PDA

Επιστροφή στο Forum : ξενοδοχεια στη βουλγαρια

ΝΑΥΣΙΠΟΡΟΣ
03-10-06, 00:06
μηπως γνωριζει κανεισ καποιο πρακτοριεο που ειδικευεται ειδικα για ξενοδοχεια στην βουλγαρια και για ξενοδοχεια σε χιονοδρομικα...???

alex_mar
03-10-06, 08:23
Γεια δες εδω

http://www.palmosxtreme.gr/snowbus.php

pasxalis
03-10-06, 15:49
lion k strazhite k ta duo polu kala 4asteron k kales times...pio poly se symferei na pas xyma..alla apo deytera eos pempti giati einai sxedon misi timh apo to paraskeyosabbatokyriako..go pao me amaxi k to asfalizo se esoteriko gkaraz sto xenodoxeio me epibarynsei 5eyro ana mera..dil ola komple kai synithos to 3klino kostizei 80eyro th bradia me proino...epishs exoun saounes pisines ktl

TURMS
04-10-06, 08:21
με αμαξι ε;;
προβλημα δεν ειχες τιποτα...στα συνορα, κλοπης κλπ
ο δρομος πως ειναι ως εκει;;;;
(απο αποψη χιονιου κλπ)

TURMS
04-10-06, 08:23
βασικα:
πως κλεινεις; μεσω ιντερνετ;
η διαδρομη μετα τα συνορα;; προβληματα κλπ
και γενικα δωσε καποιες πληροφοριες...το σκεφτομαι για φετος να παω ετσι...

ααα...και ποσο σου βγαινει συνολο;;;;
χοντρικα...

pasxalis
04-10-06, 20:27
pros turms ena 3mero(deytera-trith-tetarth)ola mazi diladi kartes lift-diamonh-bezines pane ela xanthi-bansko meso teloneio exokis dramas-diatrofi-kai enoikiash exoplismou synolo kata atomo 140eyro alla sth periptosh ayth eimastan 3atoma k mas bgike140 euro..epishs xuma pigame xoris na kleisoume domatia k.a. kathimerines panta briskeis adeia domatia..emeis synithos pame lion k strazhite...opou broume...genika ta 4asteron xenodoxeia einai poly kala epishs ola diathetoun ban gia metafora apo to xenodoxeio-bash-xenodoxeio kathe 20me30lepta..oso afora gia to dromo den einai egnatia!!aplo meta ta synora elladas gia15km einai kalos k meta metrios prosoxh stis lakoubes asfaltos einai alla den to syntiroun k logo kairou dimiourgoun lakoubes apla prosoxh k oxi pano apo80km\hr synithos kano synora-bansko 1ora k 10lepta o dromos to xeimona einai katharos apo xionia..alla kalou kakou pare alysides logo pagetou

dinki
04-10-06, 21:01
oti kai na kanetai min pate mono stin periodo apo 31.12 mehri kai ta fota , i boulgari ehoun adia kai ethniki giorti ekeni tin periodo, opote i oures gia tin gondola einai ateliotes, kai den vriskeis efkola eksoplizmo na nikiasis.Persi piga kai tin patisa, tin epomeni evdomada ksanapiga gia savatokiriako kai itan telia.Oso afora to aytokinito piga kai tis dio fores den iparhei provlima, iparhi kai ypogeia garaz, sta perisotera ksenodohia me elahisti hreosi. Prosopika apo ta ksenodohia protimo to Perun. [i]"

dinki
04-10-06, 21:13
pros turms epeidei eisai apo tin Thessaloniki, rota sto Giannis-travel 2310 553353 kai 2310 519382, ehei kai antiprosopo kai grafeio sto Bansko, sinithos kleino gia ekei apo aytous idika gia savatokyriaka.

TURMS
05-10-06, 08:36
ωωω...ευχαριστω πολυ παιδια..
εγω το σκεφτομαι για πχ τελευταιες δεκα μερες ιανουαριου...ισως ΠΣΚ, ισως και καθημερινες...θα δω...
απλα προτιμω να παω με το αμαξι μου, να παρω κ τον εξοπλισμο μου μαζι...

