Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

Θεσσαλονίκη 18-20/12/09 ραντεβου με την Ιστορία???

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ουτε εγω καταλαβα ποιος ειναι ο ''ετερος''.. φιλε μου Φανη καλο θα ηταν να μην εισαι τοσο ειρωνικος!

Σχολιασμός

• Xθες το καταλαβατε ποιος ηταν ο κακομοιρης"? "
      sigpic

Σχολιασμός

• Παιδιά μην απογοητεύεστε!! Πάμε για λευκή πρωτοχρονιά!!!
        Συκιές-Επταπύργιο Θεσσαλονίκης
        200μ.
        hhttp://users.otenet.gr/~eptapirg/

Μ.Σ.Χορτιάτη 570μ.
        http://www.hortiatis570.gr/weather

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από XIROLIVADO
          O* ετερος του ραντεβου την εκανε με ελαφρα ......*Επεξεργασμένο από phanis777 -*Σήμερα*6:19μμ

ρε φιλε *εχουν φλομωσει στο χιονι τα βουνα πανω απο τα 500μ

καλα ειναι προς το παρον

λοιπον μην ψαχνεις τον ετερο τα βλεπει χαμηλα τα χιονια στη γειτονια του
          φιλε μου πιο ειναι αυτο το βουνο που φετος εχει φλομωσει στο χιονι?
          και τι γραφεις 500 μετρα?
          μηπως ενοεις 5000 μετρα?γιατι μονο εκει εχουν φλομωσει στο χιονι ακι αν οπως παει...
          προσφατα εριξε στα χιονοδρομικα.ουτε εκει δεν ειχαν.
          τωρα τα 50 μετρα που λες μαλλον καπου εγραψες λαθος.
          φιλικα."
          καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από phanis777
            Xθες το καταλαβατε ποιος ηταν ο κακομοιρης"?

Ρε Φάνη άσε τους "κακομοίρηδες" και τους χαρακτηρισμούς , ακόμη και αν αυτοί είναι για εσένα ή για κάποιον άλλο.

Γιατί δεν προσπαθείς να συμμετέχεις στην κουβέντα όμορφα και ωραία με καλοπροαίρετα σχόλια και αναλύσεις εάν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο?

Ολα τα άλλα απλα δεν βοηθούνε σε ένα καλό κλίμα. "
            Παραδοσιακός Ξενώνας "Χοροστάσι" στον Παρθενώνα (Σιθωνία) και σε υψόμετρο 320μ.Για διακοπές δίπλα στο βουνό και την θάλασσα ταυτοχρόνως.
            Η Χαλκιδική....στα "πόδια" σας
            WWW.HALKIDIKIPARTHENON.GR

Σχολιασμός

• [i] ρε jmal οχι δυο μετρα κ δυο σταθμα, εγω απο χθες κ πριν λεω τι βλεπω κ με βριζουν.(ακομψο το ρε ετσι)"
              sigpic

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από phanis777

[i] ρε jmal οχι δυο μετρα κ δυο σταθμα, εγω απο χθες κ πριν λεω τι βλεπω κ με βριζουν.(ακομψο το ρε ετσι)

Δεν με ενοχλεί Φάνη, το "ρε" καθόλου. Ϊσα ίσα! Απλά με ενοχλεί το να "απαυτώνεται" ένα ωραίο κατα τα άλλα θέμα το οποίο απασχολεί πολυ κόσμο για να το διαβάσει, με χαρακτηρισμούς και βλακείες. Είτε αυτό γίνεται απο εσένα είτε απο οποιονδήποτε άλλο "μακεδονομάχο" που τρελαίνονται μόλις γράψει κάποιος κάτι για τη Σαλλλλλόνικα, έτσι και είναι απο μέρος νοτιότερα της πόλης μας! Δεν έχει να κάνει με σένα προσωπικά, αλλά με τη χαζοκατάσταση αυτή που δημιουργείται σε σοβαρά θέματα καιρού και όχι μόνο!

Φιλικά, φιλικότατα...

Γιάννης. "
                Παραδοσιακός Ξενώνας "Χοροστάσι" στον Παρθενώνα (Σιθωνία) και σε υψόμετρο 320μ.Για διακοπές δίπλα στο βουνό και την θάλασσα ταυτοχρόνως.

