PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΣΚΙ

pagourman
29-10-06, 01:53
ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΑΛΟΠΕΤΑ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΚΟΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΑΡΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΗ ΜΕΣΗ (ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ ΨΗΛΟΛΙΓΝΟ)
ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΙΣ ΟΥΡΕΣ ΤΩΝ ΛΙΦΤ ΣΤΕΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΣΑΝ ΚΟΛΛΑΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΩΝ ΓΙΑ ΣΚΙ ;
ΒΟΗΘΕΙΑ !

geop31
29-10-06, 10:43
πηγαινε στα μαγαζια και θα δεις πολλά (λεπτά,φαρδυά,κολλητα,σεξουαλικά,αντισεξουαλικά,πρ όστυχα και μη)

pagourman
29-10-06, 12:49
Μάλλον με παρεξήγησες Natali δεν ψάχνω για σεξουαλικά κ.λ.π. παντελόνια, κάτι άνετο ψάχνω για να με βοηθήσει να βελτιώσω τη τεχνική μου, να δώσω ελαστικότητα στην κίνηση και να κάνω πράξη όσα μου λένε στην θεωρία ...

odyssey
30-10-06, 09:10
Ψαξε για Tonini

pagourman
31-10-06, 10:18
Μήπως μπορείς να μου προτείνεις κανένα μαγαζί που να τα έχει ;

KELLY
31-10-06, 11:42
εμενα μου αρεσουνε πολυ και ειναι βολικα ζεστα και οικονομικα τα coloumbia.

odyssey
31-10-06, 12:31
Μήπως μπορείς να μου προτείνεις κανένα μαγαζί που να τα έχει ;

Στην αθηνα λογικα τα περισσοτερα μαγαζια με ειδη σκι θα εχουν. Σιγουρα εχει ενα μαγαζι στο σταυροδρομι πριν την πλατεια των καλαβρυτων.

firezout
08-11-06, 09:34
πάντως το κακό έχει παραγίνει...
τα έχουν ΠΑ ΝΑ ΚΡΙ ΒΑ και τα παντελόνια αλλά και τα μπουφάν..
μήπως έχει κάποιος να προτίνει κάποα οικονομική λύση για ανανέωση ένδυσης;

del7531
08-11-06, 10:00
Bulgaria_Bansko! Εχω παρει ενα μπουφανακι με 60 ευρουδακια που βγηκε super. Βεβαια πρεπει να πετυχεις και την περιπτωση...

TURMS
08-11-06, 10:11
Πετρίδης στην Θεσσαλονίκη...μπορεις να βρεις φθηνα, αλλα και επώνυμα σε αρκετα καλες τιμες...βεβαια δεν ξερω σε -20 πως θα ειναι...αλλα για τα ελληνικα δεδομενα εινια μια χαρα

TURMS
08-11-06, 10:12
συμφωνω για coloumbia
καταπληκτικα...αλλα τουλαχιστον εδω δεν τα βρισκω κ τοσο φθηνα...

elgreco
08-11-06, 10:28
συμφωνω για coloumbia
καταπληκτικα...αλλα τουλαχιστον εδω δεν τα βρισκω κ τοσο φθηνα...

Φίλε Intersport τέλος σεζόν βέβαια σαλοπέτα 40€. Νομίζω καλά είναι για την κοπέλα μου.

Η δικιά μου βέβαια την πήρα πέρυσι δεν είναι Columbia έσκασα 150€ (Κοροΐδάρα) αλλά μεβρήκαν στην ανάγκη (είχαν παγώσει τα.....) και ήθελα και κάτι καλό.

Πάντως κάντε μια καλή έρευνα αγοράς, αν υπάρχει δυνατότητα αγοράστε τέλος της σεζόν, και θυμηθείτε υπάρουνε και καλά σε φτηνές τιμές.

Το SkiBill στα Καλάβρυτα στις εκπτώσεις πέρισυ (Φεβρουάριο) είχε κάτι καλά πραγματάκια και έχει και μαγαζί στην Αθήνα.

KELLY
09-11-06, 09:25
τα κολουμπια ειναι αρκετα φθηνα δηλαδή βρίσκεις παντελονι με 70 ευρώ τουλαχιστον τοσο εγραφε η ταμπελα στο μαγαζι..... δεν ειναι και πολλα για ενα παντελονι που εγω το εχω 3 χρονια πλυνε βαλε... μια χαρα λεφτα ειναι. τα μπουφαν ναι ειναι αρκετα ακριβα αλλα δεν αλλαζεις και καθε χρονο βρε παιδια ρουχισμο. για ονομα. εγω εχω ακομα τη φορμα μου απο 18 χρονων. και τι φοραω κιολας. ασχετα αν πλεον βαρεθηκα και πηρα καινουργια.

μια χαρα λεφτα ειναι.

firezout
09-11-06, 10:49
μια χαρά λεφτά;;;;;;;;;;;

ΟΚ....τελικά βρίσκουν και τα κάνουν....

evans
12-11-06, 18:23
Παιδιά οπως σε όλα τα πράγματα που αγοράζουμε ετσι και τα ρούχα του σκι θέλουν την έρευνα τους στη αγορά.
Λοιπόν καλές τιμές εχουν α)Λ.Βουλιαγμένης πριν το σουπερ μαρκετ στο φανάρι της βούτας(για λογους που όλοι καταλαβαίνετε δεν γράφω ονόματα)λίγο πρίν απο ενα¨φαρμακείο¨του χώρου εχει καλές τιμές.
β)στα στοκ της κολούμπια στη Νέα Σμύρνη(ας είναι και περσυνό)και γ)όλα τα καταστήματα στην Αράχωβα στα Καλάβρυτα έχουν προσφορές στα περσυνά τους ρούχα(πιστέψτε με τα χρώματα αλλάζουνε)και κατα την διάρκεια της σεζόν και στο τέλος της.
Εγώ πήρα στολή (παντέλονι και μπουφάν)δικό μου και στη γυναίκα μου επώνυμο και καλό απο την Αράχωβα τον Δεκέμβρη πέρυσι 220€ σύνολο.
Για ψαχτετό λίγο.

Φιλικά
Βαγγέλης

SnowNaut
13-11-06, 19:45
Paides, gia forma tou ski koitaxte na einai goretex na min mouskeuei o kolos kathe fora pou kathese na xekourasteis..oi times se goretex einai giro sta 200 europoula alla axizei ama kapios einai olo to ximona sto bouno..

fileasfog
14-11-06, 09:16
β)στα στοκ της κολούμπια στη Νέα Σμύρνη(ας είναι και περσυνό)
Μηπως θυμασαι την διευθυνση??

evans
14-11-06, 22:15
Φίλε μου αν θυμάμαι καλά ειναι στο στοκ του Κλαουδάτου στο τέλος της Ελ.Βενιζέλου και νομίζω οτι υπαρχουν και μερικά στο φακτορυ αουτλετ στην Πειραιώς

Φιλικά
Βαγγέλης

Stavros151515
26-11-06, 23:21
Αν πηγαίνεις Βουλγαρία η D&L είναι μάρκα που κινείται εκεί , με ρούχα σωστά , διαφόρων ειδών και στυλ και πάνφθηνα Edited by: Stavros151515