Ανακοίνωση

Collapse

Καλώσορίσατε στο νέο μας φόρουμ!

Αναβαθμιστήκαμε ξανά με νέα πλατφόρμα με σημαντικά περισσότερες δυνατότητες.Διορθώνουμε τα όποια προβλήματα εμφανίζονται με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη.Καλή συνέχεια σε όλους μας!
See more
See less

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από ΧΕΛΜΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    21......και φυσικά Γιάννη δεν ειμαι καθόλου χαρούμενος. ....ίσως να είμαι πολύ ανώμαλο αλλά δεν θέλω πότε ήλιο και ζέστη. ....καμία μέρα του χρονου
    Ζέστη είναι το 30 και Γιώργο...Αυτό είναι απολυτα ωραίος καιρός
    Ότι πρεπει
    καιρε μου καλε και αγαπημενε ... :rolleyes:

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από snowjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
      Ζέστη είναι το 30 και Γιώργο...Αυτό είναι απολυτα ωραίος καιρός
      Ότι πρεπει
      Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, στην κυριολεξία χαρά θεού ....
      Ο χειμώνας αν δεν πιάσει κι ο χιονιάς αν δεν πλακώσει,
      ούτε λάδι, ούτε στάρι, ούτε ανθούς η γη θα δώσει.

Σχολιασμός

• 22αρια φουλ στην Αττικη, λιακαδα για κοντομανικο....δεν αντεξε τελικα, λιγο πριν την ισημερια, η Ανοιξη πατησε γκαζι....

11,5 η ελαχιστη ευτυχως τα βραδια και τα πρωινα ειναι ακομα ευχαριστα....
        ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ....ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ΧΕΛΜΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
          21......και φυσικά Γιάννη δεν ειμαι καθόλου χαρούμενος. ....ίσως να είμαι πολύ ανώμαλο αλλά δεν θέλω πότε ήλιο και ζέστη. ....καμία μέρα του χρονου
          Γιάννη ξυπνάω βλέπω τον ήλιο και παθαίνω κατάθλιψη σου λέω. ....και οτιδήποτε πάνω από 10 βαθμοί για μένα είναι ζέστη. ....
          Μόνο μία εποχή μ αρέσει και αυτό λέγεται ΧΕΙΜΩΝΑΣ

Σχολιασμός

• Α ρε Γιωργαρε, ακριβως τα ιδια, σε λαθος χωρα ζουμε....

Το πρωτο 23αρι σημερα εκτεταμενο στο Ν. Αττικης, με αισθηση για παραπανω....ζαλιζεσαι πλεον στον ηλιο και ιδρωτας μπολικος....

7 μηνες υπομονη.....ο,τι παρουμε απο βροχουλες - πτωση της Τ μεσα σε αυτο το 7μηνο κερδος θα ειναι...και καμια ασταθεια !!
            ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ....ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Kouvanos Εμφάνιση μηνυμάτων
              Α ρε Γιωργαρε, ακριβως τα ιδια, σε λαθος χωρα ζουμε....

Το πρωτο 23αρι σημερα εκτεταμενο στο Ν. Αττικης, με αισθηση για παραπανω....ζαλιζεσαι πλεον στον ηλιο και ιδρωτας μπολικος....

7 μηνες υπομονη.....ο,τι παρουμε απο βροχουλες - πτωση της Τ μεσα σε αυτο το 7μηνο κερδος θα ειναι...και καμια ασταθεια !!
              Φυγαμε για φιόρδ Νορβηγίας Γιωργη να γίνουμε ψαράδες. ...χαχαχαχα

Σχολιασμός

• 24.7 χθες στην Καρδίτσα 24,8 σήμερα ωραίες μέρες διανύουμε άκρως ανοιξιάτικες κοντομάνικα καφεδάκι και βολτούλες στον ήλιο έτσι και καλύτερα από εδώ και στο εξής

Σχολιασμός

• 22-23c οι μεγιστες στην Χαλκιδα σημερα και το μονο που θύμιζε πως ειναι Μάρτιος ηταν η κάτασπρη Δίρφυς!
                  10.6c η ελάχιστη και θυσσανοί ολη μερα!
                  Αγγελος...Χαλκιδα!!!!

Σχολιασμός

• Πρώτο 20άρι+ της χρονιάς...σήμερα 20/3/17....το πιο μακρινό 20άρι στη νέα χρονιά μετά από κάμποσα χρόνια....
                    Μελίσσια 9,3-21,3οc....

http://weatherparty.blogspot.gr/
                    Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

• Σιγα που με 22 ζαλιζεται ο ανθρωπος απο τη ζεστη. Μην το παρακανουμε ρε παιδια. Υπεροχες μερες εχει.

Σχολιασμός

• Άλλη μια υπέροχη ανοιξιάτικη μέρα ξημέρωσε, στους 9° νωρίς το πρωί στο Κορωπί, γρήγορα όμως ο υδράργυρος άρχισε την ανηφόρα υπό την επιρροή του λαμπρού ήλιου.

Σχολιασμός

• Καλημερα απο την ηλιόλουστη Χαλκίδα!
                          Μερες που παραπέμπουν σε τελη Απριλιου και οχι Μαρτιο ζούμε χθες και σημερα...
                          Ελάχιστη 10.9c και να δουμε που θα τερματίσει σημερα το θερμόμετρο καθώς δεν υπαρχει συννεφο ουτε για δείγμα!
                          Αγγελος...Χαλκιδα!!!!

Σχολιασμός

• Για 2η μέρα εικοσάρι στο Κορωπί.

Σχολιασμός

• 22 η χθεσινή μέγιστη στα Γιάννενα, ενώ τώρα 23 ήδη! Διακύμανση πάνω από 20 βαθμούς στα προάστια αφού είχαμε 2.6 βαθμούς το πρωί. ίχνη μόνο σωρειτών, ο τζίφος έχει μειώσει και την αστάθεια για σήμερα, αλλά για να είμαι ειλικρινής, αυτοί οι σωρείτες δεν εμπνέουν για καταιγίδα.
                              Το φθινόπωρο τελείωσε πριν καν αρχίσει. Οπότε ο στόχος για τον χειμώνα είναι ένας φυσιολογικός χειμώνας. [χαιρέτα μας τον πλάτανο δηλαδή:croc:]
                              Έσπασε η 6ετία χωρίς 30ποντο. Να ξαναμηδενίσουμε?:cool:

Σχολιασμός

• Στα καπάκια 2ο 20άρι....
                                Μελίσσια 9,9-20,6οC....μεγαλύτερη ελάχιστη (+0,6οC), αλλά μικρότερη μέγιστη (-0,7oC)...

http://weatherparty.blogspot.gr/
                                Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X