TURMS
05-10-06, 08:39
εγω υπολογιζω να φαω κατω απο 300...(θα ειμαστε 2 ατομα)
τωρα αν μου λες οτι φαγατε 140, τοτε τα 2 ατομα καθημερινες ισως βγουνε 200 κοντα...
τελεια...

LordD
28-10-06, 21:37
ΔΛΔ απότι καταλαβαίνω είναι ΠΟΛΥ ποιο φτηνά να πας Βουλγαρία μόνος παρά με το PALMOS ας πουμε ε? Γιατί προγραμματίζω να πάς 29-2 την προτοχρονιά και η τιμή με δικό μου αμάξι είναι 310 ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ!! Δεν είναι too much?? Αν δεν είναι μεσα στην τιμή και τα lift και ο εξοπλησμός τοτε πρέπει να είναι η διπλή τιμή απότι να πάς μόνος σου!!!
Έχετε κανα site των ξενοδοχείων που είπατε που να μπορώ να κάνω καμία κράτηση? Εσείς πως τα κλείσατε??

TURMS
30-10-06, 08:08
εμενα η απορια μου ειναι η εξησ:
ειναι 100% ασφαλες να πας με το αμαξι σου;;;
ενταξει 100% δεν ειναι πουθενα...
αλλα τουλαχιστον ειναι οσο πχ στη Ελλαδα;;;

TURMS
30-10-06, 08:16
α και κατι ακομα...
ο εξοπλισμος ποσο εχει εκει αν τον νοικιασεις;;;

dinki
30-10-06, 23:02
file Turms ti na soy po etsi aporousa kai ego prin pao tin proti fora me i.x. meta ksanapiga ales 2 fores kai diapistosa oti to pio asfales meros ayti tin stigmi stin Bulgaria einai ti Bansko, to ti aytikinito kikloforei ekei den legete, apo JEEP, CAyene, Touareg , BMW oti mporeis na fantasteis. Den vlepo na singineite pia kapios ekei gia ta aytokinita, pisteyo oti o kindinos na klapei to i.x. apo to Bansko simera einai o idios oso einai kai se emas.

dinki
30-10-06, 23:07
An den kano lathos gia na nikiaseis eksoplizmo persi itane 20 leva diladi 10 eyro tin imera.

dinki
30-10-06, 23:12
gia na kaneis kratisi monos mporeis na deis sto www.bulgariaski.com, an kai nomizo einai ligo diskola giati i Bulgari ehoyn mangepsi teleftea kai ta dinoyn olla meso praktorion, idika gia tis giortes.

TURMS
31-10-06, 08:12
α καλα...αν εχει τετοια αμαξια τοτε καταλαβα τι φαση παιζει..αλλα καλυτερα για εμας τους ταπεινους...
τοτε ειναι μια φαση οπως κ εδω μαλλον...

MountExplorer
31-10-06, 13:51
Το Bansko πρεπει να ειναι κορυφαιο οντως!

dinki
31-10-06, 18:40
einai arketa kalo ohi kai korifeo , i gondola einai megalo provlima magales ures, gia anevis epano alla molis anevis alazoun ta pragmata, sta ski lift kai ta kareklakia kai me poli kosmo pernas arketa grigora, i pistes einai kales den nomizo na yparhoun teties stin Elada distihos [i]"

LordD
10-11-06, 16:00
Έχει μείνει κανείς στο DENIS στο Bansko???

http://www.bansko.bg/goto/denis/index_en.html

Έχω κλείσει και θέλω να μάθω αν έχει μείνει κάποιος και αν ήταν ευχαριστημένος!!!

dinki
10-11-06, 22:29
distihos ohi file[i]"

MountExplorer
19-11-06, 00:02
Στη Σοφια εχει καλες τιμες στα ξενοδοχεια, αλλα εκει δεν πας για σκι [i]

Το ιδιο ισχυει και για Σαντανσκι φυσικα... Εχει ιαματικα λουτρα και πολλα αλλα ενδιαφεροντα."