένας δεν νομίζω ότι είμαι . ούτε πτυχίο έχω ούτε ηλικία ούτε τίποτα. Αλλά όταν με βάζετε να απολογούμαι που μου αρέσουν οι καταιγίδες περισσότερο από το χιόνι τι να πω? ο πατέρας μου ας πούμε ούτε καταιγίδες ούτε με χιόνι είναι καλά στην δουλειά του. Αλλά με χιονόστρωση τα πράματα είναι πολύ μα πολύ χειρότερα.
          Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
          Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

Working...
          X