Σχολιασμός

• ela re kompleksike me tis zestes kopsto kapote rapsto ainte mas thn exeis dosei toses meres.....ainte kante ton ena ban na hremhsoume apo ayton....olo kontra mas paei kai bgazei kakia ainte poia...... ------------- Δεν σε επειραξε ομως εδω? Εκτος κ σε ενα θεμα πρεπει να λεμε μονο ευχολογια κ οχι την πραγματικοτητα. Φιλικοτατα. Τελος απο μενα.
                  sigpic

Σχολιασμός

• Οχι Φάνη αυτά δεν πρόλαβα να τα διαβάσω, γιατί ανατρέχω σε όσες σελίδες προλαβαίνω, λόγω δουλειάς και αυτό μόνο το απόγευμα. Πολύ κακώς γράφτηκαν αυτοί οι χαρακτηρισμοί, απλά επισημαίνω (χωρίς να ξέρω 100% τι ακριβώς έγινε, γιατί δεν είμαι παρών όλη τη μέρα) ότι είτε ο ένας, είτε ο άλλος... καλό είναι κάποια στιγμή να βουτάμε λιγάκι τη γλώσσα μας στο μυαλό πρίν γράψουμε πράγματα, έτσι μόνο και μόνο για να πειράξουμε τον άλλον .

Αυτά που διαβάζω με greeklish με ενοχλούν ακόμη περισσότερο απο αυτά που είδα πρίν, αλλά ειλικρινά σου λέω ότι δεν τα είχα διαβάσει νωρίτερα. Απλά αν θέλεις να βρείς κάποιες φορές το δίκιο σου, καλό είναι να είσαι εσύ ο ανώτερος και όχι να απαντάς σε ανάλογους τόνους! Πώ πω...σαν δάσκαλος ακούγομαι και δεν το θέλω! Δεν εχω σκοπό να σου κάνω κύρηγμα ή κάτι τέτοιο.

Απλά ώς αναγνώστης σου λέω τι με ενοχλεί σε ένα θέμα που επιλέγω να διαβάσω κάποιες σελίδες του... και με ενοχλεί όχι μονόπλευρα, αλλά τώρα που ξέρω και τα υπόλοιπα... με ενοχλεί και απο τις δύο πλευρές!

Ασε λοιπόν τι γράφει ο καθένας, και κάτσε να χαρείς με αυτούς που θές τις κακοκαιρίες και τα χιόνια, εάν αυτά μας επισκεφτούνε τελικά!

Πάμε στα του θέματος ξανα!

Ραντεβού με την ιστορία λοιπόν??? .... ή ραντεβού με τη μούφα για μία ακόμη φορά!?!? [i]"

Σχολιασμός

• Re ΓΙΑΝΝΗΣ

λεω για το Βερμιο χιονοστρωση καλη απο τα 500μ και πανω και Ξηρολιβαδο Βεροιας 1220μ

μεχρι το μεσημερι σημερα 50 ποντους χιονι
                      Γιώργος Ξηρολίβαδο Βεροιας 1217μ
                      http://penteli.meteo.gr/stations/palaioskilitsi/

Σχολιασμός

• συμφωνοι αλλα μην μου πεις οτι εισαι ευχαριστημενος στα μεσα δεκεμβρη με την μεχρι τωρα χιονοπορεια των βουνων..
                        καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• ΚΥΡΙΕ ΦΑΝΗ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΧΙΟΝΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΙΑ!!!!!ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΟΛΗ ΔΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ!!!!!!!
                          AMBER ALERT!!!!Αγνοουνται 5-10 ποντοι στο μαρουσι...Αν τους εντοπισει κανεις ας τηλεφωνησει στο 100 στο 200 η στο χαμογελου του χαζου....
                          www.northmeteo.gr
                          Γνωστος και ως "ιερεας"

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από gkatharopo
                            ΚΥΡΙΕ ΦΑΝΗ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΧΙΟΝΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΙΑ!!!!!ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΟΛΗ ΔΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ!!!!!!!
                            egw san aplos kairofilos pou de skampazw kai polla apo xartes kai tetoia kai mpainw sayto to foroum gia na kanw tin k....a mou kai na goustarw eilikrina esena kai ton fani kai kati tipous san kai sas pou iparxoun edw mesa sas variemai para poli...ftanei pia
                            snow is life

Σχολιασμός

• Φαγωμάρα! θα χιονίσει σαλόνικα σάββατο το είδα το όνειρο!
                              Summer go home
                              www.aokerkyra.com

Σχολιασμός

• Εδω παντως περα απο το χιονι ολη τη βδομαδα, προβλεπεται ξεσπασμα την Κυριακη, ετσι για το κερασακι..........[i]

Ρουμανια POWER!"
                                No snow....no party

Σχολιασμός

Working...
                                X