Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• https://drive.google.com/file/d/11PA...w?usp=drivesdk

ΣΤΟΥΠΙΔΙ

Τοποθεσία Royal Docks London UK
    06.02.2018
    ​​​​
    τα "μοντέλα" μου μέσα.

Σχολιασμός

• Παρισι τωρα...

ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

• Απο τον πυργο του Montparnasse

ΧΙΟΝΙΑ Ε?????

Σχολιασμός

• https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=vQocW_E16QY
          ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ \ΚΑΚΟ\ ΜΑΣ ΚΑΙΡΟ

Σχολιασμός

• Πω πω . Σκέψου να σξοτωθεις έτσι.Β* Για πόση ατυχία μιλάμε!

Σχολιασμός

• Παντως,αν ισχυει,μιλαμε για το μεγαλυτερο και ακρως επικινδυνο κομματι παγου που εχει πεσει. Θυμιζει την ταινια 'μετα την επομενη μερα'!!
              ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ \ΚΑΚΟ\ ΜΑΣ ΚΑΙΡΟ

Σχολιασμός

• Συνεχόμενα snow showers με συνθήκες blizzards από το πρωί εδώ στο Λεστερ. Ένα snow shower με έπιασε στο δρόμο για την επιχείρηση μου και τα είδα όλα.
                Half of my life ive been watching,half of my life ive been waking up.Birds in the sky could warn me.Theres no life like the snow life.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Πω πω . Σκέψου να σξοτωθεις έτσι.Β* Για πόση ατυχία μιλάμε!
                  τι μπορει να ταν αυτο?απορριψη απο τουαλετα αεροπλανου?

ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΣ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από notios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                    τι μπορει να ταν αυτο?απορριψη απο τουαλετα αεροπλανου?
                    https://en.wikipedia.org/wiki/Megacryometeor

Είναι ένα σπάνιο αλλά 100% φυσικό φαινόμενο. Αν και δεν έχει κατανοηθεί πλήρως ο τρόπος με τον οποίον σχηματίζεται, δεν είναι ίδιος με τον τρόπο δημιουργίας του χαλαζιού σε συνθήκες κακοκαιρίας, καθώς σχηματίζεται σε τελείως καθαρό και ανέφελο ουρανό. Το συγκεκριμένο αποκλείεται να είναι απόρριμμα τουαλέτας αεροπλάνου, διότι θα έπρεπε να έχει μπλε χρώμα λόγω της χρήσης αντισηπτικού. Άλλωστε, πτώσεις τέτοιων ''μετεωριτών πάγου'' έχουν καταγραφεί και πριν την εφεύρεση των αεροσκαφών.
                    Το μεγαλύτερο κομμάτι πάγου είχε πέσει στη Σκωτία το 1849 και είχε διάμετρο 2 ολόκληρα μέτρα!
                    18/02/08 - 10/1/17
                    9ετία, Στα τσακίδια και να μην ξανάρθεις

-2/2/1882-

sigpic

Σχολιασμός

• Βλέπω ότι θα κάνει κρύο στην Αγγλία.

Και το χειρότερο είναι ότι δεν θα είμαι εδώ εκείνες τις μέρες .

Βέβαια για χιόνια δε βλέπω. Μπορεί να ναι ξεροκρυο. Αλλα πάντα χιονίζει όταν έρχεται έτσι το κρύο από ανατολικά.

Λογικά θα χιονίσει καλουυσικα. Τώρα πότε δεν ξέρω. Σε ποια μέρα;

Αλλά το σίγουρο είναι ότι θα το χάσω.

Σχολιασμός

Βλέπω ότι θα κάνει κρύο στην Αγγλία.

Και το χειρότερο είναι ότι δεν θα είμαι εδώ εκείνες τις μέρες .

Βέβαια για χιόνια δε βλέπω. Μπορεί να ναι ξεροκρυο. Αλλα πάντα χιονίζει όταν έρχεται έτσι το κρύο από ανατολικά.

Λογικά θα χιονίσει καλουυσικα. Τώρα πότε δεν ξέρω. Σε ποια μέρα;

Αλλά το σίγουρο είναι ότι θα το χάσω.
                        IMG_1625.PNG.edc3dfc07bf87c4bbcd0e2d29fbdaae9.png

Σοκ και Δεος.

Attached Files
                        Half of my life ive been watching,half of my life ive been waking up.Birds in the sky could warn me.Theres no life like the snow life.

Σχολιασμός

• Απίστευτο φαίνεται. Με τόσο κρύο θα χιονίσει σίγουρα. Έτσι που έρχεται από ανατολικά.

Απλά δε ξέρω πότε .

Φεύγω 28 Φεβρουαρίου το πρωί .

Σχολιασμός

Απίστευτο φαίνεται. Με τόσο κρύο θα χιονίσει σίγουρα. Έτσι που έρχεται από ανατολικά.

Απλά δε ξέρω πότε .

Φεύγω 28 Φεβρουαρίου το πρωί .
                            Εισαι σιγουρος οτι θα μπορεσεις να φυγεις; Ηδη βγηκε level 1 cold alert και πιθανως οδευουμε σε national emergency.

Σχολιασμός

• Θα φύγω και κολυμπώντας!!! Δε κάθομαι . Δε με κρατάνε ούτε 10. Χαχαψα

Σχολιασμός

Working...
                              X